Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
popis ljekova i doziranje jer primam upite pa da svedemo na jedan post

-ULJE KANABISA(ULJE VRHOVA tj cvjet) pocetak 1 zrno rize 3 x dan ,trenutno cca 5-6 zrna 3 x dan i na tome i ostaje
-Tinktura Kanabis (cjela biljka i ostaciod izrade ulja u 40 % alk) 3 x dan jusna zlica u 1 dl vode od pocetka do kraja
-Ulje hladno presanih sjemenki marelica sa b17 ili kostice marelica -ulje 2 ml 3 x dan u pocetku je jela kostice po 3-4 komada 3x dan
-cajna ž, sode +pola cajne ž, lim, kiseline u 2dl vode- pije bar 2-3 puta tjedno otrzavanje luznatosti organizma odnosno ph preko 7,4 + puno sirovog voca i povrca

-i zadnje moja provjerena receptura stara preko 40 god u mojoj obitelji (djeda travar bio preko 40 godina) za sve maligne oboljenja i plucne bolesti 3 x dan po jusna zlica u 1dl vode(ko nema to nek napravi tinkturu od imele omjer sa alkoholom 1;5 drzi 10tak dana procjedi i pije ime sadrzi jake antitumorske proteine 3 jusne 3 x dan)

evo nadam se da ce vam ovo biti od koristi za sve ostale info saljite massage
 

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
WEEDetix je napisao(la):
-i zadnje moja provjerena receptura stara preko 40 god u mojoj obitelji (djeda travar bio preko 40 godina) za sve maligne oboljenja i plucne bolesti 3 x dan po jusna zlica u 1dl vode(ko nema to nek napravi tinkturu od imele omjer sa alkoholom 1;5 drzi 10tak dana procjedi i pije ime sadrzi jake antitumorske proteine 3 jusne 3 x dan)

jel mozes da pojasnis, ko nema "sta"? odnosno, umesto cega se pravi tinktura od imele?

tnx

p.s. 9 velikih kasika tinkture imele dnevno, mozda previse alkohola za bolesnog coveka?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ceebeedeebeedoo je napisao(la):
jel mozes da pojasnis, ko nema "sta"? odnosno, umesto cega se pravi tinktura od imele?

tnx

p.s. 9 velikih kasika tinkture imele dnevno, mozda previse alkohola za bolesnog coveka?
Ko nema moju tinkturu nek radi tinkturu od imele i nije 9 zlica alkohola puno ako 3 zlice razrijedis u 2 dlvode to je nista ,a ti mislis da su citostatici i ostala kemo terapija puno zdravije rjesenje

@grga77 ide za manje od 2 tjedna detaljna kontrola
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and mazar
19.09.2012
8
3
0
61
WEEDetix,
,kako zapravo radiš tu tinkturu od imele??
Odnosno kako se uopće rade prirodne tinkture?
Pretpostavljam da je isto za sve vrste bilja ili griješim.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
isto je manje vise za sve u 40 postotni alkohol se stavi bilje u omjeru 1;5 bilje;alkohol i stavi se da odstoi 10 do20 dana procjedi se i pije se imanekih iznimaka poput kod biljke arnike koja mora ici u 92 postotrni alkohol dabi senapravila estrakcija jer se onda upotpunosti moze istopit njene aktivne sastojke za sve ostalemanje vise dovoljan je 40 postotni alkohol
 

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
WEEDetix je napisao(la):
Ko nema moju tinkturu nek radi tinkturu od imele i nije 9 zlica alkohola puno ako 3 zlice razrijedis u 2 dlvode to je nista ,a ti mislis da su citostatici i ostala kemo terapija puno zdravije rjesenje

za tu tvoju recepturu te i pitam, ili sam preskocio kad si napisao...


naravno da ne mislim



ima li razlike izmedju imele i bele imele, posto sam citao da austrijanci imaju dobre rezultate sa vakcinom protiv kancera od bele imele
 
19.04.2013
1
0
0
68
kako da nabavim ulje kanabisa? četiri puta sam već imao TUR intervenciju zbog tumora bešike. molim sve koji mi mogu dati bilo kakvu informaciju da se jave. pozdrav svima, a onima koji imaju muku kao i ja želim uspešno ozdravljenje
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
evo danas me nazvao prijatelj kojeg sam upoznao sa lijecenjem i djelovanjem ulja nakon dva tjedna koliko konzumira manje doze, doveo si je spavanje i ostale psihicke probleme u granice normale i po prvi put od kad se je razbolio ( 2 godine) nalaz krvi mu je dobar sve u granicama, samo ima problem sa obitelji i prihvacanjem ulja kao lijek al nakon ovog mislim da ce pocet mijenjat misljenje

Inace ima benigni tumor u glavi zbog kojeg je izgubio jedno oko i koji i dalje napreduje i prijeti da ga ubije posto vise nije operabilan a nakon prve operacije mu je trebala godina dana da se dovede u neko prihvatljivo stanje sto se tice kordinacije i ostalih problema nakon otvaranja glave
 
19.09.2012
8
3
0
61
WEEDetix je napisao(la):
jucer napravljena nova kura ulja 44 ml i naravno jedno 4 litre tinkture za 10 tak dana su pretrage a onda cemo znat detaljno koliko tocno utjecemo na njega,


Kaži nam majstore šta od sorti koristiš za izradu ulja.
I šta bi bilo bolje za kancerogena oboljenja više THC-a ili CBD-a po tvome
mišljenju.Očito je da znaš znanje.

Inače svako dobro i samo guraj dalje!!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ja koristim neku unknown indika strain uz dodatak pokojeg straina auto haze,haze,auto blue barry to su strainovi koje sam koristio uz jednoteistu tu neku domaja indiku s ovdasnjih prostora na skali od 1 do 10 je 8,5 ima jaki bodi stone i dosta dugo traje sto mi govori o pristojnoj kolicini CBD-a zato sto on nije psihoaktivan ali utjece na otpustanje thc-a u organizmu i produljuje njegov rad ,a mislim da je najbitniji kod svih oboljenja CBD zatim CBG i THCA a THC je tu kao sedativ koji ce uklonit stres dopustit tjelu damiruje i odmara kako bi ostali kanabinoidi ucinili svoju caroliju i uspostavili balanscitavog organizma a tako i uklonili i ostalu gamad koja smeta na tom putu :ridinghorse:
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
svo znanje alternative je u ovom postu pa cu priupitati bez zamjerke....
staroj je dosa nalaz PET CTa i nije dobro, osim ovog na jetri koji je bija velicine 8,5cm sad je 7,6 cm ima i u cilom masnom tkivu oko jetre, slezene, mokracnih kanala i rektuma tanice MEKOTKIVNI NODUSI koji morfoloski odgovaraju PERIOTONEALNOM rasapu maligne bolesti.

jedino ssta joj preporucuju je kemo u trajanju od 6mj i kontrola nakon toga pa me zanima vase misljenje da li ici na kemo ili nastaaaviti samo sa uljem ili jeddno i drugo.. ako oboje ima li kakvih medjusobnik komplikacija kemo i ulje??

malo nam je drama jer do sada magnetna ni nikoji nalazi prije nisu pokazivali da postoje te stanice i u masnom tkivu vec amo taj na jetri veliki i ostali na jetri maleni ;-////