TEMPERATURA i sve o idealnim uvjetima topline

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ako nemas klimu ne vrijedi ti puno sto sa ventovima samo mjesas topal zrak.Ti trebas imati optimalne temperature,a to je preko ljeta dosta tesko.Proci ce..ali sa manjim prinosom.Recimo ja sam preko ljeta sa 1000wati napravio najbolji rezultat.Ali je klima derala mjesec i pol dana;)ventilatori su dobrodosli ali tebi je potreban svijezi,nov zrak sa protokom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: guldamadina

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da, tog sam se brinuo. necu klimu ubacivat, ali imam klimu u prostoriji do te, gdje boravim pa ce se tu hladit kad bude bas gadno. Nadam se da ce bar malo pomoc. Inace ne mislim preko ljeta u buduce. ili prije ili poslije..
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Moj box je u prostoriji koja ima iste uslove kao sto si naveo, i skoro je isti, 85x85x200, i trenutno je u samom boxu 26, ispod sijalice 31, doduse led, a koristim kuler za izduv, i kuler za hladjenje unutra jer su male, kad porastu jaci vent, ali on bi sa onakvim izduvom morao da ga rashladi. Ako namestis protok vazduha, dobar ulaz i izlaz, kod mene je pasivan ali velik. Da je velika temperatura, treba klima, ako je u prostoriji hladovina, dobar protok vazduha bi trebao biti dovoljan, ali racunam vent za mesanje uz taj za izbacivanje.
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Zdrava logika ti nalaze.Ako je u prostoriji gdje je box 40 stupnjeva taj zrak ce ti uvlaciti upuh...mozes ti sto ventova staviti,ne vrijedi ako nema dotoka svijezeg zraka...