teorija o hermicima...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
zanima me, onako vise teoretski, mozda i probam al nemam uvijete
sad, da li se moze isforsirat hermic? naime imam samo jedan skromni
box, koji bi mi trebao bit za biljku prvo i zadnje sto ce vidjet.
znaci od klijanja pa do susenja. buduci je box skroman, nema sanse
da uspijem klonirat ista. pa bih za sljedeci grow, ako uspijem dobit
hermica (da ga nezelim sigurno bih ga dobio), izbacio bih ga negdje outdoor,
i uz malo srece imao koju feminiziranu sjemencicu, za neki scrog. sto mislite?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Otopi aspirin u 3L vode i sa time zalijevaj biljku narednih 4-5 puta kako i inace cinis. Nakon toga jednostavno pricekaj i vidi jel uspijelo ili nije.

Biljka postane hermic radi neke vrste stresa, a ovo je jednostavna metoda koju su ljudi koristili i kazu da je uspjesna. Postoje i druge varijante uz pomoc srebra, giberlinske kiseline, svjetla itd ali za to ces trebat malo vise citat i ucit.

Info sam nasao na icmagu, nisam osobno iskusao metodu i ne dajem nikakve garancije da ce uspjeti. Ako hoces iskusaj, pa nam javi rezultate.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
kao sto rekoh necu jos pokusavat, tamo negdje blize ljetu.
nego pretpostavljam da ovaj aspirin ide dok biljka cvijeta?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ma jok to samo u sezoni gripa i prehlada znaci iskljucivo po zimi :dunce:

ja mislim da je bolje da zanemarite te sve neprovjerene recepture nego posto si vec otvorio dobar topic iznesemo svi svoja misljenja i u medjuvremenu neka netko ko ima mogucnost da odgoji hermica iznese svoje misljenje iz prve ruke , znam da se vec puno pricalo al sta ces ajmo Jovo nanovo ionako smo sve vec pozaboravljali :icon_biggrin:


Cija teorija pobijedi iznet cemo ja na medjunarodnom kongresu forumgrowera u Amsterdamu sljedece godine i nema vise nitko da nas proziva da smo plagijatorski sajt:wave:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da gargamel dok cvijeta..

Inace to sam malo dublje istrazivao jer mislim sebi vrlo brzo radit herma iz stabilne zenke nebi li feminizirao sjeme
Ovo je najjednostavnija metoda na koju sam naletio za nekoga kome se neda previse ulazit u tematiku, a i sve sta je potrebno lako se nadje u svakom kucanstvu.

Nema tu neke specijalne teorije.. koliko sam ja skuzio zenska biljka reagira na bilo kakvu vrstu stresa za koji procijeni da je opasan po nju izbacujuci bananice da se oprasi i pohrani genetiku u sjeme.
Citao sam iskaze radjenja hermica iz stabilnih zenskih klonova najludjim metodama, a zajednicki nazivnik svemu je bio stres.

Eto toliko od mene.. napominjem da nisam ekspert po pitanju hermica vec samo iznosim svoje misljenje koje nije steceno na osobnom iskustvu, vec citanju stranih foruma.

CHUS