Tangerine Dream Auto CFL LST

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
M
04.10.2018
22
90
13
Danas je 40-i dan od klijanja i jos uvek nije pocela da cveta. Da li je to neobicno? Moze li se automat naterati na cvetanje ako se prebaci na 12h svetla i da li to uopste treba raditi? Od proslog posta je na 20/4 koliko proizvodjac preporucuje za automate. Istina na etiketi ni ne pise AUTO, mozda su mi poslali regularno seme :-D

Prilozi

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
454
4.519
143
36
I kod mene je Auto Night Queen pocela da cvjeta skoro sa 50 dana:)moze biti da su greskom auto stavili al izgleda i da automatici trebaju duze vrijeme da procvjetaju, kao foto:crazyd:

• Sviđa mi se
Reactions: MrLove
OP
OP
M
04.10.2018
22
90
13
Hvala najlepse! :) Sada je u cetvrtoj nedelji cvetanja, jos uvek nema jak miris ali je filter sa aktivnim ugljem spreman. Sada zalivam na cetvrti dan sa 2l vode i preporucenom dozom djubriva za cvetanje na tu kolicinu. Ne znam da li je dovoljno no vise nema gde da stane u saksiju od 7l. Jedini problem je visoka vlaga... pod svetlom do 60% a u mraku i do 75%! Ne pomaze ni provetravanje ni sakupljac vlage u boksu. Izgleda da joj ne smeta za sada a moguce je i da kineski merac nije najprecizniji. Koliko moze visoka vlaga da napravi stete i kakve su posledice?

Prilozi

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
1.037
6.877
258
Spustit če se vlaga. Ovisi gdje si?
Kod mene to najviše ovisi o vremenu, vani! Kako je kiša zadnjih dana, u boxevima je do 70°, a kada je sunce, ide ispod 50°.
Meni vlaga nije jako smetala, s time da ovisi gdje u boxu stoji sonda za vlagu.
Biljke su ljepe i zdrave, tako da sumnjam, da če ih zezat!
Meni je vlaga trenutno, oko 60°

OP
OP
M
04.10.2018
22
90
13
Pocetak sedme nedelje cvetanja od preporucenih 8 do 10... no meni malo gori pod nogama. Sto zbog visoke vlage, sada vec jakog mirisa koji probija i zid a ne filter i ukupne stiske sa vremenom. Ukoliko bi sada osusio koliko bi to uticalo na kvalitet i moze li se to nadoknaditi curingom?

Prilozi

• Sviđa mi se
Reactions: nexus777

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
2.761
5.709
258
Ukoliko bi sada osusio koliko bi to uticalo na kvalitet i moze li se to nadoknaditi curingom?
Uticalo bi na kvalitet i na kvantitet.Ne znam dal je u pitanju jedna ili vise bioza nisam ispratio dobro dnevnik izvini na tome ali baziram odgovor svoj po slikama koje si postavio.Bioza ti je jos ne zrela i curingom nebi nista puno postigao osim sto bi bio haj i brzo bi te pustalo, da posle neke redovne konzumacije pitanje dali bi te i koliko uopste radila ganjda i kako.Drugari su ti vec sve rekli vidim u zadnjim postovima, pa ako ti je zurba bar ispostuj papire i sta kaze breder ali 9-10 nedelja za skidanje ti je neki prvi limit kao sto i sam navodis pa ti odluci sam.Moze se to odraditi neko brze sazrevnje tipa mix odredjenih gnojiva ali ja ne bih ulazio dalje u diskusiju oko toga jer za to treba vestina i poznavanje prehrane pa da uklapas NPK iliti sad vec PK samo posto ide kraj odnosno stadijum bioze kada je joj je vise potrebno PK ali opet i to sve treba uklopiti sa redovnom ishranom a ne doci do nekog locka zbog zurbe da bi je obrao ili sklonio zbog mirisa pa napravis jos gore nego sto je bila,jer ako si vec usao u tu pricu mogao si prepostaviti da ce mirisi biti problem ocigledna je stvar da gajis canabis a ne neko drugo jednogodisnje bilje.Iskreno mi je zao zbog te situacije pa eto probaj da nekako to sve izmanipulises pa bar pustis i dasjoj-im neku sansu da lepo sazri-e. ;) :respect:

OP
OP
M
04.10.2018
22
90
13
Uticalo bi na kvalitet i na kvantitet.Ne znam dal je u pitanju jedna ili vise bioza nisam ispratio dobro dnevnik izvini na tome ali baziram odgovor svoj po slikama koje si postavio.Bioza ti je jos ne zrela i curingom nebi nista puno postigao osim sto bi bio haj i brzo bi te pustalo, da posle neke redovne konzumacije pitanje dali bi te i koliko uopste radila ganjda i kako.Drugari su ti vec sve rekli vidim u zadnjim postovima, pa ako ti je zurba bar ispostuj papire i sta kaze breder ali 9-10 nedelja za skidanje ti je neki prvi limit kao sto i sam navodis pa ti odluci sam.Moze se to odraditi neko brze sazrevnje tipa mix odredjenih gnojiva ali ja ne bih ulazio dalje u diskusiju oko toga jer za to treba vestina i poznavanje prehrane pa da uklapas NPK iliti sad vec PK samo posto ide kraj odnosno stadijum bioze kada je joj je vise potrebno PK ali opet i to sve treba uklopiti sa redovnom ishranom a ne doci do nekog locka zbog zurbe da bi je obrao ili sklonio zbog mirisa pa napravis jos gore nego sto je bila,jer ako si vec usao u tu pricu mogao si prepostaviti da ce mirisi biti problem ocigledna je stvar da gajis canabis a ne neko drugo jednogodisnje bilje.Iskreno mi je zao zbog te situacije pa eto probaj da nekako to sve izmanipulises pa bar pustis i dasjoj-im neku sansu da lepo sazri-e. ;) :respect:
Najveci problem je stiska sa vremenom. Mislio sam da gajim automatik a ovo cudoviste raste vec tri meseca no nadam se da cu uspeti nekako da izguram. Zar ne treba dve nedelje pre branja prekinuti sa bilo kakvom
prehranom?

• Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
246
729
93
38
Kako je to lepo buknulo. Ako imas dovoljno vremena,izguraj do kraja,znaci kao sto te savetuju bar jos 20ak dana i neki dan preko :thumb: Bolje je sto nije automat,samo da si to saznao odmah i da si prebacio na 12-12 posle 20ak dana vege,taman bi je sad obrao. ::listomahanje::
Ako ti je ostalo u toj kesici jos semena,pronadji kako ide to sa fem biljkama i potrudi se malo oko LSTa,ne sme biljka da ispravi zicu,vezuj za rub saxije,ne zabadaj u zemlju,nije divoljno čvrsto,a i ostećujes koren. Sve sam ti kasno rekao,za ovaj grow,ali mozes bolje da se spremis za sledeci ,kad se vratis sa puta,nabavi i bolju zemlju ,citaj i slusaj starije vutrase i bices prijatno iznenađen :razvaljen:::rasta::lol::joint2::wave:

OP
OP
M
04.10.2018
22
90
13
Ovako je to izgledalo na kraju sedme nedelje cvetanja kada sam nazalost morao da je ubijem :-( Posle dve nedelje laganog susenja mogu vam reci da je ovo jedna od boljih koje sam pusio :) Kao sto joj ime kaze malo je vise za krevet nego za ulicu no odlicno radi i vozi satima... pusenje je jako prijatno imajuci u vidu da sam je posekao par dana posle poslednjeg djubrenja. Ne znam kakva bi bila da sam jos sacekao no ja sam prezadovoljan posebno imajuci u vidu sve okolnosti. Zaista nikada ne bih ovoliko postigao bez svih vasih saveta! Gajenje je predivan hobi i pomalo stresan imajuci u vidu da je ilegalan :)

Prilozi