Test krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2019
1
0
1
24
Ljudi, sutra imam lekarski pregled, dajem krv i mokracu i analizu, zbog posla nesto, zanima me da li se proverava organizam na psihoaktivne supstance ili je to samo rutinski pregled zbog posla?
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
kod lekarskih pregleda za posao, bilo drzavna ili privatna firma kad se daje krv i mokraca, jel
se proverava prisustvo thc ili se rade one standardne analize bez testiranja na droge?
 
28.08.2020
3
0
1
49
Pozdrav svim clanovima,
novi sam clan,a i prvi put koristim thc ulje.. pa se jos ne snalazim najbolje..moze li mi neko reci odrazava li se koristenje THC ulja na nalaze KKS i komplet nalaze urina
i ako da,zna li se na vrednosti tacno cega,treba li da obratim paznju na nesto posebno?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa sta da ti odgovorimo kad si nespretno postavio pitanje!
ulje koristis za/kao...?
terapiju, potporu klasicnoj medicini? krvna slika tom prilikom ide na bolje, pod uslovom da je kvalitetno/provereno ulje i da deluje na tvoje probleme.
rekreativno, pa si zabrinut da li ce ti naci "drogu" u krvi? nece ako ne traze, mislim ako je obican test krvne slike za posao, ili nesto slicno.
ako je test na thc, opet tesko, jer se on ne zadrzava dugo u krvi kod povremenih korisnika, a kod nas svakodnevnih krv se ocisti od thx za max nedelju dana.
u mokraci se zadrzava od desetak dana pa u nekim slucajevima do tri meseca :D
eto ti pa biraj )
 
28.08.2020
3
0
1
49
pa sta da ti odgovorimo kad si nespretno postavio pitanje!
ulje koristis za/kao...?
terapiju, potporu klasicnoj medicini? krvna slika tom prilikom ide na bolje, pod uslovom da je kvalitetno/provereno ulje i da deluje na tvoje probleme.
rekreativno, pa si zabrinut da li ce ti naci "drogu" u krvi? nece ako ne traze, mislim ako je obican test krvne slike za posao, ili nesto slicno.
ako je test na thc, opet tesko, jer se on ne zadrzava dugo u krvi kod povremenih korisnika, a kod nas svakodnevnih krv se ocisti od thx za max nedelju dana.
u mokraci se zadrzava od desetak dana pa u nekim slucajevima do tri meseca :D
eto ti pa biraj )

Nespretno jeste...novi sam clan a i prvi put korisnik thc u svrhu terapije,protiv kancera.Trebalo bi da je kvalitetno..za sad sam na 3x2 i osecam se ok,za sad..
Razmisljam o uzgoju ,iako pojma nemam ,moram procitati sve sta ste pisali..
Hvala puno grouchy:thumb:
 
30.04.2021
2
2
3
23
Da li se na običnim nalazima krvi i urina moze videti prisustvo marihuane ? Znaci na onom najobičnijem testiranju kada se prehladite pa proveravaju hemoglobin i ta sranja???
 

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Radio sam klasične ljekarske preglede za posao i u BiH i u Hrvatskoj i bukvalno pušio par minuta prije vađenja krvi i svega toga i nikad ništa mi nisu našli. Zašto? Zato što ne traže to. Da bi vam našli THC u krvi, urinu ili bilo čemu drugom moraju tražiti to konkretno. Nemojte se opterećivati time osim ako znate da ćete biti testirani na to, u tom slučaju na vrijeme prestati i pročitati štiva kojeg ima hrpu kako se očistiti.
 
23.05.2022
3
0
1
41
Pozdrav svima. Za 7 dana imam idiotentest u nemackoj. Za one koji neznaju to je test gde proveravaju sve ali mene brine thc jer sam u zadnjih 10tak dana u razmaku od par dana uzeo po dva, tri dima zadnji put sam uzeo juce 3 dima. Dali neko zna kolko ce mi trebati vremena da to izbacim iz sebe da li to mogu uraditi za 7 dana. Hvala
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nedavno sam tipkao vezano za MPU. Znaci pad kao kruška brate. Ako nemas nachweise djaba ti je sve. Njih dobivas da pisas svakih mjesec dana prije samo testa, pismenog pa usmenog. Ako nemas nachweise, onda moras dati kosu. E tu tek nemozes nista. Cak i ako nisi pusio, tolerancija je 0.02, a to dobijes da ti netko puhne doslovno dim u kosu :) Drž se pa javi kako je prošlo.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ajd da ti natipkam s obzirom da sam imao ukucanina svjeze s idoten testom.

Ako stvarno zelis vozacku, prestati ces pusiti. Preporuka je da ides nositi te nachweise kako ih zovu odnosno da od trena kad dobijes obavijest od MPU stelle (cca 3-4 tjedna nakon sto su te zaustavili) krenes s tim njihovim testovima. Moras nazvati i dogovoriti termin svaki mjesec. AKo budes 12 puta negativan i relativno ok govoris njemacki te uzmes konzultacije kod firmi koje nude program za polaganje MPU, mozes se nadati da ce ti biti vozacka vracena odnosno da ces moci upravljati vozilom.

Ako se odlucis da ces dati kosu 2 puta u godinu dana (znaci 6 mjeseci nakon pocinjenog prekrsaja i taman prije psiho testa) morati ces osim sto neces smjeti duvati, izbjegavati u sirokom luku i mjesta/prostorije gdje se puši.

E sad da ti dam primjer. Znaci kolega nije imao pojma da mora nositi test jednom mjesecno. Platio je 750 eura MPU, otisao tamo, obavio usmeno s psihologom ( i otisao kuci. Nakon 2 tjedna obavijest da je pao jer nije imao test za 12 mjeseci. Dao je samo kosu tamo kad je bio. Da napomenem, nije pusio uopce. I tako. Pao prvi put, mora vratiti vozacku i javiti se na MPU dalje za proces. Odlucio se da ce promjeniti drzavu gdje zivi uslijed nekih drugih okolnosti, prijavio adresu i trazio vozacku druge drzave. I dobio, iako je nakon toga vratio njemacku vozacku. To mu je bila olakotna okolnost. Sta radi dalje. Zove odvjetnicki ured koji nudi MPU idoten test pripreme koje kostaju 2000 eura. Cirka 3 mjeseca s njima je prolazio satove i satove odgovora na ta IDIOTEN pitanja. I ok. Spreman. Znaci sad je vec 24 mjeseca nakon prekrsaja. Covjek ode tamo, da kosu. Nije pusio. Nadju mu 0.022 a dozvoljeno 0.02. :D Na moru kad je bio, kolega zapalio pljugu u sobi a ovaj nije odmah skuzio. Znaci 4 mjeseca kasnije i djaba. Sve super, PALI STE. Treci put 750 eura test + 2000 eura odvjetnik, i dalje ne moze voziti po DE...

Savjet ako zelis voziti u njemackoj, okani se duvanja. Barem 12 mjeseci. Zovi odmah odvjetnika i pripreme s njima i kreni davati testove mjesecno. Imas sanse. Sve ostale kombinacije ce te kostati doslovno tisuce eura i cijelo to vrijeme neces imati vozacku. Jos ako si u Baden Wurtenberg ili Bayern, a ne prestanes duvati. Nagulio si :) Seli se u Francusku :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful