Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Pozz dragi moji forumsi evo i mene u ozbiljnom nam podforumu

Stanje je sljedece pred nekih 2mj majci mi je diagnosticirana zlocudna novo tvorina na bronhijima kojaje zahvatila 70%pluca i metastazirala na jetru sifra C-34 ili ti ga po njihovom zavrsna faza tumora malih stanica koji onine ljece nego samo kemoterapijom i kirurskim zahvatima ciscenja laserom produljuju zivot....

moja mamaje radi panike primilai kemoterapiju ,ali sam joj ja uspio objasnit kako stvari stoje i sta moderna medicina moze i zeli poduzet po tom pitanju i zakljucak je sljedeci pred par dana odbila je kemoterapiju i icice samo na jednu laksu lasersku operaciju koja ce procistit bronhe ,a nakon toga dolazi doma da joj pravi doktorWEED pomogne.

nemam trenutno suhe materije da napravim ulje ali sam nasao dobro domace bilje :dada kvaliteta stoji ,moja procjena je neki indika/sativa hibrid 70/30 ima dobar sedativan ucinak napravicu za prvu ruku nekih 30-tak ml ulja za prvi mjesec ,a dalje cu opet radit frisko ....

Sad doziranja sto se tice ja bi prvi tjedan isao sa 1-1-1 drugi 2-2-2 treci 3-3-3 i tak do 5-5-5 i tu bi stao i odrzavao ,uz ulje cu i ukljucit B17 i svoju tinkturu sa 10
antikarcinogenih biljaka ,te caj namjenjen ja canju funkcije pluca i bronhija .

U svakom slucaju ulje cu radit za koji dan sve cu ljepo evidentirat i pridonjet dnevniku pa da i ja ostavim neko prakticno znanje u Medicinskoj Upotrebi i da pokazem kako se suzbija NAJVECI UBOJICA MODERNOG DOBA ....
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
43
Iako je početak priče tužan, od sveg srca želim da ovo bude happy ending story. Moje pozitivne misli su uz Vas. Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Na ovakav početak je teško stisnuti like, ali za početak malo ohrabrenja, znaš da pratim...
E moj šamane, neka vam je sa srećom:cvetak

Ako ne misliš prelaziti 5 zrna po konzumaciji, računaj da će ti tih 30 mL potrajati, imat ćeš dovoljno vremena da uzgojiš neku ubojicu ili više njih...
Moram priznati da me interesira daljnji izbor strainova po tvom izboru:dada:thumb:...



P.S.
e sorry zaboravih bojni poklič http://www.youtube.com/watch?v=WIVwPxBflhA:violent018:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Weed želim svako dobro tebi i majci...mada nije ti mudra odluka u potpunosti odbaciti klasicne metode ljecenja....iako i sam prolazim kroz sit. raka u obitelji...vec 4 mj....vodio sam majku najboljim ljecnicima svijeta u Beć...16 000 eura je koštala ta avanturica..operirana je....i najboji ljecnici su rekli ..modernoj medicini dodati alternativnu..to daje najbolje rezultate....klasicnim metodama ljecenja sam dodao alternativne....svako dobro...

Majka mi prima Kemoterapiju koja ubija i zle i dobre stanice u tijelu...odgovarajucim metodama uspjeli smo smanjiti posljedice na nacin kad primi kemo taj dan joj je malo slabo u vecernjim satima...ujutro je vec ko nova...najbitnije je odgovarajuciom prehranom dizat pozitivne stanice,krv i imunitet...eto ostale su još 4 doze i završena prica.....

Tome smo dodali alternativni medicinu razne pripravke raznih bilja....noni sok...i ulje naše biljke....sve u svemu majka je dobro....al ja osobo nikad se nebi pouzdao samo u alternativu....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mazar je napisao(la):
Ako ne misliš prelaziti 5 zrna po konzumaciji, računaj da će ti tih 30 mL potrajati,

mazar po tvojoj procjeni kolika je max dosa da bi 30 ml bilo za tocno mjesec dana?

i istrazivao sam malo o nasoljbiljci i karcinomu i stupio ukontak sa nekim agronomima koji znaju vise o njoj,te sam na taj nacin usporedio svoje znanje i saznanja sa njihovim...

i tako tokom svoga traganja sam naiso sa to da uz CBD kao najaci antikarcinomik u biljci nije jedinikoji suzbija karcinom njemu rame uz rame i sroji CBG cannabigerol koji utjece na stanice raka taj cannabiod je jako zastupljen i u industriskoj konoplji a posto ona nema toliko masnocena sebi kojubi isprali i tako odvojili canabiode od biljke namece se sljedece,a to je da cu vjerovatno nabaviti industrijske konoplje te cu od nje napraviti tinkturu kao sto radim od ljekovitog bilja inace i kako se ta tinktura radi vec tisucama godina prema Kineskoj medicini i knjizi kineskog cara SHEN-NONG -a koji je nasu biljku uvrstio u prvu u povjesti biljkuo ljekovitombilju pred cca 3000 godina

@Blade -moderna medicina joj nudi sljedece oni to ne ljece produzuju zivot za 9 mj do 1 god ako ju kemo ne ubije prije plucno krilo cjelo se nemoze izvaditi zajedno sa bronhijima jer covjek nemoze ziviti bez bronhija ,a sa 1 plucim krilom moze ali pitanje isto koliko , jedino nasto ce za sada ici je laserska bronhoskopij gdje ce se povecat kapacitet bronhija i da jos nesto jedino pomeni sto nasa moderna medicina radi bolje od alternative je diagnostika , a ja sam u svojih 10 godina u ljekovitom bilju izljecio mnoge ciste ,tumore,miome,polipe pa tako mogu reci da znam sa malignim promjenama u tjelu ikako se nositsa njima da je on manji kiruski bi iso van pa po alternativi ovakav kakav je nemoze ,a nedam da mi kemoterapija ubije mamu jer znam za takve slucajeve i sta moderna medicina poduzima po pitanju istih (prve dvije kemo sa citostaticima su joj samo unazadile stanje)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
WEEDetix je napisao(la):
mazar po tvojoj procjeni kolika je max dosa da bi 30 ml bilo za tocno mjesec dana?

i istrazivao sam malo o nasoljbiljci i karcinomu i stupio ukontak sa nekim agronomima koji znaju vise o njoj,te sam na taj nacin usporedio svoje znanje i saznanja sa njihovim...

i tako tokom svoga traganja sam naiso sa to da uz CBD kao najaci antikarcinomik u biljci nije jedinikoji suzbija karcinom njemu rame uz rame i sroji CBG cannabigerol koji utjece na stanice raka taj cannabiod je jako zastupljen i u industriskoj konoplji a posto ona nema toliko masnocena sebi kojubi isprali i tako odvojili canabiode od biljke namece se sljedece,a to je da cu vjerovatno nabaviti industrijske konoplje te cu od nje napraviti tinkturu kao sto radim od ljekovitog bilja inace i kako se ta tinktura radi vec tisucama godina prema Kineskoj medicini i knjizi kineskog cara SHEN-NONG -a koji je nasu biljku uvrstio u prvu u povjesti biljkuo ljekovitombilju pred cca 3000 godina

@Blade -moderna medicina joj nudi sljedece oni to ne ljece produzuju zivot za 9 mj do 1 god ako ju kemo ne ubije prije plucno krilo cjelo se nemoze izvaditi zajedno sa bronhijima jer covjek nemoze ziviti bez bronhija ,a sa 1 plucim krilom moze ali pitanje isto koliko , jedino nasto ce za sada ici je laserska bronhoskopij gdje ce se povecat kapacitet bronhija i da jos nesto jedino pomeni sto nasa moderna medicina radi bolje od alternative je diagnostika , a ja sam u svojih 10 godina u ljekovitom bilju izljecio mnoge ciste ,tumore,miome,polipe pa tako mogu reci da znam sa malignim promjenama u tjelu ikako se nositsa njima da je on manji kiruski bi iso van pa po alternativi ovakav kakav je nemoze ,a nedam da mi kemoterapija ubije mamu jer znam za takve slucajeve i sta moderna medicina poduzima po pitanju istih (prve dvije kemo sa citostaticima su joj samo unazadile stanje)
Ako ideš sa 5 zrna po konzumaciji 3 x dnevno, 10 mL ti traje mjesec dana, ali ako ideš s majkom postepeno onako kako si napisao od 1-1-1 , onda će ti prva desetka i 2 mjeseca potrajati...
Samo jedan savjet, možeš i extrakciju industrijske i neke bogate cbdom pomiješati – imao sam sličan slučaj, a kad se navikne (stvori toleranciju) komotno i neku thcovku ubaci:popworm:
Ne znam da li sam to spomenuo, čovjek koji ima rak pluća i kažu mu da ima neki najsmrtonosniji oblik i rokaju ga godinu i pol s kemoterapijama i ostalim smećem. I nakon godinu i pol postalo je dr. sumnjivo da kako je on još živ pa ajmo ga opet na pregled i onda ustanove da uopće nema taj smrtonosni pušački rak, nego neki drugi nepušački??? WTF
I šta sad, godinu i pol dana su ga ubijali, uništili mu onako usput periferne živce na stopalima od te agresivne kemo, i sad je dobio NOVI kemo za taj NOVI rak koji su mu našli:violent018:...
Zato svako ima svoje mišljenje i o službenoj medicini i o ulju, zato je na kraju krajeva i članak u globusu izašao, da ljudi imaju izbor, da sami odluče...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: form and Meskalito
03.07.2009
1.740
2.317
188
malo ću biti off ali nedam se da se neće zamjeriti...šta se tiče alternativne medicine i suvremene...

Svi znamo koja je prva na svijet "došla", a da se na nju nadovezala ova suvremena...

Mišljenja sam (možda griješim, možda ne) da bi se ljudi trebali liječiti na alternativne načine a ne suvremenom medicinom onda kad za to ima uvijeta

Operativni zahvati i slično njima mi je ok, ali mi nije ok da se ljude krka raznim ljekovima koji nose mnoge nuspojave i da ih se izlaže zračenjima i slično kad postoje drugačije metode za suzbijanje raznih bolesti, a to sta suvremena medicina ne priznaje ovu drugu čisto me zaboli. Ja sam ČOVJEK koji ima pravo da sa sobom radi šta i kako hoće dok ne ugrožava okolinu, pa samim time bi se svima treba dati izbor da se lječe na njima prihvatljiv način.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
promjena prehrane - RAW FOOD mnogi ljudi su time ojačali organizam nakon kemoterapija i sl.. i naravno pozitivno razmišljanje, afirmacije i vizualizacije mogu pomoć :)
sretno majci!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mnogi su sa sirovom prehranom izljecili rak a ne samo oporavili organiram

navest cu neke sljucajeve iz knjige "Živjeti bez bolesti-ishrana i lecenje presnom hranom" Ernsta Guntera

1. zlocudni rak deb.crijeva sa obilnim krvarenjem u zavrsnom stadio mogcnos ljecenja operacija vadenja veceg djela d.crijeva i kemo covjek ima 50 godina i to odbija prelazi na sirovu hranu nakon nekoliko tjedana krvarenje je smanjeno da bi u 3 mjeseca nestalo covjeku je prijala ishrana pa se nastavio hraniti tako dozivio je 98 godina i nikad visenije bio bolestan :D

2.god 1976 operirala rak dojke god 1978 rakse vratio i u 3 nedelje narastao navelicinu sake/jajeta pocela je sa 100% sirovom hranom nakon 8 dana kvrga je smeksala nakon sljedecih 8 kvrgaje bila velicine tresnje a 14 dana kasnije velicene kikirikija i zatim je potpuno nestala..

izjava iz knjige prof.Bier : "tjelo se odrzava samo od sebe i leci samo sebe" tj ono se zapravo leci bez medikamenata ako mu se pruze pravilni preduvjeti....
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Weed da li si razmišljao o vaporizatoru i nabavci neke high CBD sorte za vaporiziranje ?
Tim načinom konzumacije bi se izbjegla apsorpcija putem probavnog trakta i djelovanje bi bilo direktno na i kroz pluća.
Naravno nebi bilo moguće unositi tolike količine kao kroz ulje, ali može u malim doazama služiti kao nadopuna ulju.

Sretno.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
razmisljao sam ali ali su skupi imam klasivni inhalator za asmaticare koji radina principu da ima upuh od el.motora preko mase za inhaliranje na jedno smjerni ventil koji stvara paru ...

mozda se uspijem okoristiti sa time ali u to bi isla opet nekakva otopina ulja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
posto moja majka zna sto znaci biti stoned i high mislim da u njenom slucaju mogu komotno brzo preci doze za privikavanje jer njoj nece smetat da ju ulje ponese i odnese pa cu vjerovatno dosta brzo povecat dozu na 5-5-5 a kasnije i vecu a otom potom.... i jos nesto mislim radit tinkturu od industriske konoplje pomjesane sa nekom thc-usom ali zasto tinktura zato stocu u nju staviti zive a ne suhe biljke i time cu dobit Tetrahydrocannabinolic acid ili ti ha THCa koji djeluje na rast stanica karcinoma(THCA se susenjem pretvara u THC)