Terraneo Festival

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2011
19
0
0
92
Vidim da niko ne govori o tome, pa neka se pročuje... nisam bio prošle godine ali ću ići ove, ako neko je neka podjeli iskustvo sa nama :)

Twitter

Odličan glazbeni program, strani i domaći bendovi, dj gostovanja, non-stop party zone, radionice i predavanja, izložbe i performansi, kampiranje, zabavni sadržaji, ekologija, kupanje, sunce i more... jednom rječju Terraneo,glazbeni festival koji pruža tjedan dana nezaboravnog ljetovanja i zabave!

Terraneo se održava u napuštenoj vojarni nedaleko centra Šibenika koja se za vrijeme trajanja festivala pretvara u pravi mali grad koji poprima atmosferu Woodstocka. Pogodno lociran u srcu Dalmacije i s datumom održavanja početkom kolovoza, Terraneo je savršena nadopuna turističkoj ponudi te regije, što ju čini primamljivom destinacijom tisuća mladih urbanih ljudi željnih zabave.

Glavni dio glazbenog programa drugog izdanja festivala Terraneo održati će se 07., 08. i 09. kolovoza 2012. godine u bivšoj vojarni Bribirski knezovi u Šibeniku. Ovogodišnji glazbeni program ponovno će uključivati nekoliko open-air pozornica s probranim izborom kvalitetnih stranih i domaćih izvođača te raznovrsne dj programe u hangarima i barovima na lokaciji.

Kako Terraneo ne čine samo 3 dana odlične glazbe, već cijeli tjedan nezaboravnog ljetovanja i zabave u Šibeniku, u festivalskom kampu unutar same lokacije, posjetitelji će moći uživati od 06.-10. kolovoza 2012. S obzirom na prošlogodišnji veliki interes za kampiranjem, što je dokazao i rasprodani festivalski kamp, za ovu godinu pripremamo i neka iznenađenja za sve one željne kampiranja začinjenog zabavnim i edukativnim programima te cjelodnevnog kupanja i odmaranja na plažama.


Prvo izdanje festivala Terraneo u kolovozu 2011. godine privuklo je u Šibenik više od 30 000 posjetitelja iz cijele Europe. Glazbeni program u trajanju od 5 dana sa više od 120 izvođača na 3 open-air pozornice i dva dj hangara bio je koncipiran na način da zadovolji i najistančanije glazbene ukuse. Terra, Aqua i Aero pozornice imale su čast ugostiti aktualna imena svjetske glazbene scene kao što su: The National, Janelle Monae, La Roux, The Fall, Crystal Castles, Mogwai i mnoge druge.


[video=youtube;JnlVrb4-NLk]http://www.youtube.com/watch?v=JnlVrb4-NLk[/video]

pogledajte ostale video zapise

Vidimo se :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Blizu mi je ali prosle godine nisam moga otici.....ove godine nadam se da cu moci. Prosle godine svi bili odusevljeni!
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
super festival, pozitiva na najjače, samo je bilo puno milicije...
čak se pričalo da su provjeravali bekstejđeve glazbenicima i da je bilo i problema zbog pljuganja...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ja san iz šibenika,nit san bia na festivalu nit ču bit.karta preskupa, a i muzika mi ne paše.pozivam vas da dođete ,hh
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Evo sad tek vidim temu, i mogu ponosno reći bio sam prisutan na prošlom Terraneu, organizacija je solidna, iako imam nekoliko zamjerki što se tiče kampa,
nismo smjeli imati plinsku bocu u kampu nego smo morali na parkingu pripremat hranu, kolko god glupo to bilo, mi smo jedini jeli kuhano.
Ko drugo kamion sa tuševima je kasnio 2 dana, a ko treće ima hrpetina drotčina u civilu, tako da se treba paziti.
Na Dubiozi su svi htjeli baklje zapalit, ali se kroz rulju proširila vijest kako ima drotova među publikom...

Tako da je najsigurnije u šatoru spaliti, i dobro se paziti na samom festivalu. Inače cijene unutra su paprene, 30kn tanjur tjestenine sa nekim umakom, hamburgeri 20kn , pivo 15kn iako imaju dosta fast foodova, vegeterijanske hrane, palačinki, rakija, suvenira, promocija albuma od bendova što sviraju... Sve je zanimljivo složeno, u kampu je čitavo vrijeme odlična atmosfera, ljudi su odlično raspoloženi.

Malo je bilo teško pohvatat sve bendove, jer ima ih dosta koji sviraju u isto vrijeme. Čak su dubiozin koncert ranije pustili pa smo iz šatora letili što brže stići do pozornice.
Tako da je najbolje kampirati, obskrbiti se sa hranom i cugom i uživati. Jer ispadne preskupo dolaziti na jednu večer-dvije. Definitvno kampirati. :)

Što se tiče glazbe, svakako bi trebao biti izbor ljudima koji vole i slušaju više vrsta muzike.
Od dubstepa, funky house, rock, indie, chillout, ambientalne stvarno za sve po nešto se može naći....
Deejayovi praše u hangarima, a na pozornicama koncerti, tako da se može kružiti svuda okolo.
Šatori od nekog mobilnog operatera su svirali komercijalu, domaće i strano tako da je i tu bilo krcato...
 
08.12.2011
19
0
0
92
Pozdrav.. radi se o nagradnoj igri za karte za teraneo, pa bih molia svakog ko ima vrimena samo da klikne na ovaj link.. HVALA!