Teror Ili Sta!!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
doktorirao sam montenegro muriju
čovjek je pored mene dobio pendreke po tabanima zbog trave koja se nije mogla mjeriti,ostalo u ćosku papira na kome se motalo
kada nosiš rizle u cg nosiš i duvan za motanje sa kojim inače miješaš travu.inače nema ono za duvan....
dobar advokat i zavrsiće priču ali samo zato što ne živi ovđe
jer da živi ovđe pa ga advokat izvuče,nagazili bi ga kasnije a onda još veća kazna,jer kada te ovđe na zub ufate,a konji su to strašni

I NEMOJTE DA NOSITE TRAVU OPUŠTENO JER NIJE LEGALNA I NEMA OPUŠTANJ DOK NEMA DEKRIMINIZACIJE

p.s. jedino je u crnoj gori paranoja skroz dobar način razmišljanja
 
10.03.2007
15
1
0
34
Kao shto i neko pomenu... imate pravo da se branite cutanje, i to je neshto shto oni imaju obavezu da vam kazhu... ako vam to ne kazhu (kao shto i nece) mozhete to dodati u prilog kada budete govorili sudiji o neregularnosti postupka privodjenja... to vam mozhe koliko toliko pomoci...

takodje imate pravo da kada vas privedu (ako do toga dodje) moraju da vam obezbijede telefonski poziv... tu mozhete zvati nekoga starijeg, advokata, chlana porodice.... kada su oni tu, nece vas tuci i nece od vas iznudjivati informacije...
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Chmaka je napisao(la):
Zasto su vas pretresali inspektori u civilu, da li ste bili sumnjivi? Da li je to po zakonu, pretresati nekoga iz cista mira? Ne bih volio da se to meni desi...

Zato sto mi jedan drug (koji je inace ceo zivot strejt) ima kovrdzavu kosu do pola dupeta, a plitkoumni panduri odma misle da je narkoman.

Kakva prava, pozivi i td... Pa mucili su nas 8 sati dve smene izdrkanih drotova, cak su zvali i neke momke iz interventne.

Advokat kojeg je dobio da ga brani ga je tako sjebao da to nije normalno. On ga je nagovorio da kaze kako je vutru kupio u Nisu pa je uneo u CG. Ispalo je kako je on pokusao da proda travu u CG.
cursing.gif


Jos mi kazu da su i novine pisale o tome i to neke gnusne lazi koje im je murija uvalila.
Dodje mi da ih sve
dropcheer.gif
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
To se desava svaki dan ovdje i ljudima koji su odavde... ljudi su veoma zaostali, narocito policajci i ponasaju se kao nacisti u Srbiji. Misle da su cak i ljudi koji samo ponekada konzumiraju travu narkomani... neobrazovani seljaci sa planine, kako bi moja cura rekla Rolling Stones.
 
28.02.2007
12
0
0
33
Po zakonu naravno mozes da se branis cutanjem, ali u banana :sadbanana: drzavama u kakvim mi zivimo ko nije sposoban da istrpi torturu policije nece se braniti cutanjem.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
kanehbosem je napisao(la):
mene su ispred kuće startala dva krimovca...i kažu da sam prebrzo izašo iz trgovine.i mislisli su da je pljačka.

Jeste Off, ali moram, ovo me podseti na stvar što se desila mom prijatrlju pre par godina. Čovek u to vreme bildovao i stalno trčao da skida kilažu, pa tako koristio i situaciju kad se noću vraća iz grada kući (oko 4km) da i tu malo protrči. Vide ga tako durpani kako ladno trči ko na maratonu u 2 noću i startuju ga. Posle legitimisanja i pretresa (sve legalno), sete se da ga pitaju zašto trči, a on njima "zbog kondicije". Tu se malo zbune, ali niko nije dovitljiv ko narodna milicija, pa mu kažu "ajde sad, idi, al sledeći put nemoj tako da trčiš".
I ajde onda, probaj da tvoja bude zadnja. Ma, nemreš ih preskočit pa da si još toliki.