Test krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lule015

Banned
Banovan
28.02.2018
2
1
1
23
Ljudi pomoc probao sam travu 2 dima bukv imam test za esk za nekih mesec dana mozda malo vise sta da radim i hoce sta naci za to vreme ?!
 
  • Haha
Reactions: trevor
30.06.2018
3
0
1
30
Eh ovako zanima me , Za 2 dana imam ljekarski a maloprije sam zaboravio i povuko 3-4 dima vuve ( sa duhanom) nije bila jaka, pa me zanima mogu li mi naci na ljekarskom jer mi treba za upis u skolu jer se tamo vade krv i urin
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne moze se naci ako to ne traze, a ne traze. Testovi na narkotike i thc su specificni reagensi(pretpostavljam) koji se koriste iskljucive u te svrhe.
Pretpostavljam da je to klasicni sistematski pregled da vide zdravstevno stanje, tjelesnu spremu, vid, sluh i tako to.
Opusti se.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Stipe moderator ti je sve rekao... ne kužim te, još kažeš da si već bio na takvom testiranju, a paničariš zbog klasičnog liječničkog pregleda...svugdje traže urin i krv, ali traže druge stvari, ne traže droge niti THC i ne provjeravaju da li si ti u slobodno vrijeme:razvaljen::
na takvim testiranjima gledaju tvoje zdravlje općenito da nisi bolestan...to je samo liječnički i svi su slični...bilo za školu, vozački, posao i dr.
...ajde opušteno samo, ja radi svog posla moram svake god. na liječnički, dođem:razvaljen:: i uvijek sve ok:thumb:
 
10.08.2018
1
0
1
24
Pozdrav,nisam pušio nedelju dana,i saznali su mi,i rekli su da me sjutra vode,da me testiraju,kako mogu da izbjegnem da budem pozitivan i da li pomaže aktivni ugalj?
 
20.10.2018
1
0
1
27
Ćao, za nekih mjesec dana imam liječnički za brod a zadnji put sam zapalila prije tjedan dana (inače ne pušim svaki dan nego 1 mjesečno ali tad sam 2 dana za redom par pljugi zapalila) malo me strah da mi se neće vidjeti u krvi THC. Može li koji savjet da učinim da sam 100% posto sigurna da nisam pozitivna, s tim da sam fizički aktivna, zdravo se hranim i pijem dosta tekućine..