Tableta za tlak i đoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.03.2014
6
1
0
109
Pijem tablete za visoki tlak,Lacipil 4mg.
Ovak, pitanje jedno imam... šta bi mi bilo ako zapalim đoju a popio sam tabletu?


Lijepi pozdrav svima!
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ne znam sta ce da ti se desi. I mislim da na to moze da ti odgovori samo neki doktor ili neko ko je imao iskustvo s tim. Opasno je za*ebavati se s tim stvarima. Mozda ti ponisti dejstvo leka ili... Bolje ti je mozda da diskretno pitas lekara, mada ce on po default-u da ti kaze da ne smes. Ako bas mora da se zapali JA bi povuko manji dim pa proveravao pritisak svakih 15 minuta da vidim sta se dogadja (to bih JA uradio).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hipper

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako pusis umereno moze ti biti cool ako je vutra kvalitetna ;) inace vutra ubrzava rad srca i povecava pritisak (relativno kratko nakon pusenja), ako te to ne ubaci u paranoju ne bi trebalo biti nekih nuspojava
9r3keg.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and hipper
16.03.2014
6
1
0
109
Hvala na odgovorima :thumb: ... možda zvučim blesavo al bilo bi poželjno ćuti od nekog tko je probao takvu kombinaciju iskustva i to :icon_smile:
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Moje osobno misljenje je da se ne treba zezat s takvim stvarima,ali opet ako imas neki svoj domace uzgojen staf onda pirni pa sta bude , ali ako je u pitanju ulicarka onda definitivno ne
 
16.03.2014
6
1
0
109
siggy je napisao(la):
Moj buraz pije te tablete i duva nije imao neki problema, ali opet ne mogu ti tvrditi da je to ok i da je 100% sigurna kombinacija.

baš lacipil pije ili misliš tablete za tlak općenito ?

....ljudi hvala, u dilemi sam skroz nisam zapalio dosta dugo, a htio bih si zguštat bar jednom tjedno onak za vikend, al me trta sa tabletom kombinirat :D
 
16.03.2014
6
1
0
109
Namjera mi je zapalit za vikend s mojim ljudima i uzet dima dva tri za početak,
znači neki umjeren đir, pa kaj bude bude..

pozdrav svima :)