Terra Magma - loše iskustvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Terra magma mi je jedna od najboljih zemlji ikad sto sam koristio.Po meni jedino joj konkurira potground i composana.Medutim!!!
Zadnju terru sam kupio prije nove godine,rokno neki growic i sve super sve 5.Biljke pice nema nikakvih burnova.Dodavao sam mikorizu slavol,hessiev root,hessiev supervit,m aktiv bakterije i ph down.Prvi tjedan i pol dana biljke su bile u malim posudama,kad sam nabio root prebacio sam ih u 20l,znaci opet novu zemlju su dobile.Biljke su zdrave nema nikakvih problema ali su malene jako malen rats,prije mi je 2 tjednu vege list znao bit ko saka,sad nije ni kao pola,bez obzira sto sam posijo auto sorte.U 18 danu mi je izaso preflower a biljke nemaju ni 10 centi,nijedan jedni burn i nije mi jasno zasto su malene,nema sance da je genetika u pitanju.Teraju grane sve teraju ali sve je nekako minijaturno.
I uzmem ja EC metar i izmjerim ec a ono 3.0!!!
Bezi ikavih nutijenata,samo sam davao bakterije,enzime,spore i vitamine.
Dosad nikakvih problema sa terrom,ali ec 3.0 je stvarno previsoko.ZNaci veliki udio soli se pojavio u terra magmi.Iduce sto cu napravit je uzet cjelu zemlju od 60l kupit cu novu.Ubacit cu je cjelu u posudu i proterat sa vodom,ako je ec vislji 0d 1.8 a i to je prilicno visoko onda su zecse shebali zemlju.
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
pozz forume, koristim terramagmu vec 3 growa za redom i nikad problema nisam imao...raslo je kao blesavo u njoj, mjesao sam ju sa obicnom crnicom i perlitom :)
kupovana je u bauhausu i pevecu, i to 60 litarna...favorit za sada :) malo je po-skupa ali se isplati na kraju :D
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
@opa cupa uvijek mi se pokazala dobra..vjerojatno jer u bauhausu dobro skladiste, kao puding je kako bi ja to rekao :D
potground h ne mogu naci nigdje u blizini sebe nazalost..
cak sam i razmisljao da za autose ove godine uzmem biobizz light mix, samo nisam siguran jel se moze odraditi do kraja grow s istom..dok je allmix 50 litara 113 kn sto je malo skupo...:)
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Započeo sam sa žutom Florabelom koju koristim i sada. U međuvremenu sam koristio TM koja mi se najviše dopada, ali mi nije pri ruci. Skuplja je pa
je dobavljači u manjim centrima izbjegavaju. Potground H je poželjno pomješati (perlit, kokos), inače se stvrdne. Proizvođač florabele i PH je isti.Kod
florabele imam problem sa fungus gnatovima (zbog toga sam i isprobavao druge vrste), ali to rješavam sa ljepljivim trakama, u par tjedana nestanu.
 

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
969
13.579
333
waikiki
Do sada radio samo sa Terra magmom.....ima i dnevnik ...zadnje 3 vrece 70l nevaljaju ....puna drvlja i kamenja i svakakvih sranja....ubija mi biljke...sigurno je zemlja jer sam izbacio sve ostale faktore....presadio male biljke koje su vec pocele odlaziti u Compo Sanu....pa cemo vidjeti ....a mozda nemam sreće 3 puta...hmmm
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne