testiranje urina na bakterije!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2011
24
0
0
33
cao, imam pitanje.
sutra idem na testiranje urina na bakterije. dali mi mogu naci thc?? msm dali ce to primjetiti pozz!
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
heh pitaj mene med.brata...e ovako jel ti prave sve pretrage ili traze ciljanu bakteriju???

imaces srece ako traze sveobuhvatno znaci izuzet ce klorofibni test a to je inace naziv za test na droge on reagira na sve oblike narkotika ili tako cega!

Netrebas se sekirat ako traze jel ima bakterije ako prave sve ali ako prave test na ciljanu bakteriju onda ce ti nac...ali koliko ja znam sad dok staziram kad sam bio u labosu i kad smo nasli da nismo ni obavjestavali policiju ni nista vjerojatno ce ti sam rec doktor da pripazis na to ...
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
nek pije mljeka sto vise sad dojura ...i sutra pod hitno u ljekarnu neku i kupite aktivni ugljen i neka ga pije kako pise u uputama to ce mu donekle ocistit mokracu...neznam vise kak bi vam pomogo
 
27.07.2011
24
0
0
33
teko da cemo moci to sutra jbga... ma valjda nece testirati na thx xD samo su bakterije u pitanju
hvala pozelite nam srecu pozz
 
26.04.2009
53
6
8
41
Pa nek piskiriski "neko" dva puta umesto njega(odes lepo u apoteku-dajte mi sterilne bocice,0,25km jedna,popisi se ... on lepo preda) natocis se mleka i vode dva dana ko kamila,treci put baci soranje ... nadju E-coli-nenadju,stopa malo ganju i opet za mesec ode na test piski tri puta ima -nema(nema nadam se)pozdrav i mleko pre spavanja!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Smeh je napisao(la):
heh pitaj mene med.brata...e ovako jel ti prave sve pretrage ili traze ciljanu bakteriju???

imaces srece ako traze sveobuhvatno znaci izuzet ce klorofibni test a to je inace naziv za test na droge on reagira na sve oblike narkotika ili tako cega!

Netrebas se sekirat ako traze jel ima bakterije ako prave sve ali ako prave test na ciljanu bakteriju onda ce ti nac...ali koliko ja znam sad dok staziram kad sam bio u labosu i kad smo nasli da nismo ni obavjestavali policiju ni nista vjerojatno ce ti sam rec doktor da pripazis na to ...
Ja ne razumem to...Ako ide da se testira za bakterije sto bi trazili za narkotike...thc nije bakterija, sto bi radili testiranje na to? I u cemu je razlika ako gledaju odredjenu bakteriju, u tom slucaju mogu da nadju thc, a ako gledaju generalno onda ne nadju thc? Meni tu nista nije jasno...
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
pa sta i ako ti nadju??? boli te k***c. nisu oni tu da vide da li ti pusis didzu nego da vide imas li bakterije u urinu. ja sam imao neka sranja dole i dan pre nego sto sam davao i urin i krv i spermu i svasta ostalo......sam se napusio ko magarac!!! tako da opusteno. sretno.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa ovako prijatelju ako je sveukupna pretraga ne koristimo sve otopine ali ako je ciljana onda da i po ome se vidi ...btw nije to sam tak objasnit