Test na granicnom prelazu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2022
3
0
1
23
Pozdrav svima, da ne duzim nesto puno, dolazim iz BiH , prije par mjeseci preselio sam se u Njemacku , i kada sam prvi put isao za svabiju ( autobusom ) na granici sa Hrvatskom su me testirali, slozili su mi pricu kako test ce otkriti jesam li koristio ista u zadnja 2 mjeseca, prihvatio sam jer nisam nista koristio, pa me zanima je l ima iko slicno iskustvo, zbog cega test ako nisam vozac ili slicno, i slucaju da sam pozitivan kakve me kazne ocekuju ? Hvala unapred
 
26.11.2022
3
0
1
23
Dupli post + necitanje pravila www.vutra.org/pravilnik
Hahahaha ma samo me zanima ako tipa budem pozitivan na tom testu je l mogu imati neki problem sa vizom ili slicno ?

Ili tipa da me vrate s granice ako sam pozitivan?
 
Poslednja izmena od urednika:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Sumnjam da ces imati problem sa njemackom vizom zbog testiranja u RH.

Zemo moras malo procitati pravilnik foruma, da ne grijesis prilikom pisanja komentara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
A žao mi je. Jbga. Privuklo im je nešto pažnju valjda. Smola :)
Evo, procitaj malo ovaj post, temu. Ima nešto pisano o testiranjima.
Nemoj kozumirati prije puta, par dana... pa ćeš vidjeti drugi puta. Možda si baš naletio,...

Sto se tiče prelazaka granice, išao sam iz Hr i u Hr puno puta. Autom, vlakom, autobusom, kombijem...
Samo jednom mi je neki stariji brkati Slovenac malo kucao po blatobranima od Punta :), jednom su dva odrpanca u vlaku ustali i pokazali značke... jer su se dva krkana sto su putovali samnom, ismijavali sa odrpancima :)...
I jednon su nas pretresali njemacki policajci u vlaku, kad smo se napušeni vracali iz Venla :D
Uglavnom, bezbroj prelazaka preko granica, nikad ništa.

Al' nikad testiran, hebemu.
Sretno.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful