Sweet Skunk Auto Sweet Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Nastavljamo dalje u istom ritmu, kao sto naslov kaze doslo je vreme za jedan skunk :rasta:

Box ste svi upoznali

IMG_7907.JPG

Sto se tice rasvete i dalje ostajem na kineskim cobovima s'tim sto je panel malo prepravljen. Tako da sada radi sa 6x20 W, ova dva u sredini su 3200k dok su ostali fullspectrum. Nadam se da ce manje prziti biljku i svakako ce biti bolja pokrivenost boxa.
IMG_9147.JPG


Semenka jednu noc provela u vodi, nakon toga zabodena u Florabelu, posle par dana biljcica izbila iz zemlje.
Malo vodim borbu sa vlagom, ne mogu da je dignem iznad 36-38 ali izboricu se i sa tim.
Bice podvrgnuta brutalnom LST-u i potrudicu se da izvucem maximum iz box-a.
Za prihranu cu koristiti Jungle Juice Micro i Bloom u kombinaciji sa Slavolom.


Dan 8
IMG_9163.JPG IMG_9161.JPG IMG_9168.JPG
:rasta::rasta::rasta:
:vutra:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Hvala ekipa na lepim zeljama ::listomahanje::
@rKj420 Ako mi verujes nikada kod njih nisam nista pazario, pre bi ja rekao "Sa Vutra.org-om opremljen sam dobro"
@hazeri Bice verovatno neki novi ali tek tamo na jesen ako uslovi dozvole. Beba je na putu tako da ce sva paznaja biti usmerena ka njoj,a za box ako se nadje vremena i novaca....Neverovatno kako ti samo saznanje da postaje otac u jako kretkom periodu promeni tok misli, ne mogu ni da zamislim kakav ce biti osecaj kada dodje na ovaj svet.
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
To palčino, odma u okove da se čeliči.. Tako i ja u startu odma španam nema labavo ak misliš max izvuć iz ovog prostora!! Samo ju vuci i bit će prava smrdljiva bomba.. :(:cool::banana123: