Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ja!

24.09.2009
9
0
0
40
Srećno! Želim brz oporavak tvojoj mami.

Jesi upoznat sa radovima G.P. Malahova? Ja sam uspela neke manje probleme rešiti gladovanjem po njegovoj knjizi. Imam i benigne tumore koje sada ne mogu eliminisati na taj način, jer dojim bebu, ali planiram i njih prvom prilikom. Navodno i sa malignim ima mnogo uspeha.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ja! je napisao(la):
Srećno! Želim brz oporavak tvojoj mami.

Jesi upoznat sa radovima G.P. Malahova? Ja sam uspela neke manje probleme rešiti gladovanjem po njegovoj knjizi. Imam i benigne tumore koje sada ne mogu eliminisati na taj način, jer dojim bebu, ali planiram i njih prvom prilikom. Navodno i sa malignim ima mnogo uspeha.

nisam upoznat sa njegovim radovima ali znam koja je snaga u postu pogotovo kod bolesti kao sto je karcinom jer postom se i njemu ukida pristup hrani samo sto je post malo preagresivno za tjelo koje je proslo kemoterapiju nedavno ...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
prvo hvala vam svima na dobroj vibri samo vi meni tako vibrirajte uvjek i svima ce bit bolje :ludak

drugo evo nekih stvari o cannabisu i ljecenju karcinoma i ostalog o CBG-u i THCA-u kojesam preveo zasvoje potrebe ,a samim time iza vas

Cannabigerol (CBG) je ne-psihoaktivni kanabinoida nalazi se u Cannabis rodu bilja. Cannabigerol se nalazi u većim koncentracijama u konoplji nego u varijanti Cannabis obrađenih za visoke THC sadržaj i njihovim odgovarajućim psihoaktivnih svojstava
Kanabinoidni proizvodnja počinje kada enzim uzrokuje geranyl pirofosfat i olivetolic kiselina za kombiniranje i formiranje CBG. Dalje, CBG samostalno se pretvaraju u bilo CBD ili CBC dva zasebna sintaze enzima. CBD onda se enzimatski ciklizirani u THC. Za propil homolozi (THCV, CBDV i CBNV), postoji sličan put koji se temelji na CBGV. Nedavne studije pokazuju da THC ne ciklizirani od CBD nego izravno iz CBG. Ne eksperiment do sada je okrenuo se enzim koji pretvara CBD u THC, iako je još uvijek hipoteza
CBG se također veze na CB2 receptore kao i CBD te iz tog razloga pomaze organizmu da prepozna karcinom ili virus ,bakteriju ,gljivicu pa cak i genetske greske te zatim tjelo moze krenut u borbu i popravljanje stete...

iz tog razloga mislim da je bitno kod oboljelih konzumirat i ulje(ekstrakciju) cjele biljke konoplje(industrijske)....

a tinktura zato stoje to jedini nacin da se aktivne supstance friske biljke nepromjene(ono stodobivamo cjuranjem) jer na rak utjece i Tetrahydrocannabinolic kiselina (THCA, 2-COOH-THC), je biosintetičkog preteča tetrahidrokanabinola (THC), aktivni sastojak kanabisa. THCA se nalazi u promjenjivim količinama u svježoj, nesušena marihuane, ali je postupno prelazi u THC sušenjem, a posebno pod intenzivnim grijanja kao što su, kada se kanabis puši. Dok THCA nema psihoaktivne učinke u svojem vlastitom strukturi, ona ima protuupalni i neurozastitni učinke. THCA daje samo vrlo blagi učinak kao prolijeka za THC. Stoga se vjeruje da je važno u manje-psihoaktivnih pripremama kanabisa se ​​koriste za medicinsku uporabu, kao što su kanabis čaju.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
WEEDetix je napisao(la):
Pozz dragi moji forumsi evo i mene u ozbiljnom nam podforumu

Stanje je sljedece pred nekih 2mj majci mi je diagnosticirana zlocudna novo tvorina na bronhijima kojaje zahvatila 70%pluca i metastazirala na jetru sifra C-34 ili ti ga po njihovom zavrsna faza tumora malih stanica koji onine ljece nego samo kemoterapijom i kirurskim zahvatima ciscenja laserom produljuju zivot....

moja mamaje radi panike primilai kemoterapiju ,ali sam joj ja uspio objasnit kako stvari stoje i sta moderna medicina moze i zeli poduzet po tom pitanju i zakljucak je sljedeci pred par dana odbila je kemoterapiju i icice samo na jednu laksu lasersku operaciju koja ce procistit bronhe ,a nakon toga dolazi doma da joj pravi doktorWEED pomogne.

nemam trenutno suhe materije da napravim ulje ali sam nasao dobro domace bilje :dada kvaliteta stoji ,moja procjena je neki indika/sativa hibrid 70/30 ima dobar sedativan ucinak napravicu za prvu ruku nekih 30-tak ml ulja za prvi mjesec ,a dalje cu opet radit frisko ....

Sad doziranja sto se tice ja bi prvi tjedan isao sa 1-1-1 drugi 2-2-2 treci 3-3-3 i tak do 5-5-5 i tu bi stao i odrzavao ,uz ulje cu i ukljucit B17 i svoju tinkturu sa 10
antikarcinogenih biljaka ,te caj namjenjen ja canju funkcije pluca i bronhija .

U svakom slucaju ulje cu radit za koji dan sve cu ljepo evidentirat i pridonjet dnevniku pa da i ja ostavim neko prakticno znanje u Medicinskoj Upotrebi i da pokazem kako se suzbija NAJVECI UBOJICA MODERNOG DOBA ....

zao mi je sto si se i ti nasao u situaciji da moras lijecit svoje voljene, gore si naveo dva ucinkovita nacina, ulje i b17 ja bih ti samo napomenuo brojsovu dijetu koju ja jako postujem al znam i koliko ju je tesko provest u djelo al sve mozemo kad dodjemo u situaciju da nemamo kud dalje. Ulje je lijek, nedostatak b17 u ishrani pomaze razvitku puno moderni bolesti al ciljana ishrana potpomognuta uljem i b17 vjerujem da moze donijet ozdravljene bilo kojoj osobi koja se toga moze primit za ozbiljno, i znaj da sa 30 ml si miran 3 mj jer malo je onih koji mogu podnijet vise, Mazar ti je sve rekao ima covijek iskustvo a i ja sam se uvijerio u to sve te doze koje se vrte po internetu nemaju veze sa stvarnoscu, treba biti musko i podnijet pet zrna tri puta dnevo i tako mjesecima.Od srca ti zelim sve najbolje u borbi protiv ove glupe bolesti na koju moderna medicina nema odgovora a jos pedesetih ljudi su se lijecili alternativnim metodama ucinkovitije nego bilo kojom kemo terapijom danas.
,
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ovako jucer sam radio ulje do 04:00 ujutro :D i napravio sam cca 35ml ulja tako dobro mirisi za popizdit . 250 g cistih vrhova(nepoznati strain kvalitetan) 60 g mladi Haze 20 cvjetana (radi cbg-a) i 50 g trim i grane auto haze x auto blueberry (jako smrdljive grane i trim gledo pod micom imalo dosta trihoma fino pofarbalo alkohol)
8 l 98% etanol
kuho sam u kuhalu za vodu - NE KUHAJE ALKOHOL I ZAPALJIVE TEKUCINE U KUHALU ZA VODU- jer sam se ja skoro zapalio i sjebo sve ulje na zadnjem iskuhavanju ....
nakraju sam na el.štednjaku na naj blazoj opciji dokraja izhlapio alkohol

1.okus i miris su fantasticni
2. mama je dobila 1 zrno ujutro oci odma ko dva minusa heheheheh, nema kretanja krevetlock :D ja sam probo malo ulja i za nekog sa tolerancijom cca pol zrna zrno ljepo proradi ljepi opustajuci high i jak sedativ/bodey stone

sacemo vidjet daljnji tjek..

btw jos sam i stavio radit cca 4 litre tinkture od Cannabis Sativa/indica u 4l sljivovice sam stavio cjelu biljku Auto Haze x Auto Blueberry - pocetak cvatnje cca 15 dana jedno 70 g i 20 g suhog trima te iste,ali i cjelu biljku sensi Haze iso 20 dana cvata oko 120g to radim zato da bi od mladih i sirovih biljki izvukao THCA i CBG kojeg one imaju tinktura mora stajati bar 10-14 dana pa cu je procjedit...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pravi si šaman:respect:
Samo ne znam da li sam ja razmaženo derište, ali meni je kad radiš s etanolom odvratan okus:sick:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Bolje za tebe moje je daleko od ukusnog, slijedece cu sigurno radit sa isopropilnim nego nesto mi se muva po glavi da napravim tinkturu sa 95% etilnim onim za likere radit i svjezim vrhovima pa da se koristi sa cajem ili vec nekim drugim sistemom nebi bilo pucalo kao ulje a unijelo bi se poprilicna kolicina kanabioida neznam dali bi to moglo zamijeniti ulje
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
moram cu probat a za koncetraciju treba nesto izmudrovat jer moram naci nacin da mama nastavi uzimat non stop al bez opijenosti jer nevjerujem da moze godinu ili vise bit razvaljena jer pomalo okolica pocinje primjecivat da nesto nije uredu sa njom, moglo bi joj to pocet prestavljat problem. Imas li neki razlog zasto preferiras suhe vrhove?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ne preferiram samo sto suho je za ulje pa ako oces tinkturu slicnu ulju stavi suho ako neces daju razvaljuje stavi zivu biljku ili pomjesaj da razblazis THC ucinak sa THCA jer je on blagi protuljek THC-u
suha tvat ima THC i CBD vise time je slicnije ulju

mokra friska biljka ima vise THCA i CBG nije slicno ulju isto dobro antikancerogeno protuupalno i neurozastitno ucinak
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Mama dobro podnosi 1-1-1 kad uzme malo ju razvali kljuca i drijema onda ima nalet hiperaktive i energije pa ju opet malo uspava osmjeh je uvjek tu ,a tu i tamo pukne od smjeha kad je nesto smjesno ,nakon 1 dana odma joj se probava unormalila ,rekla je da je prvidan nakon konzumacije osjetila zerenje u plucima sto je dobar znak nakon konzumacije ljeka sva sreca da nije primila puno kemoterapije ida je zadnju primila prije mjesec dana ,pa ce se ulje odma okomit na rak to je ipokazalo to blago zarenje u plucima nakon 2 doze ulja ...
 
31.01.2013
27
43
0
32
..le sweet dizeeland..
bit ću kratka i neću dužiti..

budući da sam dio medicinske struke,iz prve ruke ti mogu reći da ne daš mamu tim klasičnim,konzervativnim liječenjima..naprave više štete nego koristi,držite se alternative i dalje,jer sve liječi..osobno prednost dajem ulju kanabisa,ali ne isključujem ostale alternativne metode.
sretno vam..pozdrav mami :)

(pratim dalje)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
normalno pomeni sve dobro sto moderna medicina ima i je proizaslo iz alternativne,jedino sto oni po meni dobro rade je diagnostika mada i tu fulaju uz sve svoje spravice i aparate...

ja sam u alternativi do grla vec 10 tak godina imam samo 7 god staza u tom podrucju , i znam da mogu pomoci i vise odnjih u ovom slucaju
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
i jis samo da usavrsim diagnostiku preko akupunkturnih tocak ,preko jezika i zjenica i aure i onda mi netrebaju nista :D bas sto i jesu nista....