Tapatalk (Android ...)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.08.2013
2
0
0
Pozdrav svima,prije svega otvaram ovu temu jer preko tela imam net i cesto za razne forume koristim program Tapalt i nedavno sam ukucao na njega ne bi li nasao ovaj forum,koji postoji ali nema podrsku za Tapatalk..
Mislim da bi ovim programom koji je za telefone novije generacije znatno poboljsali posjecenost i brojnost na forumu (arem ga ja tako vidim) ,jer opet kad pogledam unazad sve sto me zanima moram se vratit doma i pdoledat na comp vezano za ovaj forum. Zato bih pitao administraciju sto misle o ovome a i vas ostale forumase..

http://www.tapatalk.com/


Pozdrav od mene.
:respect: :rofl: :smoke18: and PEACE !
 
18.05.2013
38
30
0
33
Visit site
Vutra.org ima savrsen mobile version, ja si imam pinanu webstranicu na WPhone, i samo kliknem gdje god da bio i otvori mi se forum. :joint2: :spliff:
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Bilo je o tome već govora...Nakon zadnjeg update-a foruma odustalo se od podrške za Tapatalk jer to dodatno košta, a ova mobilna verzija foruma ionako radi sasvim ok na mobitelima.
Po meni to je razumna odluka. :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Ma ok je taptalk...aplikacija za raznorazne forume na koje se ne moze preko mobitela i tabova...koristio sam je i mogao sam normalno na vutra forum i sve bilo ok...ali sam skuzio da se moze i preko google chrome pa mi je tako lakse i preglednije sve jer je sve ko na kompu :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mobitel i ovaj forum zajedno je za mene konbinacija van svakog razuma. Bolje da se vratimo na "cigla" mobitele, jebeš ove smart tač qurac palac fensi mobitele.
image.jpg


Ovo lijevo je mobitel, ovo desno je špijunski drek.
I ja sam okončao s ovom temom. Uživajte.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Tapatalk je nebitan i konfuzan i treba stalno nesto dopravljat za njega. Ovaj forum ima neki obicni template za mobilne koji ne radi perfektno ali zavrsava obicne stvari.

Lock :snooze:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.