Tamna strana hybrid-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2010
10
2
0
33
Prije mozda 15-tak dana mi se prvi put desilo, nakon konzumiranja mozda 1-2 grama dnevno mjesec dana. Sta se desilo? Desilo se to da smo ja i ortak se naduvali ko bulje po navici, i mene uhvate jako duboke crne misli. Al nije to paranoja, super high, igranje s mozgom vec extra mega giga crno sranje. Ne znam dal vam se to desavalo, al jako je neprijatno i deprimirajuce. Posumnjate u sebe onda kakav ste covjek. Jednostavno kao da mi se javio neki unutarnji djavo, odvratno je. Uh kad se sjetim...

Uglavnom da vam sada ne bi izdvajao moje misli, malo cu vam ih pribliziti. Znate ono sto jednostavno ne smijete pomisliti, sto je zabranjeno i ruzno i jako duboko i crno. E upravo takve misli sam izvadio iz svog mozga i sjebao sebi super stond.

:eek:hno:
 
14.05.2010
45
5
8
37
hm, meni samo jednom i to kratko je trajalo jer sam skužio da brijem i da nema smisla.

pitanje je šta radiš u životu...dali ideš na faks, na posao, dali si vrijedan....ako samo pušiš i ništa drugo ne radiš nije čudno da te to opere. tako je mene dok sam imao fazu da sam bio naduvan mjesec dana.

međutim u međuvremenu sam diplomirao i itekako sam se nagradio sa biljčicom i bilo je prejebeno.

;) nadam se da će ti se maknut te misli
 
12.03.2010
18
0
0
33
I meni se slicne stvari javljaju nakon desetak jointova dnevno,odnosno pocmen preispitivat samog sebe jeli je ovo dobro ipak je to droga itd i upadan u paranoju i pocmu mi crne misli prolazit glavon ,al to je kada se prepusin inace nakon 4-5 jointova sam ok,i to samo ljeti kada malo vise pusim jer zimi zapalim samo dvije pljuge prije spavanja i nema paranoje ,treba samo shvatiti da je to prolazno i ne opterecivati se time.Pozdrav i samo umjereno sa pusenjem moram jos nesto dodati ako ste tuzni bezvoljni ili opcenito nezadovoljni taj dan nemojte zapaliti jer ce vam biti samo jos gore,znaci kada ste sretni zadovoljni zapalite i osjecat cete se odlicno a kada ste tuzni nemojte zapaliti jer ce vam biti samo gore i osjecat cete se jos tuznije
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
napokon ste ga opomenuli.je da sam i ja na početku otvorio koju bes smislenu temu.
ali tek sad vidim kako je to u k...u,ono dopalim na forum ovaj nom stop novu temu halo.
di to vodi ,ŽIVJELA TRAVA:prof10::prof10::prof10::prof10:
 
14.12.2010
10
2
0
33
O cemu pricate vi? Ja samo otvaram teme da pricam sa vama divnim ljudima, i da podjelimo iskusta? Ne znam sto se lose tripujete al ok.
Sta di to vodi? Jednostavno otvaram teme da podijelim par iskustava, ne znam sta se desava al dobro.

BLESS
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ok je, samo daj prvo pogledaj dal postoji kakva slična tema već otvorena, nitko ne voli duplanje tema, pogotovo ne moderi i starosjedioci, a tu je i pravilnik foruma i njegova 2. točka