Tamo - vamo grow, "veoma" +speed by Barbarossa !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Nesto si ti to rano skinio dole ridjobradi..?? :sadbanana:Jel je moguce da je gotovo za 57 dana od klice? Hm mislim da si svakako trebao to ostavit jos barem 10 dana.. al neka ako si tako odlucio.. uzivaj u hedovima i cekamo smoke report obavezno za taj speed.. peace ;) :mario:: :joint2: :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
One inače završavaju za 49 dana indoor i prilično su precizne. Moje su bile na suncu, pa desetak dana više. Moglo je to još 10 dana lagano, ovaj trenutni rad mi odgovara i prvenstveno sam ih zbog toga skinuo. jednu sam ostavio još desetak dana jer je kasnije počela da sceta i generalno je mršavija od ostalih, pa ću baš da vidim kakav će rad biti kad obro sazri! :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Jbt ispade da je taj +speed najbolji autos. Treba mu maksimalno 70 dana, ima dobar rad, a i prinos je itekako dobar. Pored foto Frisian Duck obavezno uzimam ovaj autos i po svemu sudeći drugi i ne dolazi u obzir. Možeš li mi samo reći koja je banka upitanju?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jel to od Sweet Seedsa? Ak je, baš sam neki dan probao, jako ljep okus i dobar rad. Jedini nedostatak po mome je da malo daje. SS inače ima jako brze automate, sitno sjeme i male biljke.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Jbt ispade da je taj +speed najbolji autos. Treba mu maksimalno 70 dana, ima dobar rad, a i prinos je itekako dobar. Pored foto Frisian Duck obavezno uzimam ovaj autos i po svemu sudeći drugi i ne dolazi u obzir. Možeš li mi samo reći koja je banka upitanju?
U pitanju je Sweet Seeds.
Jel to od Sweet Seedsa? Ak je, baš sam neki dan probao, jako ljep okus i dobar rad. Jedini nedostatak po mome je da malo daje. SS inače ima jako brze automate, sitno sjeme i male biljke.
S ovim autosom sam najzadovoljniji do sada, s obzirom na brzinu sazrevanja i kvalitet dima i ne slažem se s tobom da daje malo, meni po biljci ostaje minimum po 80gr suvog. Mada gledao sam neke dnevnike na internetu koji ne mogu prići mojim spidovima! Recimo, čovek od 5 biljki dobio 90 gr ukupno, pa ti vidi razliku. ;) :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Evo i četvrte najmanje lepotice, spremne za sušaru! :D Ovim je ujedno ovaj dnevnik završen jer što se tiče smoke report-a: neće ga biti, jer ja jednostavno ne umem da artikulišem i objasnim...i tako... :smoke: ZaKLJUČAK: Veoma zadovoljan growom. Prvi put sam hranio sa AN, pa je u početku bilo klimavo dok im nisam našao pravu meru i na kraju su ispale bombona! P9060033_Fotor.jpg :vozdra: