Sweet Skunk Auto by Sweet Seeds®

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2015
0
7
3
38
Pozdrav svima,

Zaboravio sam sifru za stari profil a i nisam se bavio ovim aktivnostima jako jako dugo. Moj prvi grow je zadnji u forumu zavrseni vanjski dnevnici pod nazivom POCETAK, ako nekog zanima da pogleda. Bese to davne 2008. godine i jako mi je zao sto ne mogu da se vide slike te biljke. Bila je meni najdraza ikad uzgajena. Posle toga sam radio jos par growsa i unutra pod lampama i napolju i naucio dosta toga. Ali kao sto vec rekoh sigurno nekih 8 godina pauziram pa je znanje malo zardjalo.

I ovih dana dodje mi da zapalim nesto posle takodje dugo vremena, ali svoje :D

Nabavio par semena iz Barselone, sweet seeds je u pitanju a sorta je kao sto naslov kaze Sweet Skunk Auto. O kvalitetu pojma nemam, ovo mi je prvo palo pod ruku jer nisam imao puno vremena tamo.

Dakle automatik je u pitanju jer zelim sto pre proizvod u rukama :D

Plan je sledeci. Staviti ih na tarasu koja ima jako puno sunca, prakticno ceo dan. Dve biljke u dve saksije. Zemlja ce biti Substral Terra Magma. Od djubriva ako nadjem uzecu Hesi ako ne onda Plantella.

Ja bih zeleo da biljke budu prilicno male tipa 40ak cm i da tako zavrse. Dobijena kolicina mi uopste nije bitna. Posto sam kao sto rekoh zardjao, citao sam malo po forumu i na par mesta nasao da se pate biljke u malim saksijama. Moje pitanje je koja velicina saksija je optimalna za ovo sto ja zelim i da li biljke uopste mogu da zavrse ako ih stavim u neke male saksije i sputam potpuni razvoj na taj nacin? Takodje ako je manja saksija predpostavljam da moram malo cesce i da zalivam pa bi saveti oko toga takodje bili vise nego dobrodosli.

Sutra idu na klijanje pa ce s vremena na vreme da budu i slike.

Unapred hvala svima koji ce pomoci
 
Poslednja izmena od urednika:
31.08.2015
0
7
3
38
Pozdrav svima.

Pocetak je malo odlozen ali ipak je pocelo, sto je i najbitnije.

Saksije su 5 l, zemlja je terra magma osmocote a voda kojom se zaliva je sa cesme, koja stoji bar dan pre zalivanja.

Do danas je sve izgledalo kako treba ali jutros bacih pogled i vidim da listovi imaju malo braon mrlja na sebi.

E sad cenio bih da iskusniji clanovi kazu sta je problem i kako ga najbolje resiti da ja ne bih probavao sam i napravio jos veci belaj.
 

Prilozi

  • 20190728_124705.jpg
    20190728_124705.jpg
    268,9 KB · Pregleda: 25
  • 20190728_124654.jpg
    20190728_124654.jpg
    190,2 KB · Pregleda: 24
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Moze biti da je do vode, nema potrebe da stoji toliko dugo. 15-20 min sasvim dovoljno.
Sto se tice potova za to sto ti zeliz bice dovoljno 5l. Pri kraju sam growa istog strejna u potu od12 l da nisam radio lst bio bi blizu metar visok, tako da u tvom slucaju 5l radi posao.
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Čuj ovo "terra magma osmocote".. ili je terramagma ili terra osmocote.. ?? :D ::umirem::
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: ol1naD and Badi