test

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

djaner

Banned
Banovan
15.12.2009
2
0
0
33
pozdrav...novi sam na ovom forumu i imam jedno pitanje dobio sam doma poziv za razgovor kod drotova u policijskoj stanici ...u pozivu mi pise distribucija opojnih droga al nisam nikad u zivotu dilao tako da se uopce ne brinem...nego konzument sam marihuane i zanima me ima li sanse da mi oni daju kakav test?i dal je neko imo iskustva s tim?:eek:hno:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Imaju ozbiljnu optužbu protiv tebe čini mi se,a mislim da bi ti lako mogli dati test.Neznam šta da ti kažem nego da se pripremiš na najgore,i da ne dokažu distribuciju ako ti daju test i budeš pozitivan mislim da češ morati nastaviti s testovima...
Neznam kad ti je poziv,ali budi 7-10 dana čist tako da ne budeš pozitivan,ako je test prije toga izmisli bolest,produži i opravdaj svoj nedolazak,jer ako budeš čist teško da če ti moči uvaliti bilo kakvu distribuciju.
Jbga,netko te možda ne voli pa je pjevao,ali budi čist i ne spominji nikakvu kontunaciju ako je moguče.
Ja bi tako na tvom mistu,ali neslušaj mene,samo vodi računa o svemu ovom.
Sretno.
 

djaner

Banned
Banovan
15.12.2009
2
0
0
33
razumijem sve sa si rekao ....al optuzba im nemoze bit ozbiljna jer drogu dilo nisam a druker im je doper koji je 565 puta pao na murji pa druka.......lose mi je samo zbog testa starci i itd...maloljetan sam tako da se ne brinem za dilanje......itd....
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe izgleda da neko nije procitao pravilnik....maloljetnicima je zabranjen pristup...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
kakvi mrtvi testovi na muriji..
to ti more samo sudac odredit u slučaju
da te plave gice sprovedu istom zbog osnovane sumlje..
ako sam veliš da je to đankersko malo brijem da naja brige..
 
16.12.2009
22
0
0
35
Ako ti urade test,i bude pozitivan,onda ce te primoravati da otkucas likove od kojih nabavljas. To je vrlo mucno... Zato ti lepo uzmi one cajeve za prociscavanje organizma jedno 7 dana intenzivno litre dnevno. Jeste da ces ici u wc svaki cas ali ces biti cist. I u tom periodu uzdrzi se od konzumacije vuje. Srecno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.