Testiranje ulja od kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2014
5
7
0
Pozdrav svima,

Kupio sam za jednu teško bolesnu osobu bočicu ulja rađenog po recepturi Ricka Simpsona. Želio sam obaviti test da provjerim da li u njemu ima THCa ili mi je podvaljeno nešto drugo. Dao sam prijatelju (da ne uznemiravam gospođu koja se bori za svoj život sa formalnostima) jedno zrno riže da konzumira, te smo nakon nekih 15ak sati napravili test mokraće na THC. Koristili smo test iz ljekarne za marihuanu/hašiš kojeg smo platili 50ak kuna.
Test nam je bio negativan.
Obratio sam se čovjeku kod kojeg sam kupio ulje, i on mi je rekao da nije moguće putem običnih testova iz ljekarne provjeriti mokraću na THC iz ulja od kanabisa, da je to samo za osobe koje puše marihuanu i da je moguće provjeriti samo putem krvi u bolnici.
Zanima me Vaše mišljenje o tome, da li sam prevaren i može li se ulje testirati na neki drugi način?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
21.10.2014
5
7
0
Avantura je napisao(la):
A kako nisi znao za ovaj forum kad je trebalo napraviti ulje nego sad kad treba srati po nekom došao si ovdje?
Kao prvo, po nikome ne serem i ne optužujem nikoga, najnormalnije pitam.
Drugo, meni bliska osoba je praktički umirala i nisam imao vremena za razmišljanje, traženje i analiziranje. Samo sam šta prije išao pronaći bilo kakvo rješenje jer je medicinska prognoza bila katastrofalna. Ako to ne razumiješ, onda zamisli sebe u takvoj crnoj i kriznoj situaciji.
 

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Pošto vidim da nikada nisi konzumirao kanabis zelim da ti dam par savjeta. Ulje ako vec kupujes moras probati pre kupovine. Kako probati??? e vrlo lako kupis cigarete namazes kap ulja preko cigarete i ispusis(inhalirati) dakle direktno u pluca. poslije 5-6 dimova bi se trebao biti stoniran. Znaci, ako poslije tih par dimova nista ne osjetis ne kupuj i bjezi dalje od prevaranata.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
[member='Mim1'] na žalost ja bi se složio sa trollom, definitivno te je taj netko prevario.
Najgore je to što ide varati bolesne ljude i sirotinju i još ti ima obraza pričati priče da nemože pokazati se na testeru iz apoteke.
Neznam šta reći, tužno :sad2: .
Molio bi bez savjeta istjerivanja pravde. MOD.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
29.08.2011
23
17
3
52
Ulje!previše je prevaranata koji žele zaraditi na tuđoj nesreči.Simpsonov filmić o kvaliteti baš ne igra jer je sam radio onako tamno ulje.
Najbolji je test da se proba kao što je boss117 napisao ili prava analiza koja baš i nije moguća u našim krajevima.
Na svoje sam oči vidio ulje koje smrdi po nafti i jedno koje savršeno izgleda i miriši ali nema djelovanja.
Najbolje je da ga sami napravite ili ako već kupujete neka to bude iz provjerenih izvora.
Prevaranti će uvijek iskoristiti svaku priliku za pljačku i nije ih briga što ste bolesni.
Ako njiste iskusni sa našom dragom nam biljkom uvijek je netko u vašoj blizini tko koristi (znamo tko ali se pravimo da neznamo),povedite tu osobu pa neka proba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mim1 je napisao(la):
Kao prvo, po nikome ne serem i ne optužujem nikoga, najnormalnije pitam.
Ja ti samo skrečem pozornost da nije u redu prvi post napisati tako kako si napisao. Trebao si se bar predstaviti na forumu ili nešto a ne odmah tako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
21.10.2014
5
7
0
Hvala svima na odgovorima...

Konzumiranje ulja je izazvalo omamljenost i opijenost, ali ako je netko prevarant, smatram da može lako ubacit kemije.
Sumnja se pojavila tek nakon što mi je rekao da ako je testiranje radjeno u kucnim uslovima, thc se ne može pokazati putem mokraće, odnosno da je ovaj test iz ljekarne samo za pušenje trave a ne za čisti prirodni thc.
Nisam stručnjak u tome, ali logički mi to nikako ne stoji. Taj test iz ljekarne pokazuje imaš li thc-a u mokraći, i pretpostavljam da nema veze da li si ga unio pušenjem ili putem ulja.
Zato bih htio ovo raščistiti do kraja da budem siguran i imam nekakav dokaz da mogu upozoriti druge ljude, jer dosta njih kupuje kod navedene osobe.
Da im ne krade dragocjeno vrijeme i nadu kod borbe za život.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Irena66

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Pusenje cannabis, oralno uzimanje ulja, upotreba svecica koje so pravljene iz ulja itd.,
sve to mora test da pokaže, jer nije važno na kakav način si unosio u tijelo
kanabiode/THC,cbd,CBA, itd./ To tijelo izbaci putem mokraće/pisanja/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica and Duh1978
21.10.2014
5
7
0
Još jednom hvala, puno ste mi razjasnili.

Osoba koja je konzumirala ulje je prije pušila travu, i ulje ju je takodjer "puklo" pa nas je zbunjenost uhvatila tek nakon šta je test bio negativan. A bolesna gospodja koja ga je konzumirala je u početku dosta spavala, bila omamljena, čak je jednom imala i lagane halucinacije pa nismo uopće sumnjali da bi moglo biti nešto drugo osim thc-a.
Ali eto, ako tvrdite da test mokraće mora pokazati, to je nažalost ko zna kakva kemija.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Neću ulaziti koliko je test iz ljekarne merodajan, samo mi nešto ne da mira.
Sta je bilo sa prijateljem koji je probao i posle 15 sati pisao na test?
Nisi napisao sta je on osjećao, doživio kada je probao ulje.

Ono: osoba je prije pušila travu i ulje ju je takodjer puklo./to mi je floskula/
 
21.10.2014
5
7
0
Ta osoba je 1000 puta pušila i nakon konzumacije je bila uvjerena da je ulje pravo. Ali kazem, nama nije dalo mira to šta se svašta priča o toj osobi i šta je test bio negativan.
Najviše me interesira mjerodavnost testa pa sam zbog toga i pokrenuo ovu temu.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.874
358
Socotra Island
eelslap.com
*Iz pravilnika
...da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu ili semenke) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor