Tablica za vođenje bilješki tokom uzgoja + software

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2011
16
9
0
40
alo ljudi, tražio sam po forumu i nisam naletio na ništa slično, ako sam ponovio temu ili ima nešto slično unapred se ispričavam.
uglavnom složio sam tablicu u excelu, u koju se može upisate i bilježiti sve o tretiranju naših dragih biljčica, i to tako da sve bude fino pregledno i čitko..
želim ju podjelit svama ali bi volio prvo čuti komentare, primjedbe ideje, i da ju svi zajedno probamo usavršit...
neću puno pisati o tablici i objašnjavati, mislim da je sve vidljivo iz slike...
 

Prilozi

  • dnevnik.jpg
    dnevnik.jpg
    214,2 KB · Pregleda: 290

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo ja malo pogledo tablicu i to i uredu je sasvim napravljeno samo sta je ZA MENE malo previse xD, komplicirano ocu rec... definitivno mi je jednostavnije u svoju biljeznicu pisat ono sta mislim da je najvaznije nego svaki detalj za svaki dan pisat u tablicu u kojoj se izgubim tek tako xD siguran sam da ce netko nac da mu je jako korisno i koristit je u svojem growanju, eto toliko od mene :)

peace out!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Imas +rep od mene za ovo (ideja i izrada) iako bih se slozio s DJ - om...Ovo je detaljno da detaljnije u biti ne ide a ostavljas i digitalni trag tako da mi se cini da ne bih prakticirao...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
imo je i onaj dečko iz osjeka kaj je trebo dobit za 17 biljkica...na kraju mu nađu bilježnicu sve zabilješke od jedno 7 growova....znaš da nije dobio optužnicu za 8 growova......držite i slike i pisanje u glavi....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz
05.06.2011
16
9
0
40
meni recimo odgovara vodit bilješke tako, zato šta mi je box 2 metra udaljen od kompa, i kad završim, tablicu mogu spremit na neki žnj e-mail koji inače ne koristim, pa neka ga nađu...
ako neko ne želi vodit digialni dnevnik, postoji i varijanta da se tablica isprinta pa fino sve upisuješ olovkom.. :icon_lol:

i kad kroz neko vrijeme imaš otvorene dve, tri tablice ispunjene pred sobom, gdje možeš vidjeti vlagu i temperaturu koja je bila u svakom trenutku rasta, količinom i vrstom korištrnog gnojiva, dnevnom bilješkom i tjednom fotografiom možeš lako uspoređivat i vidjeti eventualne pogreške.
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
američki stafford;197730 je napisao(la):
alo ljudi, tražio sam po forumu i nisam naletio na ništa slično, ako sam ponovio temu ili ima nešto slično unapred se ispričavam.
uglavnom složio sam tablicu u excelu, u koju se može upisate i bilježiti sve o tretiranju naših dragih biljčica, i to tako da sve bude fino pregledno i čitko..
želim ju podjelit svama ali bi volio prvo čuti komentare, primjedbe ideje, i da ju svi zajedno probamo usavršit...
neću puno pisati o tablici i objašnjavati, mislim da je sve vidljivo iz slike...

skinuh je i sad ću bacit pogled, ako je bolja od moje (hehe) poslužil se budem s njom :)
inače,tražio sam po netu dugo dugo al nisam našao nikakvu gotovu tablicu,kalendar ni slično, jesam neke al tak,dosta jadne hehe pa da vidimo sad tvoju

hvala rista,pozzz
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Napušena Vjeverica;216938 je napisao(la):
Cek, kak da skinem tu tablicu?

klik na image,iliti sliku tablice
desni klik pa save image as i skineš je, odeš u neki programčić za povečat sliku i povečaš ju i eto...imaš tablicu.
okej je, malo možda komplicirana (hehe sorri) al upotrebljiva.
fala još jednom

pozzz
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Sto vise dokaznog materijala ostavite za sobom to ce vas cijenjeni inspektori kriminalistike vise cijeniti, da ne kazem voliti!
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Napušena Vjeverica;217236 je napisao(la):
To sam znao i sam :)))
Ali onda bih morao raditi u Paintu ili nekom drugom programu za obradu slike a to nije funkcionalno.
aha, nisam te skužio prvi put...ova je u excelu brijem ali da, trebo bi ju raditi u programu.

druga varijanta ti je isto skinut ju,povečat, obrisat već upisana polja (to nebi trebo bit problem hehe) i isprintat si ju tak da možeš ručno upisivat podatke...tj.kemijskom a ne tipkama :)

tak možeš taj print fino zalijepit na vrata ormara ili slično pa ti je uvijek tu,samo dopisuješ.
uživaj!