"testiranje droga"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Mozda jos ovo niste vidjeli... pogledjate kako je na ovoj debilnoj stranici droga.hr opisan jedan clanak o konzumiranju raznih "droga", ima tu stvarno svasta. Naj jace mi je kad sam skontao da lik ima 64 godine. Pa skontajte samo djedu kako uziva u poznim godinama zivota a sve zarad ratu protiv "droga". Kakav kuler, ebote!
Normalno za ganju je rekao da neminovno vodi do konzumiranje heronina!!! misim stvrarno...
al procitajte ima tu zanimljivih dogadjaja :hippy::facesjump:

http://www.droge.hr/experimenti.html

e i ovo moram citirati, konkretno kaze za speed: "...znatno manja opasnost, nego od cannabisa." i zamislite on pise knjige i daje misljenje o prevenciji i odgoju protiv droga. ajme...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
e lud sam, ovo mi budi agresivu, došo bi mu tamo i namlatio ga, makar dobio prijavu i završio u čuzi

i razmišljam si da bi trebalo prijaviti tu stranicu droge.hr zbog širenja dezinformacija, treba ju srušiti pod hitno
 

KaraJack

Aktivan Član
Hahahaa, koja propaganda, ovaj mora da je nekoga izgubio na dopu pa želi na svoju ruku dignut akciju protiv droga, e da za to smo svi da se Heroin,Kokain,Extecy,Opium, LSD, Cristal, Liquid, Speed i još dosta toga ima da ne nabrajam ali cannabis ee bome tu je fulao i to debelo.

Joj sad bi mu poslao ljubavni mail da se bolje moli bogu i ispovijeda kod popa za svoje grijehe i neka si lepo rezervira mesto di će mu biti ruba.

Joj, još jedan iz HDZ-vac koji fuker !!!
 
07.09.2006
13
1
3
44
Cocain sam konzumirao tri puta, tijekom rane jeseni 2003. godine. Nabavka vrlo kvalitetnog praha izvršena je putem jednog službenog kanala.

he he vidi vidi sluzbeni kanali ... rija valja :eek:hno:

qe nervoza weedrane debila ce uvek biti ... jbg :(
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
ma nemam rjeci.... znam za tu stranicu odavno, ali sam je se tek sad sjetio.
to su sve gomila majmuna koji sire dezinformacije. onda ljudi koji neznaju nista o vutri dodju i procitaju ta sranja i automatski im se stvara kriva slika u glavi.:balls:
 
05.06.2008
35
0
0
44
slazem se s vama da je lik napisao tovar gluposti pa jos toliko, ali znate i sami koliko je labilnih klinaca koji idu u samu krajnost i na kraju se navuku na neko sranje i od takvih primjera poticu ovakvi tekstovi.
jer nazalost, takvih labilnih klinaca je daleko vishe od normalnih ljudi koji odgovorno koriste ganju.

i moram zlobno naglasiti ovo;

prvo; "LSD daleko je manje opasan od, na primjer marihuane ili speeda."- buhahahahahahaaaa koji retardirani idiot! :D

drugo; "Smatram da je u širem smislu u Hrvatskoj, cocain manja opasnost za mlade od marihuane i speeda, a neusporedivo manja od heroina. "- e na ovo bi mu voljela odgovoriti na taj nacin da vidi koliko je glup, neuk, neinformiran i lijen potraziti informacije koje su danas dostupne svakome!
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
green_goblin je napisao(la):
to su sve gomila majmuna koji sire dezinformacije. onda ljudi koji neznaju nista o vutri dodju i procitaju ta sranja i automatski im se stvara kriva slika u glavi.:balls:


to i je ono najgore, baš sad gledam još neke njihove tekstove, neznam jel da se smijem ili plačem...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
A da se mi organiziramo i hakiramo taj njihov sjat i unistimo im bazu podataka, pa im ceo trud oko sakupljanja dezinformacija padne u vodu..LOL...:icon_mrgreen:

Ma salim se samo...:icon_mrgreen:

Pozdrav..:ludaci_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Vec dve godine posjecujem ovu stranicu radi zivotne doze smijeha i patetike. evo novi clanak sad bas vidim, bacit cu se na to kasnije :D

E al ovo je uzas. Ko americka anti-drug propaganda iz osamdesetih, nemoze bit jadnije. Clanak za DMT im je bio apsolutna histerija (vise ga nema, broken link), pomijesali su DMT sa Metamfetaminom, bogati ko da benzin zamijenis za sok od narance. A najbolje je ta mrznja prema travi, jer ona je najopasnija je rod maldih ucini NERADNIKE i vuce prema tezim drogama. Gora je i od kokaina i speeda i ecstasya. E neznam stvarno, dodje mi da covjeku pruzim ruku, onak, evo vam ruka, zbog vase internet stranice - Hvala vam - Ma hvala vama, dugo se nisam tako nasmijao :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ma da je malo dijete od 5 godina pisalo tekstove za tu stranicu nebi moglo napisati toliki apsurd prepun čistih laži.
sramota, ta stranica je opasnost za mladež više nego sama droga.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Odavno za njih znam ma pogledajte im osim priče o drogama i prijedloge zakona to sam spomenuo u temi brutal offtopic zabranit techno rave party-e na otvorenom i zabranit ih na zatvorenom ako ima više od 2000 ljudi
Crkli dabogda
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
meni je bilo najžešće kad je u nekom članku pisalo kako su ovisnici dužni društvu i bogu vi vragu... bla bla
zato jer su im roditelji, između ostalog, kao malima kupovali i mjenjali pelene ?!?!
od toga zaglupljujuće nemože

no, šalu na stranu.
dezinformacije su najopasnije kako kontra-kanabisa tako i za-kanabisa (ako su dezinformacije) a što su istinite informacije?
eeeee pa deco sednite oko vatre da vam deda kaneh ispriča priču

istina je domena metafizike
i što je istina za tebe nemora biti istina za mene.prema tome
istina je stvar percepcije.
promatrač je stvaratelj
u tom smislu neka deda drogehr jede govna i sere govna
jer je to ionako njegova percepcija koju je on prizvao
da ga uistinu više interesira saznao bi više.
no, osnovnu razinu informiranosti taj sajt ne zadovoljava ni izdaleka, a sudeći po predrasudama teško da će je ikad dostići

mah...sajt je šprdačina i humoristična serija
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ma nisu oni smjesni, ljudi zele dobro svima, i valjda su osjetili da mozda mogu imati dio kontrole i na taj nacin pokusavaju ucinit DOBRO...zapravo se trude za nista, i to je zalosno...
ti zakoni izgledaju samo kao nesto za izgubiti vrijeme ljudima i civilizaciji...uvijek imaju dvije strane, da je zakon cist i pravedan ne bih bile dvije strane, i ne bih bilo vage...
ako stavis ruku u vatru opec ces se... i kad jednom to znas onda ako se ne zelis opec, neces stavljat ruku u vatru..
vecina ljudi koje poznajem ne briga ih sto pise u zakonu, nego zakon koji se stvorio u vlastitim iskustvima ili u primopredaji...
moj otac ne mrzi travu(spihodelike) zato sto HDZ tako kaze, nego zato jer je vidio posljedica loseg tripa ocima svojim i ne zeli to nikome, nebih ni ja zelio. a politika ka samo podsjeca na to, daje mu nesto sa cime se moze sloziti i time gradi povjerenje.
politika ne stvara zakon, onda pronalazi ono sto vecina voli i to joj daje.
mediji, karizmaticni ljudi, i njima slicni, ljudima bliski, na drugu ruku su oni koji stvaraju zakon.