tek posadjena biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.07.2011
0
0
0
33
e ovako, sjemenku sam posadio pije 7-8 dana u saksiju,i otisao od kuce na 6 dana, sad je narasla jedno 2-3 cm, dali sam je kasno posadio posto je sada 1.7 xD hahah i postoji li mogucnost da mi uspije ikako ??? na dobrom je mjestu ima sunca 7 h i više. a cim da je hranim ??? moze li gnjojivo od svinje ?? hahaha pozz

evo i slike
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
prvo imas opciju edit pa nemoras pisat post za postom jos ti je premala da ju igdje posadis jer ce ju puz ili drugi nametnici pojest pricekaj jos koji tjedan da dobije koji set listova pa onda nije jos prekasno za posadit al nemoj ocekivat od nje previse kad ju sadis u 7 mj a uostalom dosta je tu i srece jer jos ni neznas dal ce bit zensko a za gnojivo jos joj netreba nista al rupu u koju ju mislis posadit prekopaj i pomjesaj zemlju sa tim svijnskim đubrem pa ces ju poslje presadit tam inace bio gnojiva poput toga imaju dobar efekat tek 2 i 3 godine pa bi za efektivno hanjenje mogao i kupit neko tekuce gnjojio toliko od mene pozz
 
01.07.2011
0
0
0
33
e bas ti hvala, jbga ovo mi je prvi put, valjda ce slj godine vise srece biti :p javim se uskoro :p pozz
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jesi zemlju pripremio nemam riječi. S obzorim da kasniš a usput si sve površno odradio savjetujem ti da se informiraš na forumu malo ovu zimu, na forumu ili bilo gdje ali moraš se bolje pripremiti.
 
01.07.2011
0
0
0
33
Greenpower1 je napisao(la):
Jesi zemlju pripremio nemam riječi. S obzorim da kasniš a usput si sve površno odradio savjetujem ti da se informiraš na forumu malo ovu zimu, na forumu ili bilo gdje ali moraš se bolje pripremiti.

ovo je bilo et tako samo da probam :p kazem ti 1. put slj god ce biti bolje :p
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Što se tiće svinjskog gnjojiva NEMAM pojma kako utjeće na vuju ali znam da susjed vinogradar stalno prića kako je svinjsko gnjojivo "prejako" i da doslovno spali vinovu lozu te da ga nikako netreba upotrebljavati u bilo gojoj grani poljop.Ja osobno nemam saznanja kako djeluje.
Ja sam koristio kravlje gnjojivo za outdoor i mogu reći da je dobro.
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
ako mislite koristit životinjsko gnojivo, koristite od biljojeda. i kraj priče..^^doc je rekao šta se s dragom nam biljčicom može dogoditi.

@bupunx prije upuštanja u ovaj hobby, priprema ti ne gine.. a ni zatvor ako si sigurnosti odao toliko važnosti kao i pripremi... čitaj čitaj i čitaj, i kad misliš da si spreman za grow, prođi dnevnike uzgoja, vidi kako to izgleda kronološki, šta možeš očekivati, i na kakve probleme možeš naletiti...

(bez ljutnje, ali vidi se iz aviona da je ovo full neozbiljan pristup i napravit ćeš si dosta problema...)
 
01.07.2011
0
0
0
33
Mox je napisao(la):
ako mislite koristit životinjsko gnojivo, koristite od biljojeda. i kraj priče..^^doc je rekao šta se s dragom nam biljčicom može dogoditi.

@bupunx prije upuštanja u ovaj hobby, priprema ti ne gine.. a ni zatvor ako si sigurnosti odao toliko važnosti kao i pripremi... čitaj čitaj i čitaj, i kad misliš da si spreman za grow, prođi dnevnike uzgoja, vidi kako to izgleda kronološki, šta možeš očekivati, i na kakve probleme možeš naletiti...

(bez ljutnje, ali vidi se iz aviona da je ovo full neozbiljan pristup i napravit ćeš si dosta problema...)

ok hvala na savjetima, jbga mozda i jesam malo neozbilno shvatio :p al zato postoji ovaj forum jelda ?? da nas koji ne znamo, uputite u znanje ?
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Ma samo polako, bit će još puno biljki, godina i sezona, i ZAPAMTI, sigurnost je na 1. mjestu, a sve ostalo na drugom... Lako ćeš ti za prehranu biljki, sunce i ostalo, ali pazi 100% da nitko ništa nezna, ne vidi itd i vidit ćeš i sam da dalje sve ide samo od sebe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.