Temperatura i plucni virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2021
0
5
3
34
Pozz ljudi,ovako imam jednu nedoumicu.Pre par dana sam normalno kao i svako jutro ispusio jednog,oko 8 pa u 10 pa pre skole u 12,medjutim kada sam ispusio poslednjeg osetio sam blagu malaksalost izmerio temperaturu i bila je 37 , ja krenuo doso kuci ono 38 sa sedam a ja leden nisam ni bio vruc ni malaksao ni nis.Otiso kod lekara sve mi normalno crp sve bas,i lezo kuci.Cetiri dana nisam pusio travu i sva ta tri dana nisam imao temperaturu cetvrtog sam imao oko 37 sa 6 ali sam se odlicno osecao Danas sam ga zapalio doso kuci normalan sa energijom sve super i izmerim onako slucajno,da proverim ono 38 sa 9.A ja nit vruc nit malaksao odlican sav.Pritom sam se testirao na koronu i nemam je.Dokotorka je rekla da je to moze da bude plucna temperatura.Da li mislite da to moze da bude zbog trave,nisam od onih koji za svaki problem govore da je trava odgovorna ali cudno mi je da se osecam sasvim normalno i da nisam ni vruc a imam temperaturu, a pluca ne znam od cega mogu da mi budu iziritirana.Sta vi mislite?
 
27.02.2021
0
5
3
34
4 sam srednje punoletan sam.Ozbiljno sam pitao ako neko zna neka kaze zato sto sam ne obucen o tome
 
Poslednja izmena od urednika: