Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
evo jedna tema koja mi je posebno draga...tattoo...

stavljajte svoje tetovaže ako imate, one koje vam se sviđaju...i tako...sve uvezi tattoo-om

evo za početak jedna prikladna koju sam našao na netu hehehe

7162.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qfgizusq

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
jaooo, ok, ajde s umjetničke strane sve ok, ali ženo, samo ću ti reč da kad bi ti ja bio dečko nebi mi se mogo dić ili bi morao žmirečki voditi ljubav s tobom, jer ako bi ugledao ovog lika na leđima odma bi se izbezumio a sex mi nebi bio ni na kraj pameti :D lol

je to super efektivno, te tetovaže, neka dobra umjetnost na tjelu može biti lijepa kad se zagledaš u nju, ali isto vrijeme tjelo bude unakaženo kako god lijep motiv bio. tjelo je najljepše takvo kakvo je, čisto. U mojim očima tjelo s tetovažama je tjelo s mrljama. pogotovo žensko tijelo, jaoo, to želim plakati kakve si gluposti žene tetoviraju (večinom su bezvezarije, vrijedi i za muške), baš žalosno, tako lijepo tijelo i onda šupi mrlju gore. fejspalm
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Indijanci kazu da ko ne uspijeva da se uljepsa iznutra to cini izvanka. Mada su se i oni kitili i tetovirali. Ked drevnih naroda to je bio simbol inicijacije ili vildljiv dokaz da je pripadnik grupe presao na veci nivo...od djeteta do mladica ili od djecaka do zrelog covjeka ratnika. Mnogo ljudi tetovira ono sto im fali u zivotu ili u njima samima. Neki se mozda tetoviraju da prebrode teske trenutke u zivotu ili zele da ih nesto podsjeca na neki momenat ili osobu. Neko se boji svega pa nacrta lava da ga stiti a sam lav moze da predstavlja i nesto sto osobi nedostaje. Neki se slikaju jer im je to cool kad vide na drugima pa zele i oni. Neki zato jer zele da se ukrase simbolima. A neki jednostavno toliko vole umjetnost da je zele na sebi.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dobro je kod tetovaže što ju 'možeš' ispraviti,hehe....
Jedno vrijeme bilo popularno ono 'JNA'....pa kad je prestalo biti popularno,malo korekcije i evo gac'...'ONA',a top ili sidro ne diraš:icon_lol:
Uglavnom prije svake tetovaže dobro treba razmisliti jedno 30est godina unaprijed,ako je to moguće.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vijerujem do to ovisi od čovijeka do čovijeka-ja nikad nisam nešto puno razmišljao kad sam vidim sliku i odma na prvu kažem to je ta palim u salon i gotovo-iako svakako treba razmisliti znam lika koji ima tattoo veš mašine (hallllloooooo)-al eto ja sam od malih nogu želio tattoo,prvu sam npravio sa 14 godina uz potpis roditelja sad imam 28 imam 6 tattooa i nisam još završio-samo što se ja ne tetoviram kako bi obilježio nešto u svom životu,jednostavno VOLIM TO.
Vijernik sam i imam 2 religiozne,imam tkz.tribal imam crnu panteru kraljicu mora i takve stvari.Al jedno je sigurno,tko stavi prvu stavit će ih još....
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ja tetovaze posmatram kao deo identiteta, i zbog toga bi se ja tetovirala. Na foru, kad pogledam tetovazu na sebi da mogu da kazem uvek i u svakom trenutku "to sam ja i to mene predstavlja"... Ali smatram da jos uvek ni ne znam ko sam, tako da ne mogu jos uvek da se tetoviram... :) Jednostavno ne znam ni sta bih! Nije pravi trenutak... A da uradim nesto cisto zbog estetike, hmm... nije mi bas to to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons

Alika

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
23.09.2011
90
62
28
39
artistic je napisao(la):
ajmo stavljajte...di je zapelo :p
evo ja sam stavila sliku ,pa se svi raspricali :) salim se drago mi je puno razlicitih misljenja ... ja sam nova ovde pozz ekipa ( tetovirani ili ne... ) :costumed-smiley-027
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Imam tattoo škorpiona... to mi je prvi ali nikako zadnji haha, mislim da ce ih bit još bar 5 (minimum)... jednostavno volim to, to mi je nešto divno, nešto osobno, nešto što imaš za sebe i nemoraš opravdavati nikome, a uvijek je tu i nitko to nemože maknut ako mu smeta... tako ja to gledam...

Želja mi je nešto ovakvo:

japanese-tiger-tattoos.jpg


Znači, japanska kultura posebno... puno boje, i sve nekako mistično i jednostavno - lijepo....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc