Testiranje na THC - Naredba od suda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2015
7
1
3
26
Pozdrav svima,

Dobio sam naredbu od suda, kada sam pao, da se javim u kliniku za mentalno zdravlje. Tamo su mi rekli da moram da dolazim na testiranje na 2 nedelje. Kako zivim u drugom gradu ovo mi pretstavlja problem, vremenski i finansijski. Da li neko zna da li je ovo obavezno, kako se tumaci na sudu, sta se desava ako s pozitivan i da li postoji nacin da se izbegne?

Hvala svima unapred
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Dobio sam naredbu od suda ... da se javim u kliniku za mentalno zdravlje.
ok, javio si se
Tamo su mi rekli da moram da dolazim na testiranje na 2 nedelje.
onda njima objasni ovo
zivim u drugom gradu ovo mi pretstavlja problem, vremenski i finansijski
da li je ovo obavezno
meni lici da jeste, al opet, na klinici bi trebali da ti kazu, probaj da napravis neki kompromis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

siemprepositivo

Be the change that you wish to see in the world.
12.03.2024
47
220
193
.....
Evo ja upravo imam istu mjeru već nekoliko mjeseci, od suda sam dobio obveznu mjeru liječenja ovisnosti također u klinici za mentalno zdravlje i bolesti, znači prije godinu dana nisu mogli izvršiti tu mjeru i ponovno su sazvali ročište (kazneni sud), otišao sam na sud, prihvatio mjeru ponovno, išao mjesec dana, nekad pozitivan, nekad negativan. A najsmjesnije od svega je što počinjeno djelo nema veze s drogom općenito, a uz to imam uvjetnu kaznu od dvije godine i to Maloljetničkog zatvora jer sam u vrijeme počinjenja djela bio mlađi punoljetnik, uvjet ističe 3.4, znaci za 2 dana. Kako u slučaju imam neku čudnu defektologinju koja mi je predlozila opciju komune radi marihuane čemu se i sad smijem. Ja kontam da sam uvjetnu kaznu ispoštovao, djelomično i testiranja. Smatram da je moje ljudsko pravo sa svojim tijelom odnosno organizmom činiti što hoću sve dok ne štetim drugom.