Test krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Od svega što ljudi konzumiraju Marihuanu je moguce otkriti najduže na svim testovima.Sumnjam da su ikad otkrili nekoga nakon 6 mjeseci nepušenja(to je reklama) ali dobar test osobu koja ucestalo puši pokazuje + i po 2,3 mjeseca.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Samo nemojte brkat testove..

Urin, krv, kosa.. nemaju veze jedan sa drugim..
test sa krvi je preskup i pre kompliciran da bi se obavljao kao standardan tako da nema straha..
sta se kose tice.. kao Britney pod britvu i amen :icon_mrgreen:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Meni je cudno sto su Rastafarijancu otkrili nakon 3 tjedna u krvi to mi je nekako za test od 400kn da otkriva nakon toliko vremena u krvi nekako previše a da u krvi ostaje 6 mjeseci to mi ne zvuci ni malo realno.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ne ostaje trava najduze nego lsd. ostaje do kraja zivota.
al ima i svijetla strana, moze se pronaci samo u tkivu jetre ili
u roznici oka, znaci moraju te rezat da te testiraju. informaciju
sam cuo od psihica u centru za prevenciju ovisnosti dok sam
bio prisiljen ic na testove zbog suda, pa mislim da je tocna.
makar zvuci nerealno. ak nije prosvijetlite me, nece mi bit zao
ak nes naucim
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To je jednako tocno ko da ti se iz sala mjesecima otpušta THC pa si tih par mjeseci nakon pljuge stalno malo napušen....

Nigdje te ne testiraju na LSD jer prije nego što pravo pocne djelovat vec je pola izvan tvog tijela,dok nestanu svi efekti skoro ga vise nema u tebi.LSD prije ostaje najkrace od svega a ne najduze.Da bi uopce nakon sto uzmes LSD,nakon pola sata otkrili da si ga uzeo trebaju ultra osjetljive testove jer je doza u mikrogramima a puno više od toga ti ostaje tjednima od nekih droga u tjelu.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Mislim da je dosad veoma dobro objasnjeno kako stoji stanje s testovima i sta se treba raditi u slucaju testiranja,mislim da nema potrebe diskutovati o tome...Tema je posla u raspravu o LSD-u...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
vjerovao sam dok nisam cuo drugacije. rekoh da mi zvuci nerealno.
bit ce bolje da cutim... nebih zelio sirit dezinformacije.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nemoj tako....ali najvise sranja i laži govore i prihvacaju baš oni cija struka bi se trebala razumjeti u takve stvari i baš zato ljudi vjeruju u takva sranja.

Evo primjer-pitam ja jednu psihijatricu što misli o upotrebi Marihuane za ljecenje psihickih problema-a ona la,la,bla,bla ima nešto u tome ali opet kad cujes kako ljudi prelaze na teže droge ili postaju sterilni od Marihuane nije to prihvatljivo.
Boli me ***** što je ona psihijatrica kad nema pojma o cemu prica.
 
05.02.2014
1
1
0
Pozdrav!


E ovako pre jedno 10 meseci pre nego sto sam se ukrcao na rod uvati me frka treba da radim neki medical gde te gledaju na sve moguce droge i .... I sta cu ja uvati me frka zbog marihuane i sta cu na internet milion i jedno resenje za ciscenja : Cajevi ( neven ) , ugljenik , brdo vode i te gluposti trcanje i ... I sve ja to uradim na dan 5 l vode trci cajevi kutija ugljenika samo mi govno pocrnelo :) ! i odem u privatnu laboratoriju i negtivan posle 8 dana ciscenja ! I tako srecan odem u Bg na medical , i sta se desi ja trosnem pozitivan na ganju. odem do doktorice izvadim papir iz privatne laboratotije i ona mi kaze da oni koriste neke extra osetljive testove nemacki . i tako ja za 3 dana povedem ortaka on se ispisa za mene i ja prodjem ! Moram da napomenem da sam pusio 6 meseci svaki dan minimum 3 komada , a zadnjih dva meseca u proseku 30 g mesecno ako ne i vise ....... Ali narav ovo je moj slucaj , sve to zavisi od kilaze organizma i tako dalje.... Bez mesec dana nemoj da idete na test u klunike gde se rade strogi lekarski ! Pogotovo za brod . test iz apoteke cete sjebati za 3 - 4 dana ako ne pusite ! Nadam se da sam pomogao ! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Phoenix99

Banned
Banovan
14.02.2015
1
0
1
25
epa drugari ja sam zadnji put pusivo gandzu 31 decembra/1 januara,daas je 14. februar,a za 7 dana trebam ici na vadjenje krvi pa me interesuje da li i ako ima thc-a u meni posle 45 dana,a ako ima kako ga se resiti? Hvala
a da imam 16 godina..ako to nesto znaci.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako se plašiš kupi jestivo ulje od cannabisa i račun sahrani za dokaz
da si pio to ulje za zdravlje i da ga koristiš za kuhanje. Ako ti nadzu THC
onda si miran jer imaš za dokaz račun.

Vidimo se za dve godine.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Haha, pečurke
25r30wi.gif
. Nema u gljivama THCa, opušteno samo. Bit ćeš negativan na sve, u krvi tragovi nestaju brzo, vjerovatno iz tog razloga su te i poslali na dodatno testiranje da utvrde dali si redovan konzument.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hajzenberg

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Aj malo obrati pažnju na pravilnik, ovo nije forum o drogama nego o vutri koje je lijek a ne droga. U urinu ovisi od osobe do osobe, tj. od organizma do organizma. Pojedinci su bili pozitivni i nakon 40 dana nepušenja. 1g/kg bi trebao biti.
 
09.03.2017
12
2
3
25
Imam problem danas sam pusio a zaboravio sam da sutra moram kod doktora pa ako bi mi slucajno dao da vadim krv i urin hoce li pokazati thc u krvi i urinu
 

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
ako te tjesi ja sam doniro krv, s tim da sam pusio skoro svaki dan prije tog (osim na taj dan), i eto nit me pitali za konzumaciju ove biljoze, nit sam imo kakvih problema.. testovi su skupi tak da ih niti nece doktori placat radi provjere hemoglobina i kojekakvih stanica u krvi :banana_rasta: