Tema o POSLU!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ma samo nastavi sa ovim "door to door" pristupom....ali ne trazi posao po birtija vec striktno po najboljim mjestima tog tipa,mislim sto tebi pase da radis. Osmjeh na lice,skini izraz ocaja sa njega sto nema posla.... i saopsti im da ti treba pozitivnijaaa promjena u odnosu na prosli posao....reci im i da ti je i tamo bilo extra.... ali da ti treba nesto jos bolje, a to su naravno oni :) da ste idealni jedni za druge. Djelujes bistar coek, :) nabaci pricu,zauzmi stav,pozitivan naravno... ipozitivne stvari ce ti se desiti. Priovi na sebe dobru karmu junacki sine ;) Poz i srecno, samo mislim da i nije tako lose malo NE RADITI :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Monk ®
22.02.2015
112
129
43
Eto skoro mi uze rijeci za ovaj post Dzparanoja. :D

Potraga je gotova, nasao POSAO.

Naoružo sam se danas pozitivom, nabacio sulju fino se naravno sredio..i na drugom po redu lokalu prosao stav extra. Vec od sutra radim, pogodio sam trenutak
frantic.gif


Necu nista puno srat tek se pocinje pa cemo vidjet kakva je ta druga strana. Onako na prvu mjesto je vise je nego dobro iako startam s nule bez obzira na iskustvo. No obecanje napretka u kratkom roku koje ovisi iskljucivo o meni stvarno daje nade.

Najvise bih se zahvalio No Joke-u jer je prvi savjetovao "door to door",a naravno i svima drugima na podrsci.

Vutrići hvala
grouphugg.gif
 
22.02.2015
112
129
43
Definitivno P.Seed definitivno buraz..ovako zeludac na mjestu i nema brige za stvari o kojima nijedan covjek nebi trebao brinuti. Bas vam hvala svima :D
 
22.02.2015
112
129
43
Pa bude se zaradilo no ritam je brutalan i slobodno vrijeme mi je isparilo, nazalost nisam ni tu vise tako cesto da pratim vutrice u onome sto najbolje znaju, no nek se radi, druge nema :D
 
22.02.2015
112
129
43
Joj ljudi nemam vremena da koju sliku uslikam da vidite sto sam sve poceo crtati na kavama, moram se jedan dan ufatit aparata pa napravit dobre slike da vas sve pocastim bar tako :)

Dotada zadovoljite se barem javljanjem :wave:

tko radi sam u jamu pada :D
pozdrav iz 3 smjene :zvizd:

:lol:


Čestitam Monk !
brzo učiš i djeluješ , pucaj visoko , mogao bi daleko dogurat.

Pa iskreno gledam skoro svaki dan po bar po sata bariste po youtube-u kako saraju cuda na kavama i vidim da mogu barem 60 posto toga pa i planiram pokusat usavrsit te tehnike i dodatnim skolovanjem i fakat postat profi jer mi definitivno ide. Znam dobro i crtat olovkom pa mirne ruke imam i to mi vrhunski dode :)

Svima hvala na podrsci :respect:

Zivjela :vutra: i svi vutrici!!! :respect:

 
Poslednja izmena:

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Jao sve je to divno, ali kako je zakuvo ono mlijeko.... ufff... neznam bas jeli pametno toliko dugo ga kuhat....

I ja osobno mrzim kad mi u nekim kaficima u koje ne idem donesu takvu kavu, to je lijepo za vidjeti ali ja mrzim kavu s puno mlijeka :D


Samo ti guraj s time ne obaziri se na mene, to je ono što se traži ;)