Test grow - led creea 3590 - Blueberry seedsman

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
Pokraj ovih cre lux aplikacija ovih i onih metrova pa stelanja.....brojki i slova....spojit lampu prigusnicu i starter je PD za ovo.....
Ne znam jel sam dobro skuzil.....samo 12 sati vegetacije?
Jel ti se dopala zemlja ili?Tebe smo navikli u vodi pratit pa je ovo malo neobicno...kak god bilo sretno dalje.....i sa strujom sretno :D
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Imabra 12 sati upaljeno 5.5 ugaseno 1 upaljeno pa 5.5 ugaseno i taj 1 h u sredini joj je dovoljan da ne procvijeta a ovo sa zemljom je cisto malo promijene ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Jako interesantan režim, nije frka naviti tajmer ..najamnji bed...
No u konačnici , koliko bude tih 1 h međusvjetlla imalo efekta u pozitivnom smislu*?
Nisam jos čitao takvo štivo..noob jbga :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Licno,tek od skoro sam unapredio rasvetu digitalizovanim prigusnicama,krilatim reflektorima i pojacao snagu u vatima i lumenima poduprenu visokim cenama(iskreno,prezadovoljan sam rezultatima),ali ti,koji si ozbiljan grower sad predstavljas vrhunac sa faking sijalicicama od 50w,pravilno rasporedjenim sa maksimalno ustedjenom potrosnjom ,cak i pod punim pogonom svetla za slicnu sumu i "proizvod"?
Da'l me zezaas??!
Pa kakve su to carobne lampe Aladine?:)

Dobro bi bilo da se jos malo pohvalis svetlosnom opremom i da kazes nesto vise o tom tipu rasvete za nas koji kaskaju za novom tehnologijom:thumb: