Test krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2007
1
0
0
41
pozdrav

procitao sam skoro sve na forumu o vutri i testu krvi, ali nitko nije rekao da je uspio zajebat test krvi.
idem na brod i sad su me isprepadali s tim sranjem.
nisam zapalio 7 dana, ali svejedno me strah jer sam prije dosta dimio(prije par mj.)
ima li tko kakav savjet koji je isprobao i da mu je uspio, bio bi mu zahvalan kad bi podjelio samnom kako je to uspio.

hvala
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma ne brini.U krvi ne ostaje ni približno dugo kao u urinu.Pij puno vode da budeš što sigurniji. A možeš i naci na internetu koji ljekovi mogu sjebat test i pokazat da si + a nisi pušio pa im kažeš ako slucajno budeš +,a nećeš biti,da si pio taj ljek i dati će ti da ponoviš test za par dana a tad ćeš sigurno biti cist.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TropskiZacin
16.12.2007
1
0
0
38
E ovako imam slican problem, zadnje 4 godine pusim svaki dan 4-5 joja (nema dalje THC vri iz mene), frka mi je ganjam neki posao i trebao bih za mjesec dana ici u ameriku na testiranje, krv i urin test, prestao sam pusiti evo ima 5 dana, procitao sam po forumu dosta stvari jedni jedno drugi drugo pricaju, uglavnom da pijem cajeve, puno vode i sto vise se znojiti (inace treniram, dizem tegove nadam se da i to pomaze znojenjem), dakodje sam nasao da max treba 21 dan da se ocisti od marihuane(da li je tacna ta informacija), da li mogu uspjeti iscistiti se za mjesec dana, jako me strah ovoga jer je jako bitno moze me trava zivotne karijere kostati... Ako imate neki stvarno strucan savijet molim pomoc ?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Prvo loše ili dobre stvari želiš cuti?
Lošu jel?
Laž je da ti treba max. 21 dan.....za krv se ne moraš brinuti,bit ce - ali nakon 4 godine svakodnevnog pljuganja THC ce u tvom tjelu ostati dosta dugo a puno ce se izlucivati urinom.

Sad dobra-nakon 30 dana ne pušenja ces gotovo sigurno(pretpostavljam da ameri imaju super testove inace) biti cist i bez posebnog tretmana ali tebi o tome ovisi puno toga,jel?Nemoj riskirati...Ocisti tjelo,ubrzaj metabolizam...i za recimo 15 dana kupi test(za urin) da vidiš jesi - ako još budeš + javi se pa cemo extremnije metode.

Ne brini smislit cemo nešto :common028: ako za 15 dana još bude +,nece te trava koštat karijere.
 
22.12.2007
4
0
0
42
e da.. i ja bi trebala na brod... i cujes svasta ... te testiraju pa ne testiraju... pusim skoro svaki dan i to duze vreme ... sad kao bi trebala da stanem zbog tog testa... da da .. pijem cajeve.. bla bla bla... al mene zanima da li iko zna kakvi su ti nasi testovi kad se ide na lekarski... koji ima je metod... da znam urin.. ali da li iko zna precizno sta i kako... a ne znam ni kad ce mi taj lekarski.. valjda ne pre 20 januara... jel dovoljno od sad pa do tad da ne pusim i da budem 100% sigurna da mi nece naci ...
 
03.01.2008
3
0
0
38
ej ljudi, tek sam poceo pusit vutru, 5,6 sam dosad ispusio, zadnji sam ispusio pre par sati , eh sad se stvar kompikuje , jer moram sutra vadit krv i mokracu radi neke operacije, tek sad saznao za to..Sta da radim?????
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Samo si trebao da pregledas po forumu ili makar da procitas ovu temu...Kupi aktivni ugljen u apoteci popi par tableta i sto vise tecnosti...Veoma kasni si se setio...Da si bar to juce pitao pa danas da popijes...Ipak kupi i pi od jutra,nemas sta izgubiti samo ti moze pomoci...Ako ti ne uspe i provale te,kazi da si bio u drustvu gde se pusilo...Samo citaj tako ce naci resenje...peace
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pusti lucida nije normalan
nemoj da rikneš jer ti je stomak pun uglja a imaš operaciju,možda ne smiješ !!!
(lucid ozbiljno se smiri dok neko nije stradao,banovaću te zbog opšte sigurnosti na forumu)
nadam se da si stigao da pročitaš ovo
čisto da ne lutamo po crnoj hronici sjutra
neće te provjeravati i tražiti thc
sretno i ozdravi
naravno javi da li si živ
 
03.01.2008
3
0
0
38
balcan_smoke je napisao(la):
pusti lucida nije normalan
nemoj da rikneš jer ti je stomak pun uglja a imaš operaciju,možda ne smiješ !!!
(lucid ozbiljno se smiri dok neko nije stradao,banovaću te zbog opšte sigurnosti na forumu)
nadam se da si stigao da pročitaš ovo
čisto da ne lutamo po crnoj hronici sjutra
neće te provjeravati i tražiti thc
sretno i ozdravi
naravno javi da li si živ


javim, javim..
 
22.12.2007
4
0
0
42
svako ima svoju brigu.... znam da treba mozda cak i do dva meseca da se organizam iscisti za stalne korisnike.... taj sam ;-).... ali treba na taj brod da idem i sad kontam.. nisam pusila od reprize NG i eto zatrefi se juce jesam al ne preterano..... mrsavija sam sto kontam da ima neke veze sa brzinom ciscenja organizma... pila sam te skoro tri nedelje cajeve blablabla.... zdrava ishrana je uvek prisutna kod mene i to sve... pa sad kontam ... trebala bi mozda cak i za tri do tri ipo nedelje na lekarski....ne znam kakve oni testove imaju (koliko precizne i sve to)... da su nesto extra precizni lekarski bi bio dosta skup (dobro i ovako nisu blagi za cifrom)... al eto sta kontate .... imam li sanse da prodjem ili da probam da im podmetnem urin ciste osobe? ajd samo molim vas nemojte me slati na neke site-ove i to sve sam ja to iscitala al eto pitam ako ima neko licnog ili pouzdanog iskustva pa da mi moze reci ....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne brini se Tiha.. proci ces bez ikakvih problema ako ucinis ovo:

1.Pij 2L vode ili NEZASLADJENIH cajeva dnevno
2.Jedi sta vise hrane bogate vlaknima (integralne zitarice, integralna riza)
3.Jedi na dnevnoj bazi (mini) obrok koji se sastoji samo od voca ili povrca i nemoj jest sat prije i sat iza toga nista drugo.. samo tekucina.
4. Neznam jesi fizicki aktivna ali sport osim sta ce ubrzati metabolizam, pomoci ce i znojenjem. / sauna je opcija
5. Izbjegavaj tesku hranu koja usporava izmjenu tvari

6. Nemoj duvat vise do testa! :icon_mrgreen:


Eto.. iako mislim da bi vjerovatno prosla i bez ovoga, ako zaista zelis biti sigurna potrudi se malo.
Osim sta ce ti u ogromnoj mjeri povecati sanse da prodjes test.. takodjer ces se osjecati puno bolje. U slucaju da vec sada nemas slican rezim.
Pozdrav i sretno!
 
22.12.2007
4
0
0
42
dobro ja i pijem nezasladjene... aj valjda se tu nesto vezuje sa secer i masti... tako neka prica...ne drzi me za rec.. al jedino logicno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Zato jer sta vise secera konzumiras manje trosis postojece naslage energije u tijelu, a samim time se i sporije cistis.
 
02.12.2007
24
1
0
33
Ovak,ja kak sam cuo i kak je kod mene u zg,ja sam isao na vadenje krvi, to ti je gro skupo, to je meni stara trazila od doktorice jer sam bio pao na muriji s skunkom i pricao sam pricu da nisam ja pusio i da neznam cije je to...jedino tak sam se i mogao izvuci bez ikakvih kazna!I meni je stara otisla kod doktorice i trazila na testiranje, i oni su mene poslali u zaraznu na neko specijalno testiranje, to moras platiti preko 400 kn, moja mama je toliko platila i vade ti 4 epruvete krvi i kako sam se ja raspitivao s doktorima oko toga oni su meni rekli da se inace kod cestog konzumatora marihuane ostaje thc u krvi i do 6 mjeseci i vise! i da je jako tesko ocistiti i da je skoro nemoguce se ocistiti u roku od 2-3 tjedna,naravno ako si cesti konzumator pod koje se sporazumjeva konzumiranje marihuane prek 1 god s tim da svaki dan konzumiras!Oni stavljaju neki enzim na tu krv i gledaju pod teleskopom dali imaju cestice thc-a i tako ti ustanove,navodno se moze i provjeriti koliki postotak thc-a imas u krvi!ja sam znao za taj test 3 tjedna prije..i prestao sam tada pusiti i kupio sam ugljen u biljnoj apoteci i zaljevo samo vodom i cistim cajem bez secera,jer navodno sto manje secera prije ces se ocistiti,i to sam kljuko i svejedno sam pao i tu je bio slom i nakraju sam prizno staroj da pusim travu i da ona tu nemoze nista uciniti, da ce biti tako za sada i za sva vremena!i s time se pomirila,sad mi daje da uzgajam doma, cak mi zna i paziti na biljcicu i pohvalila je da joj vrlo ugodnog mirisa! heeheh!mogu ti sam reci da ak si ziher da ces pasti da ti je bolje popricati s starom neg da otkrije prek testa(to je najgore kako moze otkriti,vjeruj mi)! A navodno kako mi je doktor rekao da ti moze gledati thc prek kose, uzimaju ti korijen kose i provjeravaju jer thc ostaje tamo i do 6 god! NAPOMINJEM da nebi bilo nekih nesporazuma da mi je to doktor rekao koji mi je vadio krv!
 
  • Haha
Reactions: trevor