Testiranje...THC ili bilo što!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2016
50
49
18
53
....nisam par mjeseci bio na ovim stranicama, pa pokušavam provjeriti što sam od zanimljivih tema propustio u međuvremenu...budući da dolazi proljeće (zapravo, već je tu), vjerojatno svi koji posjećuju ovaj portal znaju što ovo doba godine predstavlja; pripreme za nadolazeću grow sezonu, eventualne dileme gdje, koliko, na koji način i pod kojim uvjetima, a da rezultat svega toga, u jesen bude što zadovoljavajući....naravno, isto vrijedi i u mojem slučaju, jedino još nisam sasvim siguran koju vrstu, ali preostalo je dovoljno vremena da izaberem ono što mi najviše odgovora (a u mojem slučaju, to je uglavnom indica)....ali, paralelno s time, zanima me jedna stvar, za koju već dosta vremena pokušavam pronaći informacije, ali ih nisam pronašao niti na netu, niti znam bilo koga tko zna bitne činjenice...radi se o testiranju na THC ili bilo koje druge narkotike, ali, pritom mislim na testiranje vozača... u vezi "običnog" testiranja, mislim da većinu toga svi znamo, ali mene zanima da li netko zna bilo što o tome, dakle, o testiranju vozača na prisutnost narkotika...."obično" testiranje je uglavnom testiranje urina, ali ovdje je riječ o testiranju uzorka sline, koji utvrđuje prisutnost narkotika unutar 48-sati....meni je to bitno, jer sam vozač, i zbog vrlo rigoroznih kazni koje uskoro stupaju na snagu ovdje u HR, nikako se ne želim naći u toj situaciji...a ako bih se već našao, htio bih prije toga nešto od toga znati; kako to funkcionira, i ono što je najvažnije, da li je moguće i na koji način prevariti taj test - dakle, ako ste pozitivni na bilo što, da test pokaže da ste negativni - ako bilo tko ima neka saznanja, ili je prošao tako nešto, volio bih čuti ta iskustva, kao i ono najvažnije - da li ga je moguće prevariti, (vjerojatno je moguće, jer u osnovi za sve postoji rješenje!). pa, ako itko ima bilo kakvo iskustvo, ili zna nešto o tome, bio bih zahvalan na bilo kojoj informaciji, sugestiji ili rješenju...
piece & love...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Testiran sam i prošao sam test iako sam bio na dvije različite nedopuštene stvari. Dali sam ga prevario ili su oni nešto zahebali...ne znam.
Uglavnom, kad ti daju tu "lizalicu" da je cuclaš bar minut dvije koliko se sječam ja sam radio tako da sam je zapravo ispirao i cijeli sadržaj usta sam gutao i gutao, logikom da sve posišem sa lizalice i ništa ne ostane na njoj. Na kraju tu lizalicu stave u neki uređaj veličine telefaksa.
Rijetko testiraju na droge radnim danima, mene je testiralo 3 sata prije nove godine, na putu za doček.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hammer 2
25.10.2016
50
49
18
53
...ej, hvala ti na informacijama....svakako su dobrodošle, i izmemorirat ću ih negdje...nadam se da se nikada neću naći u takvoj situaciji, ali kako stvari često u životu idu, obično ti se dogodi ono što najmanje očekuješ, i to onda kada to najmanje očekuješ, a za sve postoji prvi puta....
možda si ih stvarno prevario, jer sam čuo da taj štapić-lizalicu moraš imati u ustima barem 5 minuta, pa to može značiti da niti oni ne znaju pravilan postupak....bolje za tebe i sve nas...sjećam se da mi prije par godina, jedan frend ispričao da je on tu "lizalicu" naprosto zubima izgrizao, pravdajući se da mu je od toga bilo loše, išlo na povraćanje i slične priče za malu djecu, ali nisu ponovili postupak, pa je sve ispalo dobro, premda je on bio debelo pozitivan...istina je da relativno rijetko testiraju preko tjedna, ali ako imaju koordiniranu akciju, ili te zaustave pa te provjere, a ti ono kažnjavan ili imao veze s narkoticima, mislim da se neće puno dvoumiti oko primjene istog...
a čak ako je i samo vikendom, npr. u Zgb-u, dobro je dvaput dobro razmisliti da li ćeš pozitivan noću voziti s jednog dijela grada na drugi....a vjerujem da si informiran kakve su kazne za to (novčana od 5.000-20.000kn, oduzimanje vozačke na godinu dana, tri kaznena boda, i ponovni liječnički pregled)...a najgore je da kada te jednom evidentiraju, tada si im uvijek u dometu....
uglavnom, hvala na odgovoru i sretno....!
 
