Testiranje teme pitanja i odgovora

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Sad forum izgleda ko neka retro igrica, još da se pahulje klikom pretvore u nešto s zvučnim efektom, mogli bi se i poigrati:joint2::lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Meni je bas fora, malo zimsko blagdanskog spirita :cool23:
Kazu iz uprave da su grtalice krenule tak da samo opusteno uz jedan :spliff: ili vise :razvaljen::
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Fora je,samo nekad odjednom sa svih strana navale pa se pogubim malo,a i kao da mi uspori forum na mobu al je fino za vidit.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Možda napraviti u tim boxovima od kategorija listu zadnjih aktuelnih tema, recimo 5.. centriratih ispod ikona koliko tema i postova..
naprimjer isto kao zadnja tema u boxu "upotreba" što trenutno pušite, takvih npr 5 tema ispod ikona ovih gore gdje stoji broj postova..
popuniti te boxove..
u ovaj gore sidebar, možda ubacit jedan box sa grafikama za početnike npr te grafike prelinkati na izvorne teme na forumu, bolesti, početnička pitanja i na slične glavne teme grafike prelinkati, olakšati pregled početnicima i novim userima.. npr ovaj box staff online i members.. to uopšte ne igra uloge članovima, to skroz na kraju postavit, a gore postavit content sa foruma.. zadnji/novi postovi, aktuelne teme.. i slično..
samo par prijedloga.. inače sve ostalo je super
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja bih najradije sidebar po defoltu ostavio iskljucenog. Nema svrhu, osim sto krade prostor. A onaj ko voli, ostaviti opciju da ukljuci sidebar po zelji i to bi bilo vrh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja se isto bas ne snalazim, opičim preko guglsrča pa nađem...
kopam, ko novi forum, nije mi loše, no kad venlo kaže da mu je ko pogrebno od prve, dalo bi se razbit s nekom našom zelenom...stvar ukusa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.