Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ja imam milijun ideja šta bih stavio na sebe,ali sve imaju svoje značenje i skrivenu simboliku...po meni tetovaža mora imati priču i značenje,inače gubi smisao(po meni)...nema mi ništa gore od onih leptirića,dupina i sličnih pizdarija koje ljudi stavljaju na sebe samo zato da bi bili in jer je tetoviranje sada moderno...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
kad ti "cura" obuce fetish kostim da li to treba imati skriveno značenje ? da li ožiljak koji skoro da i nema priču umanjuje njegov značaj ?
da li triban tetovirat super kul događaj iz stvarnog života začinjen s malo mitologije s kojon san upoznt ja i 3 povjesničara iz litve i super tajnovitošču na predivno tijelo i onda se rugat ljudima koji imaju seljački tribal na debeloj ruci ili koji nemogu kenjat satima o njezinom značenju !? jer mi se čini i da je i to također sada IN :D
ljudi sa lošin il kakvin vec tetovažama nam zapravo rade uslugu, ko etiketa na kojoj piše: "najvjerojatnije necemo "kliknut" ako nisi new ager,nacist,freak ili pak modna ku*va"

(btw. neman tetovaže, možda neke ožiljke :D )
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dečko zabrijao si...da,naravno da ću si tetovirati super kul događaj iz života obavijen velom tajne jer ta tetovaža koju stavljam na sebe ostaje na meni do kraja života...ako već idem raditi tetovažu,napraviti ću nešto što će me podsjećati na neki događaj ili period života svaki puta kad pogledam u nju...tetoviram se radi toga jer to volim a ne zato što to svi rade i jer je moderno trenutno,od malih nogu su mi tetovaže i tetovirani ljudi zakon...ne želim imati istu tetovažu kao i njih xy ostalih,želim biti unikat a ne jebena kopija,kužiš?i zato će mi sve tetovaže koje ću ikad raditi biti super tajnovite da ih ne možeš pročitati na prvu. ;)


al da ne idemo u off...

c15767c9e281c2d4951d50f429833b24.jpg

acf419980c7baff17b11693978dbabc5.jpg

7776c9a85f3d48a833ac63172182e3f4.jpg
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
obojica ste u pravu, .. svako gleda na tetoviranje na svoj način!
niko tu nemože biti u krivu .. i glupo je razmišljati da netko ko ima neke "random" tetovaže je seljačina itd. jer se nama nesviđaju ili ih nerazumimo.. svaka tattoo je lipa, bar meni.. a nagledala san se svega i svačega..
samo.. evo npr, GF.. kako bi ti neki događaj iz života predočia u lipu tetovažu, da bude old school, i da bude slika SKLADNA? da neizgleda nabacano? nije to lagan posal..
i pošto želiš biti cili istetoviran, misliš li da imaš toliko ideja i događaja? :p

btw.. u svemu možeš naći značenje, bar neko, minimalno i povezati to sa svojim životom..


A SAD.. RATATATAAAA, RAATAATAAATAAAAA!

MOJA SLIJEDEĆA TATTOO JE:

tumblr_mljkwckIwN1r73v0co1_500.jpg


ko ukrade ideju, prebit ću ga.. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam nigdje ni napisao da je netko seljačina ako ima random tetovaže,nego nešto drugo...imam svoje mišljenje o tetovažama i stojim pri njemu...


Sativa Diva je napisao(la):
evo npr, GF.. kako bi ti neki događaj iz života predočia u lipu tetovažu, da bude old school, i da bude slika SKLADNA? da neizgleda nabacano? nije to lagan posal..
i pošto želiš biti cili istetoviran, misliš li da imaš toliko ideja i događaja? :p

btw.. u svemu možeš naći značenje, bar neko, minimalno i povezati to sa svojim životom..
znam da nije lagan posao,ali upravo u tome i je draž i poanta...da dobro razmisliš šta ćeš staviti na sebe i da to izgleda lijepo i skladno,a da priča priču...zato je moje mišljenje da ne treba letit ko muha bez glave što se tiče tetoviranja,nije poanta nabacati milijun tetovaža u dvije godine i biti frajer istetovirani,nego postepeno raditi i pričati priču o sebi preko sličica... ;)
nemam još toliko ideja i događaja,ali kao što rekoh već,postepeno će i one dolaziti,kako ću proživljavati određene trenutke i periode u svom životu... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Od dvije tetovaže koje imam jedna ima značenje za mene i na neki način je povezana s mojom personom a drugu sam uradila čisto jer mi se ta slika dopadala estetski i nema neko posebno dublje značenje za mene: jedna je rađena free styleom a druga sa štablonima, obe lijepe na svoj način :D Mnogo ljudi me nalijepi i kaže kojeg sam đavla radila tattoo bez duboke simbolike ali eto ja nisam neki ljubitelj nakita i uvijek kažem da su tetovaže moj nakit :D Bukvalno sam prodala nekakve ogavne zlatne naušnice da bih uradila tattoo :D

Naravno da je lijepo kada tetovaža na neki način predstavlja osobu koja je nosi ali eto i sam odabir neke random tetovaže govori o toj osobi - ako ništa o estetskim afinitetima..

Ova ženska me opčinila svojim radom http://instagram.com/claudiadesabe A čini mi se da je to sličan stil spomenutom Kid Krosu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
opa cupa je napisao(la):
ja imam 17 tetovaza i pola od njih nemaju veze sa nikakvim dogadjajem...jednostavno se volim šarati haha ..kada sam bio klinac vjecito sam hodao isaran sa flomasterima i kemijskom...znao sam ..kad tada cu to ovjeriti sa iglom ;)
haha, i ja isto :) uvik uvik san se šarala, starci su ludili na to! stari pogotovo, bruškinon me tira da peren ruke.. valjda je iz tog bunta rasla ljubav.. od mojih 10ak isto pola nemaju smisla.. jednostavno su mi se svidile u određenom trenutku. od tetoviranja neradin filozofiju.
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
kod mene totalno ista priča kao i kod opa cupe i sative. Kao dijete uvijek išaranih ruku, a odmore u osnovnoj školi sam uglavnom provodio crtajući prijateljima po rukama kojekakva sidra i slične stvari. Znali su u redovima čekati :D

Trenutno imam pet komada, neke znače, neke su samo fora, neke su bolje, neke su lošije, ali još nisam zažalio ni zbog jedne, a poznavajući sebe ni neću. I ne planiram ni jednu popravljat iako ima materijala, jer znači mi baš takva kakva je i jer sam ju sam radio. A da odem nekom da mi ju nabrije i popravi to mi nekak više nije to. A imam još nekih barem 5 ideja u glavi koje će profići napravit kako spada od početka do kraja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva