Test krvi i mokrace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.03.2010
14
3
0
33
Ovih dana trebam da idem na vadjenje krvi i da dam mokracu za neke analize.
Analize koje se obavljaju su

-SE
-KKS
-Bilirubin
-ŠUK
-Fibrinogen
-Urin komplet

Zadnji put sam vario u subotu...a inace varim 2-3 puta nedeljno. Jel mogu da nadju na nekom od tih testova da sam vario?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Na pitanje jel mogu odgovor je da mogu...

Odgovor na pitanje hoce li je ne...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mislim da sam samo ja 5 puta vec odgovorio na slicno pitanje! NEMOZE!!!
Ti testovi su skupi i ne idu preko zdravstvenog!!!
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Da li ce ljudi nekad prestati da pitaju jedno te isto pitanje i to uvek ovo.
Idem da pregledam bubrege, jel mogu da mi nadju THC.
O jbem mu sunac, treba u title sajta da se napise, nece da vas provale za THC ako pregledate stopala.

jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg
 
12.06.2009
4
0
0
35
evo ja cu postavit jedno slicno pitanje : u ponedeljak dajem krv za operaciju eeee sad da li postoji mogucnost da me testiraju na thc i da li uopste ja smijem da dajem krv s obzirom da redovno varim.... nisam pusio od proslog petka a inace sam ono redovan pusac ( svaki, eventualno svaki drugi dan eo vec par godina)???????????????????
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nece te na to testirati...i po dosadasnjim medicinskim saznanjima, neces naskoditi nikako osobi kojoj dajes krv jer sve iz krvi jako brzo nestane...razlozi se na neke druge elemente...

Pogotovo nece biti problema jer nisi pusio vec tjedan dana...a za ubuduce ako dajes krv, iz pristojnosti nemoj pusiti tih par dana prije... =)
 
12.06.2009
4
0
0
35
ok hvala sekac , pretpostavljao sam da je tako ali reko da pitam posto mi rekose da dan prije ne smijem piti alkohol pa pomislih mozda i trava moze da naskodi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.