tatina kanta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2009
15
0
0
47
da predstavim svoju buksu i svoj prvi grow....nisam htio nikakav dnevnik, jer nisam znao do kuda ću dogurati :)


u buxi je 2 x lemon skunk...jedna je očigledno "jača", druga i nje (LOL)...

malo smo radili lst....

bilo je i malo problema.... sa prezaljevanjem(unatoč svemu napisanom) i izgleda da su bile jako gladne pa smo je za vikend smirili sa punom dozom(prvi puta puna doza)...nisu se bunile...dapače.





rasvjeta: envirolite 125w + 2x23w (manje zbog lumena,više zbog pojačanja jednog ili drugog spektra).
zemlja:composana za cvj.biljke
zaljevanje:kišnica sa peroksidom
gojivo: composana za zeleno bilje + composana za cvijetanje sa guanom

trenutno su u drugom tjednu cvatnje....bumo vid'li kaj bu od svega
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Bliže ta svitla stavit,cjev i štedne mogu bit na 2,3 cm
od cura a envirolite stavi na 10 cm pa češ vidit razliku.
Osim ako ovo nije za potrebe slikanja udaljeno.
Inače sve ok...
 
09.02.2009
15
0
0
47
Che*.... :sun2:je išlo od 24-0...20-4...18-6 do 12-12

No Trippin....lampa je od početka na 7-10 cm, ali (iako mi je jasan gubitak lumena) nekako sam je htio potaknuti na vertikalan rast, jer mi je stala malo..pa sam zato dan prije spustio policu za 15 cm. Kako je stalno bila blizu svjetla jednostavno je stala sa nekim očiglednim rastom, pa sam na ovaj način je htio malo isforsirati da krene...xebi ga ...glupa filozofija, ali nemogu protiv sebe:rofl:.
Ako ništa drugo uspio sam u svojoj namjeri ...digla se za jedan dan 1-2 cm....vidjet ću vjerovato je opet dignem danas kada se "probudi".

Imam pitanje ...kako to sada ide sa cvjetanjem...kada počinje neki očigledan rast i debljanje vrhova?.....jasno mi je da to ovisi od mnogo stvari, ali ipak onako okvirno:pat:
 
05.03.2009
38
5
8
35
Sve sam to pročitao...
al nije mi jasno dal koristiš kakav ventil il nešto za co2? ....
ne vidim na slici jer je dosta malena....
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
ne koristim ja trenutno ništa, nije moj thread :)

ja nisam koristio ventil dok sam CO2 držao, doduše sve to je bilo poprilično dobro ukomponirano i biljčice se nisu žalile, dapače ;)