Tangerine Dream Auto CFL LST

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
M
04.10.2018
18
74
13
Danas je 40-i dan od klijanja i jos uvek nije pocela da cveta. Da li je to neobicno? Moze li se automat naterati na cvetanje ako se prebaci na 12h svetla i da li to uopste treba raditi? Od proslog posta je na 20/4 koliko proizvodjac preporucuje za automate. Istina na etiketi ni ne pise AUTO, mozda su mi poslali regularno seme :-D

Prilozi

Jednomsemora

Aktivan Član
19.06.2018
181
1.577
143
36
I kod mene je Auto Night Queen pocela da cvjeta skoro sa 50 dana:)moze biti da su greskom auto stavili al izgleda i da automatici trebaju duze vrijeme da procvjetaju, kao foto:crazyd:

OP
OP
M
04.10.2018
18
74
13
Hvala najlepse! :) Sada je u cetvrtoj nedelji cvetanja, jos uvek nema jak miris ali je filter sa aktivnim ugljem spreman. Sada zalivam na cetvrti dan sa 2l vode i preporucenom dozom djubriva za cvetanje na tu kolicinu. Ne znam da li je dovoljno no vise nema gde da stane u saksiju od 7l. Jedini problem je visoka vlaga... pod svetlom do 60% a u mraku i do 75%! Ne pomaze ni provetravanje ni sakupljac vlage u boksu. Izgleda da joj ne smeta za sada a moguce je i da kineski merac nije najprecizniji. Koliko moze visoka vlaga da napravi stete i kakve su posledice?

Prilozi

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
582
3.432
163
Spustit če se vlaga. Ovisi gdje si?
Kod mene to najviše ovisi o vremenu, vani! Kako je kiša zadnjih dana, u boxevima je do 70°, a kada je sunce, ide ispod 50°.
Meni vlaga nije jako smetala, s time da ovisi gdje u boxu stoji sonda za vlagu.
Biljke su ljepe i zdrave, tako da sumnjam, da če ih zezat!
Meni je vlaga trenutno, oko 60°

• Love
Reactions: MaxMarkos