Terasa auto test by Raconja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Dakle 77.og dana nas je napustila RC1.
Prije svega puno HVALA na pomoći. @Tarzan je upravu i iznutra je više zahvatilo, ali na sreću ne previše:banana_rasta:. Nakon detaljnog pregleda našao na 2 mjesta(slike) i onda je pala. Zatim sam odstranio zahvaćene djelove i malo okačio da visi. Večeras me čeka trim (ak izdržim odjednom;)), a sve ostalo javim kad padne i druga. Ipak je ovo usporedba;).
Što se druge tiče sve ide dobro, nju čekamo još malo:thumb:.
Ostajte dobri i veseli. Veliki :respect: i bez vas sam truba.
Zadnja prije :makaze:. 06.09.2016. RC1 (2).jpg
 

Prilozi

  • 06.09.2016. RC1 (1).jpg
    06.09.2016. RC1 (1).jpg
    213 KB · Pregleda: 180
  • 06.09.2016. RC1 (3).jpg
    06.09.2016. RC1 (3).jpg
    229,8 KB · Pregleda: 169
  • 06.09.2016. RC1 (4).jpg
    06.09.2016. RC1 (4).jpg
    193 KB · Pregleda: 158

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo pala jutros i proba RC1. :banana_rasta::rasta:
Po prvi puta u 8 god. sam se pred ženom opalio smijat bez povoda:D.
Da krenem ispočetka, ustanem po običaju prije svih i skuham si čaj pa na probu u kotlovnicu(pušiona;)). Već pred kraj pljuge ono savršeno opuštanje i znaš da je dan počeo kako treba. Vratim se u kuću sav sretan ko malo dijete, a moji budni svi mrljavo po krevetu. Sjednem kraj njih pomalo zbunjen, ali vidno sretan rezultatima:). I nakon 2 nin počinje nekontrolirani, ma onaj baš dječji sretni smijeh. To me držalo dobrih 5 min, a žena me pogledavala pomalo zbunjena:D. Kad se smijeh smirio ostala opuštena priglupa sreća. A i vidite što sam se raspisao nakon sat vremena i druge....:D:D:D
Detaljnije u smoke raportu. Ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
I skoro zaboravio, ispala mi jedna sjemenka iz vrha zahvaćenog pljesni, pa sam se izgubio i ak može koji komentar po tom pitanju. IMAG0077.jpg
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo opet subota, malo kasni update, nemojte zamjeriti;). I sad sam na brzinu, uz jutarnju čekam dan da krene sadnja čempresa.
Dan je 87. ak mi nije prerano za brojke:D. RC2 me pomalo zabrinjava. U zadnjih tjedan dana kao da se ništa nije dogodilo osim što je miris popustio. Trihomi su otprilike 70% mliječni a 30% prozirni, bez smeđih. Jučer je dobila samo vodu, a očekuje se dosta kiše pa si mislim da ju skinem da ne nepadne plijesan kao što je i prvu. Evo noćnih slika pa da malo čujem i vas;). Moram jurit dan se budi:).
Ostajte dobri i veseli.:thumb: IMAG0109.jpg IMAG0107.jpg IMAG0106.jpg
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo me napokon sa usporednim rezultatima. Nikako vremena uhvatiti.
RC1(prihrana samo Biobizz Bloom) - Završila 77. dan iako je mogla još. Visina cca 60 cm, suhog 36 g.
RC2(Plantella cvjet) - Završila 88. dana, visina cca 50 cm, suhog 32 g.
Razlike su na kraju ispale dosta velike, jer ako uzmem u obzir samo tih 11 dana razlike i to da je RC1 bila prisilno skinuta i mrvicu osakaćena zbog plijesni ovih 10% razlike u prinosu bi naraslo i preko 25%. Strain se pokazao kao dosta otporan jer osim plijesni nije bilo problema, a nisu trebale ni nikakvu zaštitu. Što se samog izgleda tiče meni se više dopada RC1 zbog formiranijih (znam da nije najbolji opis) vrhova, dok je to kod RC2 bilo nekako raspoređeno po svuda (čak i po samoj stabljici). Isto tako su kod RC1 vrhovi malo puniji. Kod mirisa i okusa nema puno razlike osim doze kiselosti kod RC2, ali definitivno najbolje do sada probano. Slatkast, blag, pun voćne arome, ma rekao bih savršen, al o tome više nakon curinga. Kod rada nema baš nikakve razlike, bar je ja ne osjetim. Osim već navedenog, tu bi najviše naglasio ogromnu moždanu aktivnost, koja sa svakim danom raste. Neznam ni kako bi to objasnio al baš zbog toga sam stalno i zauzet, jer se svaka misao(a svaka je konstruktivna) odmah pokušava pretvoriti u nešto. Sad nakon par dana počinjem misliti da mi treba nešto da me smiri:D(srećom ima još NL-a). Vezano za to bi naglasio i kraće vrijeme spavanja, ali i bolja regeneracija, što je kod mene rezultiralo buđenjem oko pola 5 zadnjih dana. Za kraj, test je za mene bio uspješan. Dokazao je bolju kvalitetu Biobizza:) i Pllantella je već dobila novog vlasnika;). Uz to pokazao mi je da ima smisla odraditi svako ljeto bar jedan terasa test, jer uz rezultate testa ni urod nije loš, a tu su i 3 menke koje je dala RC1.
Eto ljudovi, veliki :respect: i veliko HVALA svima koji su pratili ovaj mali test. Nadam se da ste uživali i da će rezultati pomoći, a u idućem terasa testu se vidimo iduće sezone.
Ak sam šta zaboravio vičite, slab sam ja sa tim raportima;).

RC1, 2 tjedna u tegli IMAG1642.jpg
RC2, tjedan dana u tegli IMAG1646.jpg
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Ljudovi, fala velika na čestitkama i na tolikoj podršci.
:respect::vutra:
Još se možda javim ak izdrži 2 mjeseca;):rasta:
Ostajte mi dobri i veseli.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan