Televizijska Emisija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2007
1
0
0
46
MOLIMO SVE KOJI BI ŽELELI DA SVOJIM GOSTOVANJEM POMOGNU REALIZACIJU EMISIJE ,,KLJUČ,, RTS I, 22h, PONEDELJKOM, SA TEMOM - MARIHUANA U SRBIJI, DA SE JAVE NA [email protected]
EMISIJA SE SNIMA 23.04. PA BI BILO DOBRO DA SE JAVITE ŠTO PRE!
HVALA UNAPRED!

Vladimir Banić, novinar
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Uh, to je malo zeznuto. Ja bih prvi učestvovao da moji matorci ne gledaju svaku emisiju, a kad bi me videli izbacili bi me iz kuće (ne zato što sam konzument već zato što bih javno to razotkrio :()
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Šaman Šandor je napisao(la):
Pa možda možeš cenzuriran biti da ti se faca ne vidi i tako to


To bi bio PARADOX jer tko ne radi ništa loše, nema ni razloga da se skriva! Ali ovo sa roditeljima je sasvim razumljiva situacija.

Ima li još kandidata? :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa je paradoks ali zna se zašto bi bio cenzuriran jer je ipak trava još uvjek u ileagli a on bi govorio u njenu korist i uz to bi se još vjerojatno inkriminirao da se zna njegov identitet ili lice
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Da se razumijemo da ne moze bas svako da izadje i da govori u ime ovog sajta sve dok mi ne odobrimo osobu koja moze da govori u javnosti u nase ime. To mora biti osoba sa zavrsenim fakultetom, dubokim marihuana obrazovanjem i osoba koja je imala iskustva u radu sa javnoscu. Mi nemamo nista protiv da se nas sajt pomene kao pokretac legalizacije na prostorima bivse Jugoslavije medjutim da neko sa foruma cisto dodje da predstavi nas sajt je totalni apsurd.


Mi smo primili email i odgovorit cemo danas medjutim mi se radije necemo pojaviti nego da se predstavimo u losem svijetlu. Za mene iskreno je malo neozbiljno da se nesto ove prirode postuje ovdje na forumu sto je mozda ogledalo i nase neozbiljnosti.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
slažem se sa vutragenjom
nije u redu da se sada neko klinac primi i pojavi se da bi ispao faca, i navodno da predstavlja sajt ????

čak i sumljam da na ovaj način neko želi da predstavljanje vutra.org ne bude u dobrom svijetlu

jer kako genjo reče,neozbiljno......krajnje neozbiljno
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Zamisli kada bi se netko od ovih nadobudnih mladih forumasa sa pola srednje skole pojavio pred tv auditorijem i poceo svoju pricu o legalizaciji,dekriminalizaciji, medikalizaciji i slicnim osjetljivim temama. Svijet bi nas tek onda poceo smatrati hasisarima,kretenima i ode sve u ............
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
a kog da zove...nekog "doktora" koji nema qrca pojma o cem govori...uostalom zasto novinar nebi pozvao nekog s foruma...

edit: Obrati pažnju na pravilnik!!!
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
a kog da zove...nekog "doktora" koji nema qrca pojma o cem govori...uostalom zasto novinar nebi pozvao nekog s foruma...

Ekipa koja bi gostovala sa foruma bi trebala biti sacinjena od jednog psihologa koje je imao iskustva sa lecenjem bolesti zavisnosti i od neuro-psihijatra ili nekog doktora. Prvi bi mogao da govori o kanabisu u drustvu a drugi o uticaju kanabisa na zdravlje.
Bilo bi dobro da oba imaju preko 30 god. fakultete, porodice itd...
Uz njih bi jos mogao da se pojavi medicinski korisnik kanabisa i (ili) policajac koji bi objasnio dobre strane dekriminilizacije kanabisa. A pored njih bi mogao da se nadje i neki poznati pisac ili muzicar koje je zagovornik legalizacije.

Ima li ovde takvih ljudi? ne verujem...

Kada bi otisao neko sa foruma bio bi na nacionalnoj televiziji prozvan narkomanom i ko zna jos cime... A to gleda njegova porodica i rodjaci i prijatelji...

A inace ko sto rece Vgenjo... RTS je vrlo zaostala televizija (u poredjenju sa B92 recimo)... Tu emisiju vodi "plavusa" koja nema pojma o temi o kojoj se govori. Bila je pre par nedelja emisija o Gaming-u i zavisnosti od kompjutera i www-a u Srbiji. U Srbiji do skora vecina gradova nije imala broadband internet (osim vecih gradova) a oni govore o lecenju od zavisnosti od kompjutera... I naravno plavusa je bila na strani dva psihijatra koji maltene prodaju svoje usluge preko iste emisije...

A ista dobra voditeljica je pre mozda pola godine (ili cela god.) dovela devojcicu sa Kosova ciji je otac mrtav... i "plavusa" je pitala devojcicu od 10-ak godina da objani kako ide na ocev grob i jos tako neke nebuloze... naravno devojcica se rasplakala... u zivotu nisam video nesto morbidnije radi veceg rejtinga.

Naravno... gledacu emisiju jer me zanima sta ce ko reci... ali do kojeg cu minuta emisije izdrzati pre nego sto se iznerviram i prebacim kanal...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Izgleda da nece biti nista od emisije jer mi nismo izasli u susret sa osobom koja bi nas prezentovala. Tako mi je barem javljeno preko emaila da ce emisija promjeniti temu.

Jeli to dobro ili lose neznam posto nikada nisam gledao tu emisiju.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
doslo mi je da je pojedem kada je pitala tu malu za oca koji je mrtav
a pitala je ladno
a da li bi volela da ti je tata živ ????????????????????
off topic ali sorry

zvao sam neke ljude da se raspitam da li ona pusi travu,rekose mi ne,sto je i logicno jer da pusi,onda bi odavno napravila emisiju
nju intersuje gledanost i nista vise
a jagnjadi za žrtvu stvarno nema
 
17.03.2007
2
0
0
67
Hehe sad je bila emisija...
Ja sam uhvatio samo kraj...
Sve u svemu iznervirali ste me sto nista nikog poslali da prica... Bio neki lik sto je licio na matorog hipika koj je dobro pricao na strani marihuane a ovi ostali su k*njali sve i svasta sto nema veze s mozgom...
Steta samo sto ovaj Hipik nije pricao previse...
Izneverili ste me :2flip: :icon_mad: :2flip: :icon_mad: :2flip: :icon_mad:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sto ti mislis koje trebao poci? Zasto se niko nije javio? Svi se mi borimo za legalizaciju zasto mi moramo da se stavimo na vjesala sto nismo nasli nikoga? Ako je neko htio moga je poslat nama email ili pm...to i jes problem tesko je uvjek naci pravu osobu za takve veoma opipljive poslove spremnog da riskira a u isto vrijeme da nije budala nego obrazovan/a.