Tekuce gnojivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2008
12
1
0
37
zanima da li je ovo tekuce gnojivo dobro za outdoor uzgoj
zove se FitoHorm:
N - 8%
P2O5 - 4%
K2O - 5%

kem.reakcija: pH 6,5 - 7,5

ima li kakve razlike od onoga NPK u granulama?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
je dobro je!!! to ti je gnojivo za rast... a najbitnije je da je N (Azot) u većem omjeru od P i K...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Evo ja sam kupio neko gnojivo za tekuce gnojenje.

Univerzalno gnojivo za list i cvijet

Vrhunsko gnojivo za tekuće gnojenje svih vrsta ukrasnih biljaka, za uspješan rast i cvatnju.

Sastav: 20% dušik, 20% vodotopivi fosfor, 20% vodotopivi kalij

Način upotrebe: Prije zalijevanja otopinu dobro promiješajte. Jednu malu žlicu pomiješajte sa 10 l vode, dva puta tjedno. Ako je u zemlji još Osmocote gnojivo, gnojite 1 x na 10 dana.

Evo slika:
http://img33.imageshack.us/i/slhobi06.jpg/

Napišite svoje misljenje o tome!fala
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ma odlicno ti je to gnojiva a to ti govorim jer i ja takvo koristim samo malkice drugacije jer ima jos nekih dodataka prehrambenih i pise da zalijevam 1 tjedno onako kako si ti opisao i cisto sam zadovoljan...
 
03.06.2008
12
1
0
37
kupio sam HESI Supervit i nemogu nigdje naći frekventnost korištenja proizvoda. prvi put sam ga stavio pred par dana; biljke su stare 3 tjedna (Think Different Auto) i upravo je obavljen LST (dostigle su 3. internodu).
planiram za cvjetanje uzeti PhosphorPlus pa me zanima kada ga početi koristiti, (piše zadnjih mjesec dana cvjetanja; da li se to odnosi i na AUTO s obzirom da kraće cvjeta?) koliko često ga koristiti i da li u jednom zalijevanju staviti i Supervit i PhosphorPlus, mogli li tako oštetiti korijen?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
https://vutra.org/topic/9953-automatici-outdor/?p=300304

"2. Ne ponavljajte teme
Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!"
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
E ovako, danas išao malo u obilazak lokalnih trgovačkih centara, ako se ovi naši uopče mogu tako nazvati i poljpivrednih trgovina u potrazi za terra magomom i plantelom. Uglavnom ne nađoh ni jedno ni drugo. Sad ima puno različitih gnojiva od kojih mi je za oko nekako najviše zapeo "cvetal" za cvatuče biljke i "flora vita" ako sam dobro zapamtio naziv, isto za cvatuće biljke. Ta dva su mi najgrowerskije zvučala haha. I onda na kraju još skrenuo u getro, merkator ili šta je to več jer sam tu na forumu vidio da tamo zna bit. Na kraju ni tamo ništa, ali sam našao neko gnojivo njihove robne marke. Uglavnom radi se o gnojivu proizvođača Agroruše d.o.o iz Slovenije. Nisam imao s čime uslikati, ali boce su onako zelene s crvenim čepom, vuče na plantelu ali su omjeri NPK dosta različiti pa me zanima dali može poslužiti.

1. Tekuće gnojivo za zelene biljke : NPK 8-6-6 s dodatkom bora, bakra, željeza,mangana, molibdena i cinka

2. Tekuće gnojivo za cvetajuće biljke : NPK 5-6-7 s dodatkom bora, bakra, željeza,mangana, molibdena i cinka