Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
Tradicionalna Japanska...ili kineska...ne znam točno...nije loše ali ne bi to na sebe, volim drugačije stilove...

ja isto jako volim tetoviranje kao umjetnost i tetoviranje kao......tetoviranje! :)

ja crtam preko 11-12 god. i prije godinu dana otprl. sam počeo crtat intenzivno po par sati na dan i eto u godinu dana mogu reći da sam naučio dosta, ali čovjek uči dok je živ...
počeo sam i tetovirat, do sad sam napravio 15-ak tetovaža, zasad radim jednostavne pa kad budem spreman na neku bolju sliku, napravit ću je, svjestan sam svojih mogućnosti...

evo baš sam ovih dana napravio 2 nove, evo slike:

ovo je broj 7, sa ovim okolo...

10xh8xh.jpg


i Che, malo je loše uslikano ali pao je mrak već kad sam završio pa jbg...

259cvpy.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tatu Bob marlya, Indijanska pera,neki textovi od đibe....nebih slikice postavlja ovdje vas....u planu jos mnogo toga al nemam volje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Chea bi ja... samo masa ljudi ga vec ima... i glavu od Marleya....


Ono što sam ja stavio je tradicionalna japanska ala Yakuza....

Volio bi bit onako ko oni istetoviran da kad obučem odijelo da se ništa ne kuži, a ono ispod sve pokriveno tetovazom.... samo to mora bit dugotrajan, bolan i jako skup potez... xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
da , oni to rade po 10 godina....možeš i brže ali svejedno vjerujem da bi istrpio jaaaako puno boli i potrošio puuuno vremena i novaca za to :)