Tečnost u stomaku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2021
1
0
1
46
Imam karcinom na jajnicima koji se proširio na trbušnu maramicu, i sada na jetru. Od toga mi se stvara voda u stomaku. Da li neko ima takvo iskustvo? Da li pomaže ulje da bi se izbacila ta tečnost i smanjili tumori? Koja bi doza ulja bila najbolja za ove tumore?
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Mislim da ulje nebi imalo neku posebnu primenu u tvom slucaju,vise bih ti preporucio potpuno detoksikaciju organizma i ubrzavanje celokupnog metabolizma tela da bi se izbacila ta voda.
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.326
9.853
256
Detoksikacija organizma ne postoji, to je najobičnija prevara (osim u slučaju lečenja bolesti zavisnosti). Tu funkciju u organizmu obavljaju bubrezi i jetra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Skočko63.

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Mislim na izbacivanje stetnih toksina iz organizma u potpunosti,sto se pre svega odnosi na izbacivanje svih hemijski preradjenih namernica u potpunosti,to sto si ti ukucao na google nema veze sa vezom,ja govorim iz sopstvenog iskustva i iskustva mnogih drugih sa kojima sam saradjivao oko problema viska vode(masti)u celokupnom telu,ako ne mozes da pomognes nemoj da obstruiras nesto sto ne moze da odmogne.
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.326
9.853
256
To što sad pominješ su režimi ishrane, nema veze sa detox dijetama, usput onkologija je puna onih koji su slušali Miroljuba Petrovića, Slađanu Velkov i slične, pili njihove detox čajeve
Između toga da verujem tebi na reč i polovini familije koji su lekari, i među njima ima I onkologa - biram ovo drugo.
Posebno se naježim na karaktere koji izjavljuju stvari tipa "e ja lično znam mnoge..." A kad ih stisneš ono tetkine strine cimerka pa njenog brata drugar ima sestru koja je čula od lika
I da, imam iskustva - otac preminuo od tumora, suprugi i otac i majka.
Nije isto režim ishrane i detoksikacija organizma, veze jedno sa drugim nema.
Daješ potencijalno opasne savete, a meni prebacuješ. Barem nauči terminologiju.
Detoksikacija organizma i režim ishrane nije isto.
Detoksikaciju obavljaju bubrezi i jetra.

Ne bih dalje ulazio u nepotrebne rasprave, i spamovao post.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ono sto sam citao a nisam bas puno dosta ljudi sa rakom pocne neku djetu svjezeg povrca ne kuha se kazu mnogi da se bolje osjecaju. samo kad je rucak treba pojest drama sirovog kupusa ne znam koliko je ukusna dijeta....dosta se izljecilo ali zbog cega se izljecio ne znam. mozda pomaze mozda ne