Tablete i Trawa....?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.10.2006
0
0
0
E ovako. Èuo sam od lika da su oni stavljali u Joint izmrvljeni Praxiten (jake tablete za živce). I to te kao pukne. A kad smo mi puvali, onda je idiot izmrvio Andol u Džoku. Ima slatkasto gorkast okus dok se puva. I nije ništ jaèe puklo. Zanima me jel ima tko iskustva s tim. Fala
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Te fore su bile u ðiru jaèe prije... Može te jaèe puknut, zbog samog konzumiranja sintetièkog lijeka (èitaj droge) putem pušenja di iako veæina izgara, dio direktno dospijeva u mozak.


Ja osobno to ne bih radio, èisto zbog toga što lijekovi su osnovni dio Majke Prirode koja je svojevoljno i èisto nesebièno podala i pružila svoju ruku prosvijetljenog dodira. Sve nam je veæ dano i pruženo na korištenje uz mjeru ravnopravnog uvažavanja i jednakosti valorizacije sebe... zašto da koristimo sintetièke pripravke znanstvenom tematikom skrivenih iza svojih definicija stvorenih bolesti, kada iza njih leži hipokrizija golemih razmjera. Hipokrizija kapitalizma.





Živite Prirodom, Budite Prirodom i utapajte se u njenim Kaskadama i Vodopadima Beskonaènosti. Pustite da vas Struja i sam Tijek Zbilje ponesu svojim prostranstvima neviðenih noæima, ali pozivajuæih Kozmièkih svjetionika. Zove sam sama Ljubav, koja èuèi i èeka u vama, u vašoj srži, da bude osloboðena iz njenih iluzionih zemljanih okova i da poleti u Savršenost Slobode visine sebe.






Srdaèno
Aleksandar
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Udari jako glavom u zid i vrti se u krug 2 minuta i efekt ti je isti kao kod toga sto pricas nemoj stavljat nista u Vutru samo ces je sjebati a to te nece puknuti...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma uzmes ciglu i onda dobro po glavi, to je super kad oces da te nesto pukne... :p
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
kada se pusi ne radi
trodon
bensedin
flormidal
........

vecina ili skoro svi lekovi koji su antidepresivi nemaju efekta

ustvari imaju,muka ti je,glava te boli i najjaci efekat je onaj kad shvatis koliko si glup ispao kada si dozvolio da ti neko stavi ovako nesto u dzoint...

nemojte dozvoljavati sebi da budete pokusni kunici lokalnog mangupa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.