Tekuce gnojivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend... nemos ti to tako pripravljati... postoje procedure,sta,koliko i kako .. postavljas pitanja u 2 teme...
A to kako si ti pripravio,nemam predstavu... al probaj procedit to,pa laganim dozama probaj prihranit...
Mada sta ces sad hranit? Kraj out-a je vec... stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne bas, sastav list je 776 a cvet 688 (sto se tice NPK) tako da nema neke vece razlike, mada nema problema i sa listom da djubris ceo grov.
ako bas hoces nesto da poboljsas uzmi kao dodatak, znaci uz cvet, neko PK djubrivo, hesiP+ ili AN jungle juice bloom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and brujo

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Imali tko iskustvo s ovim.. Nije bilo niceg drugog u apoteci.. A i gospodin koi radi kad san pitap za plantelu list nasmijao se i dao mi ovo i rekao da i on to koristi za svoje ljepotice.. Treba mi za automate nakon 20tog dana jedno zaljevanje za pola ili cetvrtinom doze...
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    321,2 KB · Pregleda: 43
  • image.jpeg
    image.jpeg
    277,3 KB · Pregleda: 43

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Hvala na brzom odgovoru. Vec sam pomislio da sam falio sta sam ga kupio. Tako sam nesto i mislio, pise zamjesati jedan cep s 2l vode, ja cu stavit jedan na 6 jer inace dobiju 6l
 

blue

Aktivan Član
13.08.2017
189
429
63
37
Pozdrav svima!
Skoro sam iz saksija prebacio outdor tri biljke. Kako zivim u malom selu a trenutno nemam mogucnost da odem do grada jedino sto sam mogao da nabavim je tecno djubrivo za muskatle blumi. Sadrzaj N 5%, P 5,5 %, K 4,6 %. Da li da krenem sa njim po malo ili da cekam i nabavljam drugo?
 

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Ima li neko iskustva sa organskim gnojivom home 0 garden a zove se organski cvet orginal,kao za bujno cvetanje,NPK je 3-4-3. Autosi su mi stari 5 tjedana ?

A DA PROBAS PISAT MALIM SLOVIMA!!!
BY: Lo0D
 
Poslednja izmena od urednika:

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Osim ispravke u pravopisu još mi nitko nije pomogao pa sam zalio sa preporučenom dozom i automati stari 20 dana nakon presađivanja u pitare/znači stari su 35 dana/ su mi napola izgorjeli.Očito sam trebao prepoloviti dozu za prvi put i pričekati 10 dana.Prije 2 dana sam ih zalio /iako su u cvjetanju/ stajskim gnjojem od koza i počele su dobivati zelenu boju.

I ako može još jedna informacija,sa koliko mješavine tekućeg gnjojiva treba zaliti jednu biljku koja je u pitaru od 13 l,da li je to 1 l,2 l.ili više?
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
kao za bujno cvetanje
To gnojivo je 3-4-3 za otprlike bujno cvetanje ruža i ja ga ne bih koristio za kanabis jer previše azota ima za fazu cvetanja. Pročitaj malo tutorijale oko gnojenja, pre nego što potpuno "spališ" biljku, i bolje ne gnoji bez preke potrebe, samo ćeš problem da napraviš. Imaš temu posebnu i u zalivanju, ne zalivaš sa tekućim gnojivom, nego sa vodom u koju je dodato gnojivo, malo je 2l za posudu od 13l, treba da zalivaš lagano dok ne krene dobro voda da curi iz dna saksije. Pročitaj malo po forumu kažem ti, korisno je, ima tema za sve, sve lepo objašnjeno, samo ne treba biti lenj i potražiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Osim ispravke u pravopisu još mi nitko nije pomogao pa sam zalio sa preporučenom dozom i automati stari 20 dana nakon presađivanja u pitare/znači stari su 35 dana/ su mi napola izgorjeli.Očito sam trebao prepoloviti dozu za prvi put i pričekati 10 dana.Prije 2 dana sam ih zalio /iako su u cvjetanju/ stajskim gnjojem od koza i počele su dobivati zelenu boju.
mozda si je stajskim spalio,mozda uopće nije do tekućeg..u svakom sl.,
Isperi to cisti vodom ,napravi flush jaci i onda imaju sansu da se za oporave, i ne hrani nista dok ne vidiš da se oporavila, ocito ti je jako gnojivo ako ih je tako spalilo..13l posuda oko 2.5/3l vode bi trebala pit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nadjoh plantelu za cvet i list...uraaaaaaaaaaaaa, trazio sam i nesto za ukorenjivanje, covek rece da zna sta je to 10:40:10 i da stize do kraja nedelje. od kolega mi treba potvda da je tih 10:40:10: za ukorenjivanje (ime firme zaboravih).trazeci plantelu obilazio sam razne poljo apoteke gre su mi svasta uvalili kao npr:Flora line 6:6:6 ima jos pun kufer supstanci pod imeno ME(zn.mo,mn,fe,cu) na svojoj ambalazi, to je jedna stvar ova druga je fitofert kalcijum 15 pise da je za folijarno. jel imao neko iskustva sa tim i sta da radim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
fitofert folijarno NIKAKO, doduse npk, ne znam kako bi se taj kalcijum ponasao.
valjda ok ako nema drugih sastojaka?