Testiranje za mjehur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.02.2014
9
1
3
Pozdrav,
imam problema s mjehurom i trebao bi slijedeci tjedan ici na testiranje za urin i krv, mogu li mi oni preko tog testa za mjehur otkriti imam li odredeni postotak THC-a u krvi/urinu? Ne vjerujem da se u taj test ukljucuje provjera na bilo kakve droge.

Pusim 3 puta tjedno, male kolicina, manje od grama svaki put, idem u teretanu 3 puta tjedno, rekreacijski se bavim sportom, pijem inace dosta vode, visok sam 184, 75 kila, je li moguce da se ocistim od THC-a do ponedjeljka?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Drototo je napisao(la):
Ne vjerujem da se u taj test ukljucuje provjera na bilo kakve droge.
pa ako ne traze nece ni naci ;) inace, trebalo bi da prodje bar 2 sedmice od poslednje konzumacije, o nalazenju thc-a u urinu je dosta pisano na forumu, pa to sti ti sugerise avantura, koristi pretragu foruma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fourtwenty
26.02.2014
9
1
3
Ok, onda zanemarite ovaj drugi dio u vezi ciscenja( procitao sam druge teme, izgleda je aktivni ugljen jedina solucija za ocistit se).

Moje primarno pitanje je: hoce li mi se iz nalaza moc otkriti jesam li pusio ili ne? Ipak je to nalaz vezan uz probleme mjehura, ne uz probleme bilo koje vrste drogiranja (ja bar tako vjerujem).
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Prijatelju nemoj se brinuti nista ja ljekarske testove radim relativno cesto i ne brinem se zbog kolicine THC-a u organizmu jer postoji jedna stvar koja se zove ljekarska etika tj ukoliko ne radis ''drug test''(koji je svakako anoniman) tvoj ljekar ne smije otkrivati podatke o tvom zdravlju(ili moli se da otkrije pa tuzi i naplati).A ukoliko zelis popij aktivni ugalj(svaki dan po 1-2 nemoze da naskodi ) i 3-5l vode dnevno i cist si za 7 dana,nemoj piti mlijeko uz ugalj ponistava mu dejstvo,ali limunada i caj od persuna ce pomoci kao i vece kolicine zelenog caja i kafe a pomazu i energetski napitci koji sadrze puno niacina,celer i mnogo vitamina C i sauna(tako da u tako kratkom roku preporucavam sve od navedenog).Kao sto je vec napisano citaj malo po forumu,koristi search i iznenadit ces se koje mnostvo informacija mozes naci.

Zamalo da zaboravim :signs046:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam cemu se toliko forsira aktivni ugalj, on se koristi za ciscenje digestivnog trakta, primenjuje se kod: nespecifične dijareje, trovanja hranom i hemikalijama, akutnia trovanja lekovima i toksinima, regulacija probave (kod nadimanja i grčeva)... tesko da ce neko sa njim ocistiti krv il urin
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Iz digestivnog trakta sve zapravo djeluje i veoma je bitan u procesu ciscenja.Svi vitamini i hranjivi sastojci se upijaju upravo u digestivnom traktu pa je zato najbitniji u procesu ''ciscenja'',a u zeludcu se hrana spremi za absorbciju.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mozda ce na engleskom biti jasnije ;)
"Activated Charcoal is used (or was used) by emergency services to absorb poisons and overdoses in the Gastrointestinal tract. Since the THC isn't in your stomach, intestines or bowels, the only thing it will do is make you poop black (and probably vomit). The reason activated charcoal is given is to prevent most overdoses (pills or poisons) from being taken to the bloodstream from the stomach because the drug is bound to the charcoal and cannot be absorbed. Instead it is pooped out or vomited. Since you are inhaling marijuana smoke, putting it directly into the bloodstream through the lungs, and not injesting it, charcoal won't work."
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Laboranti rade analizu urina po nalogu doktora kojem se pacijent obrati, a doktor to uglavnom radi na osnovu simptoma na koje se pacijent zali i u skladu sa istima pismenim putem nalaze laborantu kakvu analizu treba da obavi.
Sve sto se radi radi se po nalogu.