Test na droge za zaposljavanje

Hesi Hempatia Seedstockers Organics Nutrients Herbies Headshop
10.07.2021
2
1
3
19
Zdravo svima,nisam našao nešto na forumu vezao za ovo ,došao sam u Sloveniju u zapošljavanje,na ljekarskom sam imao test na drogu ,prije 2mj sam pušio i prije 20dana uzeo par dimova,
Zanima me da li će biti pozitivan i negativan davao sam i krv i urin.
Problem je što ako bude pozitivan poništiti će mi papire?

VenloNL

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.06.2010
7.787
39.580
2.598
Nisi ni prvi ni zadnji. Samo imas srecu pa je Slovenija blizu.
Jedna ekipa isla u Singapur, prosli u Zg test na marihuanu, tamo bio malo opsirniji... popadali :) ajd' kuci :D

• Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Alien OG

A Bear in the Land of Bulls
Poznanik Foruma
13.09.2019
863
4.608
163
Mislim da se nemas razloga brinuti da ces biti pozitivan ako ne pusis travu.
Tj. jedan ili dva puta mjesecno je kao da ni ne pusis, osim ako bas neposredno prije testiranja nisi rijesio petardu na bong lol :D

Možeš se očistiti bez problema u 5-6 dana [čak i ako si duvao svaki dan...] sa aktivnim ugljenom [ako nemaš aktivni možeš i običan zdrobit.., samo će detox trajat 2-3 dana duže...]
Znači u kutiji ima 30 komada [ako uzmeš one od 150mgX30 tableta] i svaki dan rokaš po 5-6 komada zdrobi se u vodi i popije.., + uz to je preporučljivo za brži detox i piti puno vode kroz taj period.., te ako si u mogućnosti i ako ti se da baciš dnevno bar 1 kondicijonalni trening da se dobro oznojiš jedno pola sata bilo bi dobro [nebitno je kakav će biti trening.., samo je bitno da je dovoljno progresivan kako bi imao efekta...]
Aktivni ugljen će pokupiti sve toxine iz organizma [te i nešto vitamina.., ali to je zanemarivo...] bez problema još ako se držiš ovih dodatnih uputa nećeš biti sigurno pozitivan...
Te samo bi još naglasio da se prije testa popije dosta vode kako nebi dao uzorak urina iz "taloga" nego malo bistriji urin koji uz sve to će biti 100% negativan.., To je provjerena metoda [radio sam tako na sebi.., znači imao sam test svakih 7-10 dana i pušio bi 3-4 dana te uz to odma radio detox...] Tako da znam da to nije izmišljotina nego stvarno radi.., aktivni ugljen izbaciva sve toxine iz organizma sa lakoćom tako i THC.., makar nije tome namijenjen [u uputama piše da se uzima u slučaju proljeva i nekih crijevnih viroza i sl...] ali svi koji su i malo stručni znaju da on i izbaciva sve "otrove" iz organizma.., tako da npr. u slučaju overdose-a sa nečime on prvi daje kako bi substanca izašla iz organizma... ;]]

10.05.2020
13
114
28
54
Mislim da je potrebno reagirati na ovo, mada to nerado cinim..
Kada se napise overdose, to obicno upucuje na jednu supstancu..
Mozda je kolega mislio na natrijev klorid, no to je neka druga prica..
Ljudi citaju napisano, moguce je da neki to shvate i doslovno..

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.080
34.232
2.698
Weed California USA
@Dr. Rick Sanchez
obriso sam ti post vec jer smo pricali o ugljenu vec miljardu puta i zna se da ugljen nece pomoc. ugljen ne cisti organizam nego djeluje iskljucivo u zelucu i eventualno crijevima.
hidriranje, treninzi, znojenje... da. ugljen ne. nece nastetit al nece ni pomoc.

• Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.080
34.232
2.698
Weed California USA
nisam ja nikakav boss neg je taj mit o ugljenu vec silovan tolko puta da mi/nam se smuci od njega ;)
ugljen se ponasa ko spuzva, ak pogledas pod mikroskop on ima miljardu rupica ili strucnije 1000-2000m2/g povrsine i lijepi na sebe sve sto stane na/u njega, sto znaci da mora doc u kontakt s tvarima koje fizicki stanu na njega.
thc koji je u krvi, urinu ili masnim stanicama nece nikada doci u kontakt sa ugljenom.

rehidriranje, diuretici, ubrzavanje metabolizma treninzima i sl. je vjerojatno jedino rjesenje :)