Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
za odkiseljavanje organizma prvobitno puno sirove hrane ,termicki obradena hrana kiseli organizam,zatim zelen zobi i psenice,puno ananasa (c vitamin +natri) i ponekad natrijev citrat ili ti ga soda+limunska kiselina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
dodatak danas sam za prijateljevog ujaka napravio kremu za melanom u biljnom ulju(80/20suncokret/maslinovo) odstojala 3 tjedna imela i rosopas biljke
taj macerat je zagrijan na 60c dodano mu je 2ml ulja na cca 80g macerata i 20 g voska

imela sadrzi antitumor proteine,rosopas se isto u narodnoj medicini koristi za rak koze ,herpese,bradavice i cannabis ulje znamo sta je ,ulje suncokreta sadrzi ceramid koji je slican ceramidu VI kojeg proizvodi nas organizam za zacjeljivanje koze te E vitamin koji hrani kozu,maslinovo ulje takoder pogoduje suzbijanju tumora jer je sa svojim fitonutrijentima dokazani antikarcinogenik
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
okus je pomalo gorkast ko i prosla onako jednostavni koncetrirani miris i okus klasicne marihuane rekao bi sa pomalo earth spice-om
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
danas napravljena krvna slika i prema krvoj slici opce stanje organizma nije losije,nije isto vec je znatno bolje doktor koji je radio pretrage je reko za pacjenta sa rakom da je krvna slika jako dobra sto vise sve stavke u nalazu su vece od zadnjih nalaza iznad min oko sredine, u ponedeljak ostale petrage
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
i mojoj mami na zadnjim nalazima od prije dva tjedna sve je bilo ok jedino malo je bilo poviseno u vezi jetre al s obzirom da je pola nema situacija je odlicna...kakvi su joj tumorski markeri jel ih radila od kad uzima ulje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and mazar
10.05.2011
23
22
3
46
Pozdrav!Weedtix-svaka čast na trudu i i želim ti puno uspjeha u daljnjem liječenju mame.Vjerujem da će joj biti sve bolje i bolje.Nova sam na forumu i oduševljena sam da ima sve više i više korisniika ove divne biljke i da hoćete podijeliti(svoju borbu sa bolesti i svim ostalim vezano uz to) sa svima nama.To je super!!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
stanje je svakim danom bolje mama mi trenutno izgleda bolje nego prije negosto se razbolila ima ptpuno cisti ten i kozu nema apslolutno nikakvih simptoma bolesti i osjeca se izvanredno imamo zakazani termin pred kraj 4 mj za sve pretrage pacemo vidjeti sta nalazi kazu u svakom slucaju ja vidim znatna poboljsanja i uvjeren sam da je tumor duplo slabiji nego pocetkom terapije i da je sad poprilicno bombardiran i dalje jeterapija 3x dan jusna zlica tinktura kanabis 3xdan moja tinktura za maligne bolesti 3x dan ulje kannabisa doza pola zrna graska ili cca 4-6 zrna rize i 3 x dan 2ml hladnopresno ulje sjemenki marelice sa b 17 i kapsule 2 na dan zelen psenice za balans kiselosti u organizmu
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
super za napredak!! drago mi je citati i potpuno podrzavam terapiju.

vidim da si maher pa da te pitam dvi su mi nepoznanice, koliko drzati materiju u otopini prije pravljenja ulja? prvu turu sam drzao preko noci, a ovu drugu sam dva dana dvi noci iako mi se cini da je herb iz istog izvora drugo ulje je znatno jace, mater govori da je vise uspava smiri i ostalo a manju kolicinu uzme.

druga nejasnoca mi je sta sa ostatkom, poprilicna je steta ista bacati a cisto sumljam da se izvuce 100% vrijednosti otapanjem?
logicki kao i vino kad pravis moze se ponoviti sa istim dropom uz manji dobitak.

hvala unaprid
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
1 nepoznanica je drzim 5 min 96 postotni alkohol uz jako mjesanje miksera procje dim i opet tako 2 puta izvucem iz nje max(ako je alkohol jak nema potrebeza duze)
2 nepoznanica biljni materjal koji ostane stavljam u 40 postotni alkohol sa dodatkom sirove biljne mase kanabisa i radim tinkturu
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
ovaj ostatak stavljas po seljacki receno u rakiju?lozu?
vidim da uzima i tinkturu skupa. super....glavno da se nista ne baca

sretno u ljecenju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo