Teorije i zavere za dzigili

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2016
65
69
18
26
Pozdrav drugari evo jedno jako zanimljivo pitanje.
*Kada se spomene vutra od lerdija svi groweri kazu da je lerdi trava sranje i da je sopstvena bilo koja uzgojena travica ima jaci rad od kupovne? Zasto svi to misle? molim sto vise odgovora i puno dima vam zelim :puuuh::
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Znaš kako monteri,bauštelci i slični kažu za žene, ... dobra,vrlo dobra i dobra u pljačku materijalnu :D
Tako isto i marihuana. Može biti svaka svakakva.
Nemojte samo puno o dilerima :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Mislim da je sve individualno. Kako ko voli i sto zeli od trave. Ako je korisniku bitno samo da ga sto jace odvali.... ne vidim problem zasto mu ulicna vutra nebi bila dobra. Probao sam par puta totalno smece sa ulice koje me je izulo iz tenisica ;)
Ako netko pak voli odredjen miris, okus, oblik rada, profile terpena i canabinoida..... tesko da ce to uspjet nac na ulici.
Meni snaga vutre nije toliko bitna, cak niti ne volim jaku ganju. Miris, izgled i nacin na koji puca su mi mozda najbitniji.
Mislim da se moze povuc paralela sa ljudima koji piju alkohol. Netko voli casu dobrog vina ili konjaka, da osjeti mirise, okuse....ovo ono....a onda postoji oni koji ce popit i špirit, samo da se razvale sto jace.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ona trava koja se uzgaja za ulicu se radi na veliko tj.na velikim plantažama tako da se sigurno ne daje tolika pažnja kao kada sam sadis.Samim time ne možeš očekivati neke posebne arome,mirise i lagan dim.Nema tu flushanja,kupovnog gnojiva,n ema tolike brige.Ali kao što kaže Stipe znalo je uletiti par dobrih ubica.Uglavnom,tvoje je tvoje zato zasadi pa ćeš najbolje osjetiti razliku.Ziv bio!:thumb: