Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vjerovat ću ti na riječ i progledat kroz prste, pošto uskoro navršavaš 18. Trebao bi se upoznati sa pravilima određenog sajta prije nego kreneš koristiti isti. Da ti olakšam, evo link: https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/

A evo i što si krivo napravio:
2. Ne ponavljajte teme
Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Kolega jelenko@
koliko god se ti ljutio na mene ali premlad si za travu i za tvoje dobro bolje izbjegavaj to društvo!!!!
Gledam par zombija tvojih godina svaki dan jer su se otrgli kontroli sad ih društvo ignorira, ostali su sami
 
  • Angry
Reactions: Badi

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hehe, sta se tu ne Razume, nikad nije vutra, alkohol, čokolada, kava, cigarete, hrana kriva
za stvari sto jih čovjek bez kontrole iskorištava, zloupotrebljava. Ako nisi sposoban u razumnim
granicama konzumirati gore navedene stvari je KRIV COVJEK, NE STVAR, jedino narav čovjeka
je takva da mu je lakše optužiti stvari nego sebe. Idem u spam, samo morao sam to napisat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi, Stipe and Z&N
02.08.2014
17
1
3
trebam pomoc iskusnijih clanova,pusio sam prije tjedan dana,a prije tog zadnji put prije mjesec dana,kada sam pusio prije tjedan dana uzeo sam 3-4 dima i to nije bila cista joya nego mijesano sa duhanom,ako ovih dana budem morao uzimati test (na urin),dali ce ispasti pozitivan? hvala :)
 
27.10.2014
2
0
1
Ovako, pusila sam vutru od 6. mj pa cijelo ljeto skoro svaki dan. i sada mi kazu da me bacaju na test, veceras imam pisanje. Jucer i danas sam popila po jedan med. ugljen ( jbg trenutno ih nemam vise a pre kasno sam se sjetila) naime, od zadnjeg puta je proslo tocno 18 dana. a tekucine sam stalno pila puno,to i obicno radim. sad me zanima sta vi mislite? ja evo ne odvajam se od boce s vodom danas cijeli dan haha
 
29.10.2014
2
0
0
Da li se u kompletnoj krvnoj slici i nalazu urina traži thc? Moram ići na te pretrage, no radili su mi neke i prije i pisale su samo gluposti kao leukociti, sluz, boja mokrace, brzina sedimentacije itd. Onda nema toga za thc? Za thc se ide na posebne testove, a u ovim rutinskim toga nema?
 
05.05.2016
1
0
0
33
Pusio sam zadnji put za novu godinu i to bas dosta desetka je otisla,pre jedno mesec dana su drugari pusili pored mene,dao sam krv i urin na neke analize zbog leka,pa me zanima da li postoji sansa da budem pozitivan
 
10.07.2021
2
1
3
21
Zdravo svima,nisam našao nešto na forumu vezao za ovo ,došao sam u Sloveniju u zapošljavanje,na ljekarskom sam imao test na drogu ,prije 2mj sam pušio i prije 20dana uzeo par dimova,
Zanima me da li će biti pozitivan i negativan davao sam i krv i urin.
Problem je što ako bude pozitivan poništiti će mi papire?
 
Možeš se očistiti bez problema u 5-6 dana [čak i ako si duvao svaki dan...] sa aktivnim ugljenom [ako nemaš aktivni možeš i običan zdrobit.., samo će detox trajat 2-3 dana duže...]
Znači u kutiji ima 30 komada [ako uzmeš one od 150mgX30 tableta] i svaki dan rokaš po 5-6 komada zdrobi se u vodi i popije.., + uz to je preporučljivo za brži detox i piti puno vode kroz taj period.., te ako si u mogućnosti i ako ti se da baciš dnevno bar 1 kondicijonalni trening da se dobro oznojiš jedno pola sata bilo bi dobro [nebitno je kakav će biti trening.., samo je bitno da je dovoljno progresivan kako bi imao efekta...]
Aktivni ugljen će pokupiti sve toxine iz organizma [te i nešto vitamina.., ali to je zanemarivo...] bez problema još ako se držiš ovih dodatnih uputa nećeš biti sigurno pozitivan...
Te samo bi još naglasio da se prije testa popije dosta vode kako nebi dao uzorak urina iz "taloga" nego malo bistriji urin koji uz sve to će biti 100% negativan.., To je provjerena metoda [radio sam tako na sebi.., znači imao sam test svakih 7-10 dana i pušio bi 3-4 dana te uz to odma radio detox...] Tako da znam da to nije izmišljotina nego stvarno radi.., aktivni ugljen izbaciva sve toxine iz organizma sa lakoćom tako i THC.., makar nije tome namijenjen [u uputama piše da se uzima u slučaju proljeva i nekih crijevnih viroza i sl...] ali svi koji su i malo stručni znaju da on i izbaciva sve "otrove" iz organizma.., tako da npr. u slučaju overdose-a sa nečime on prvi daje kako bi substanca izašla iz organizma... ;]]
 
10.05.2020
24
198
28
56
Mislim da je potrebno reagirati na ovo, mada to nerado cinim..
Kada se napise overdose, to obicno upucuje na jednu supstancu..
Mozda je kolega mislio na natrijev klorid, no to je neka druga prica..
Ljudi citaju napisano, moguce je da neki to shvate i doslovno..