25.10.2016
50
49
18
53
....vrlo zanimljivo, za to stvarno nisam čuo, ali definitivno vrijedno...poslušat ću tvoj savjet, upravo na način na koji si (mi) sugerirao....hvala na odgovoru:razvaljen::
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Kupis Fantu Shokatu, ona plava flasica, sipas onaj listerin plavi, kad ih vidis, spremis u ruku, ako digne palicu, uzmes da pines, promuckas i pljuni na patosnicu ili nije bitno, obrises posle nego da ga nagrabusis sa kaznama..
 
25.10.2016
50
49
18
53
....sjajno, svaka čast - nadam se da nikada neću biti u takvoj situaciji, ali definitivno ću biti spreman za primjenjivanje istog....hvala puno...
 
25.10.2016
50
49
18
53
...da, u pravu si...zato je pravilo broj 1 - biti informiran....zato i postoji forum poput ovog, gdje manje-više svi imamo slične interese, i slične probleme vezane uz te iste interese...i zato razmjenjujemo međusobno različite ideje, savjete, sugestije ili rješenja, da se ne bi dogodilo ono što nitko od nas ne želi...u bilo kojem smislu...a prilično sam siguran da većina nas, ovdje prisutnih, je prilično radosna i "ponosna" - recimo to tako, kada može s*ebati sistem, kad već on to isto radi nama... zato pamet u glavu, informiranost, i oprez (oprez je majka mudrosti, kaže se - ne bez razloga)... svima želim "uspješnu" sezonu i neimanje bilo kakvih problema....vjerojatno već većina zna što, koliko, i gdje, a onima koji su eventualno u dilemi sugeriram: www.dutch-passion.com. ...povoljne cijene, dobar izbor, uvijek na usluzi, i istovremeno gomilu savjeta za sva zamisliva i/ili nezamisliva pitanja...odličan tutorijal...
....
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
isto tako i ja vozim nocu po gradu, malo rjedje nego prije ali vozim i imam susrete trece vrste cesto, sad u zadnje vrijeme me zaustavljaju mladi pripadnici vrste koji se, predpostavljam, vjezbaju. i mogu reci da su vrlo pristojni i sluzbeni u nastupu, ali ako mogu primjetiti, nekao kao da su korektniji nego do sad, BETA 0.2.1. do sad nikada nisam imao problema, nikada se nisam doveo u situaciju da uopce posumnja na nesto da bi me testirao, jos. nadam se da niti necu.

mozda zvuci oftopic, ali moje rjesenje je ne dovesti se u situaciju da me maltretiraju, a to znaci bez obzira jesam li minut prije nego me je zaustavio povukao zadnji dim ili vozim vec neko vrijeme onako po noci, opusteno i nonsalantno i, naravno napuseno, uvijek sam uredno obucen i uredno mirisim, auto je uvijek cist i mirisljav, na autu je sve ispravno i funkcionira. ne radim preksaje i ne krsim zakon, i tada kad me zaustavi nakon sto provjeri moje dokumente, nema nikakvog razloga da me zadrzava.

za sada ova metoda radi, za mene, u 98% slucajeva vec godinama. 2% sam bio kriv i/ili su me uhvatili. :D
 
25.10.2016
50
49
18
53
ne, uopće nije offtopic, prilično je aktualno....bilo je podosta diskusija na tu temu, mislim čak da sam je sam započeo prije dvije ili tri godine, pregledaj malo forum, npr. | https://www.vutra.org/threads/lizalice-one-policijske.6384/ | tvoje rezoniranje je potpuno ispravno, bitno je biti informiran, i u skladu s time, prevenirati sve što je moguće na vrijeme, a ne kad je možebitno prekasno.
u jednom od svojih tadašnjih postova sam napisao: "
slažem se potpuno, stvarno pitanje logike. osim izgleda, dva glavna kriterija kod vozača su: preljubaznost ili prenervoza...takve će uglavnom dodatno provjeravati....točno, pobrinuti se da ne izgledaš "razbijeno", uzeti visine, prokulin ili sl. za oči, imati listerin pokraj sebe, za eventualni test, a za ostalo nastojati biti što normalniji i što opušteniji, što god da je u pitanju. a kad te zaustave, napraviti upravo to: upaliti svjetlo u kabini auta, pripremiti voz/pro. i mirno čekati....i ne previše debatirati!"
to bi se na neki način moglo nadovezati na metodologiju koju si sam naveo... kad sve skupa to zbrojimo, i objektivno zaključimo, dobar dio rješenja je upravo u takvom nastupu...a sve ostalo; pitanje sreće i niza drugih okolnosti....