Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2013
32
5
0
Našao sam dnevnik i čitao sam ga s nadom da će biti sretan kraj ... Otišao sam par stranica dalje i...

Moja sućut prijatelju... Budi strpljiv i znamo, zna i ona a znaš i ti da bi sve učinio kako bi joj pomogao a i tako je i bilo, ali kako nešto što dragi Bog odredi nas ne može zaobići a ne može ni zateći ako je tako suđeno... Drži se...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
hvala vam svima najbolji ste ,a tako je to u zivotu kockamo se cjeli zivot sa kojecim i nakraju bude ovako uvjek jer nesto nas ocito mora ubit imali smo male sanse za ozdravljenje ali barem je dobila 6 mj pripreme za to i nije se mucila po bolnicama i sa kemo terapijom itd itd provela je zadnje mjesece kraljevskim tretmanom od voljene obitelji u svom domu nije se patila po bolnisama medu nepoznatim ljudima kad je dosla hitna po nju zadnji dan nije hrtjela ic sa njima htjela je ostati doma ali bolovi su bili prejaki jetra je strasno naotekla dali su joj morfi kad se tjelo smirilo dusa je jednostavno jedva cekala da pobjegne od te boli u zadnjim trenucima ni ulje nije pomagalo tlak je bio jako slab i krvotok nije funkcionirao najbitnije u cjeloj prici je da za svako uspjesno ljecenje bitnaje pravovremena diagnoza sto u nasem slucaju nije bilo da je bilo po doktorima nebi ni 2013 god docekala a kamoli jos 6mj al eto takav je zivot treba nastavit dalje znam da bi ona tako htjela da ju se ne zali i da nam nije tesko takva je ona bila nosila bi ona cjeli svjet na ledima da moze ,,,,
 
10.05.2011
23
22
3
46
Zatekla me ova tužna vijest.I ja sam kao i mnogi drugi očekivala drukčiji ishod ,ali nažalost....Moje iskreno saučešće
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Svaku minutu, sat, dan ... koji je dobila zahvaljujući edukaciji i trudu tebe i tvojih najbližih je nešto neprocjenjivo. Žao mi je da je završilo kako je i primi moje iskreno saučešće.

Ako ti je kakva utjeha, mislim da si sa svojim postovima u ovoj temi otvorio oči mnogima, uključujući mene, i da smo svi zajedno jako puno naučili kako se boriti protiv ovog zla. Hvala ti na tome.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader and herb oil

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
da ozivim malo ovu temu trenutno ljecim svou tetu ima 2 tumora manja na zdjelici gdje je red 1 goinu izvadila veci tumor sad su se vratili htjeli su je odma na zracenje i kemo mada nisu ni sigurni sto je pocela je sa uljem zasad oko 20 ml potrosenih krvna slika super markeri su oceli adat nakon tjedan dana upotrebe cekaju se daljni testovi i nastavak teraije ulje od auto BB i auto NL ,jedna zena sa rakom kostiju takoder na ulju terminalna faza ima rak 4 godine ulje joj pomaze za bolove i treca osoba rak na mozgu potroseno 10 ml oseca se dobro javim daljnji progres budite mi zdravi i zeleni weed out
 
23.12.2016
1
0
1
38
da ozivim malo ovu temu trenutno ljecim svou tetu ima 2 tumora manja na zdjelici gdje je red 1 goinu izvadila veci tumor sad su se vratili htjeli su je odma na zracenje i kemo mada nisu ni sigurni sto je pocela je sa uljem zasad oko 20 ml potrosenih krvna slika super markeri su oceli adat nakon tjedan dana upotrebe cekaju se daljni testovi i nastavak teraije ulje od auto BB i auto NL ,jedna zena sa rakom kostiju takoder na ulju terminalna faza ima rak 4 godine ulje joj pomaze za bolove i treca osoba rak na mozgu potroseno 10 ml oseca se dobro javim daljnji progres budite mi zdravi i zeleni weed out
Nakon svega, osim zalosti i sucuti za mamu, i velike zahvalnosti za sve sto si podijelio s nama, kako je proslo ili prolaze zadnji slucajevi? Ja, kao i ostali, trazim nacin za ljecenje, ili barem ublazavanje neizbjeznog, za oca s rakom pluca i metastazama na mozgu, od kojihnjedna ima 37 mm... tsk idemo na daljnje utvrdivanje vrste i sluzbenog stadija... a kod tebe sam nasla najkonkretnije smjernice, pa me iskreno zanima kako se sve dalje odvijalo.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
da teta mi je nakon uklanjanja operaciom tumora sad dobro i stabilno potrislija je nakon onih 20 ml ulja jos dvadeset mililatara istog te nako toga jos jednu turu UKRAINA ljeka (to je ljek kojeg proizvodi doktor iz ukraine na nacin da izolira odredenje alkaloide iz biljke rosopas koji imaju antikarcenogen ucinak ) te odradila ne nekoliko zracenja u tom cijelom procesu ,unjela je u prehranu jako puno sirovog voca i povrca te radila koje kakve shajkove na bazi voca povrca i orasastih plodova te je danas izljecena i zdrava sta se tice covjeka koji je na mozgu imao karcinom njemu je isto bila moguca operacija u kojoj je odstranjen veci dio tumora a ulje je odradilo nakon toga ciscenje ostatka tumara i mogucih metastaz te je taj covjek danas jos ziv i zdrav(mislim da je bilo dodatnih 20 ml an prvobitnih 10 ) za trecu osobu sa rakom na kostima znam da je imala veliki benefit od ulja za ublazavanje bolova i tegob izgubio sam kontakt sa osobom pa neznam vise kako je...

navedeni UKRAINE : http://www.ukrain.ua/
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI