Tangerine Dream Auto CFL LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
steta, da si ostavio bar jos 2 tjedna osjetio bi rad,cisto sumnjam da te ovo za krevet zakucalo :D zakucava kada su trichomi amber 50% :D ovo je 100% prozirno i PLACEBO EFEKAT je u pitanju :)
sve u svemu za jedan cfl prekrasne biljke u potpunosti zdrave i imas potencijala za sljedeci grow ! sretno i uzivaj :D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana
04.10.2018
22
91
13
steta, da si ostavio bar jos 2 tjedna osjetio bi rad,cisto sumnjam da te ovo za krevet zakucalo :D zakucava kada su trichomi amber 50% :D ovo je 100% prozirno i PLACEBO EFEKAT je u pitanju :)
sve u svemu za jedan cfl prekrasne biljke u potpunosti zdrave i imas potencijala za sljedeci grow ! sretno i uzivaj :D:D
Ne verujem da je u pitanju placebo posto je i dalje koristim svakodnevno :) Ja ni ne zelim da me zakuca za krevet, radi bas onako kako treba, opusta i otvara nove vidike :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vukhaler and Nixa86

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
nice onda uzivaj ,siguran sam da ne bi radilo na mene koji popusim 25gr vutre za 5 dana :) zatrazi lokot i neka ti prebace u zavrsene dnevnike ! ako ce uopce prihvatiti Admini to pod " zavrsene" .. napisi smoke report i daj slike osushenih hedova :D lp